Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='modliszka84']dobra jutro to zalatwie w srode pies bedzie wykastrowany (jesli zaden inny nie jest umowiony)[/quote] ile jeszcze pozniej bedzie musial tam zostac?
  2. [quote name='olekg18']Hajtasz się?Tak nagle? Przyjedźcie na zlot jako podróż poślubna hahaha:)[/quote] olekg przestan, nagle to Ty sie chyba o tym dowiedziales....
  3. Aga facet poprosil, zeby psa wykastrowac jest zdecydowany na 100%, przyjdzie po niego w terminie dowolnym mowi, ze nie chce zaczynac przyjazni z psem od zabigu a dwa to fakt, ze nie bardzo ufa ich wetowi, to taki malo-miejski wet
  4. [quote name='maciaszek']Jutro :eviltong:...[/quote] też mi się tak wydawało....;)
  5. [quote name='ZUZANNA11']Czyli potrzebujemy 540 złotych...:o[/quote] wet mówi, że to i tak cud, że maluchy nie mają nużycy bądź czegoś poważniejszego
  6. [quote name='ZUZANNA11']Czyli potrzebujemy 540 złotych...:o[/quote] ucieszy mnie kasa na bieżące badania póki co bo nie ma szans żebym dołożyła choć złotówkę przykro mi
  7. dziewczyny trzeba nadal kombinowac kase, na ponidzialek dla Franka sa potrzebne pieniadze na morflogie i leki !!! ok 200 zl do tej pory poszlo prawie 500 a dostalam niecale 160, naprawde nie doloze ani grosza wiecej bo nie mam z czego!!
  8. okta ma bana, nie wiem za co, prosila o podeslanie watku na PW ale sie nie da, przynajmniej ja nie moge
  9. wiem, musze odebrac karme dla Zuzki ale to jak wroci TZ, nie zabije mnie i bedzie chcial sie ruszyc mogalbys nam ja do metra podrzucic? obrozki moge chciec, tylko plz zrob im fotki bo ja nie mam aparatu!!!
  10. [quote name='GrubbaRybba']Ale może zostawię go w ogłoszeniu. Jak ktoś zadzwoni, polecisz mu Zgniłka. :razz:[/quote] ta Pani w sumie chciala Zgiłka ale on do poniedziałku jest nieadopcyjny
  11. [quote name='GrubbaRybba'][B]Zrobiłam psom wspólne allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=402977717[/URL][/B][/quote] harry jutro jedzie do swojego domu
  12. DIF nie placz, starczy, ze mama malucha jest bezdomna, nie wiemy jakby go spotkal los a tak zrobil miejsce pieskowi, ktory przez ludzka glupote juz siedzi w schronie nie zadreczaj sie, jestem z Toba calym sercem
  13. ja przy hexie nie pomoge domem w kwestii Berty, nie ma szans sa wakacje i DT jest jak na lekarstwo
  14. na watku kudlaczka ja wkleilam apel z prosba o pomoc bardzo prosze bo u mnie w domu robi sie naprawde goraco problemem nie sa maluchy ale setki zlotych wydawane na leczenie kolejnych malcow dzis z tej okazji odlaczyli nam net i kablowke, strata mala ale to nie jedyne rachunki nieplacone kosztem weta
  15. Ania to 3ci pekinczyk z jednym okiem na dogo!!! looknij w podpis Okty ona je tam ma!!!
  16. a prosze :cool1:
  17. [quote name='GrubbaRybba']A co się stało?[/quote] ponad to o czym pisze od kilku dni - moj TZ ma dosc
  18. ciotki czy ktos moglby pomoc finansowo szczeniakom z tego watku?? kazdy grosz sie liczy! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114926[/url]
  19. [quote name='furciaczek']GB zajzyj na strone z Mozilli i porownaj z podgladem w IE... bo mi jakies dziwne rzeczy sie dzieja:roll:[/quote] u mnie jest to samo, tylko po lewej to co jest podlinkowane ma niebieska ramke
  20. [quote name='halbina']niekoniecznie każdej nocy... :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. szukacje miejsca awaryjnego dla moich szczeniakow
  22. [quote name='Ania+Milva i Ulver']w góre białasku!! Juz niedługo odbedzie sprawa sądowa przeciwko temu bydlakowi. Zobaczymy co sie uda wywyaliczyc. Facet juz miał nie raz na pienku z sadem....oby teraz sie nie wywyinał...choc jak wszyscy wiemy -bicie zwierzaka dla sadu to czesto zbyt mało....ehhh[/quote] taaak, mala szkodliwosc spoleczna, niedobrze sie robi na sama mysl o tym frazesie
×
×
  • Create New...