-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[quote name='olekg18']Hajtasz się?Tak nagle? Przyjedźcie na zlot jako podróż poślubna hahaha:)[/quote] olekg przestan, nagle to Ty sie chyba o tym dowiedziales....
-
[quote name='maciaszek']Jutro :eviltong:...[/quote] też mi się tak wydawało....;)
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Czyli potrzebujemy 540 złotych...:o[/quote] wet mówi, że to i tak cud, że maluchy nie mają nużycy bądź czegoś poważniejszego -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Czyli potrzebujemy 540 złotych...:o[/quote] ucieszy mnie kasa na bieżące badania póki co bo nie ma szans żebym dołożyła choć złotówkę przykro mi -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
dziewczyny trzeba nadal kombinowac kase, na ponidzialek dla Franka sa potrzebne pieniadze na morflogie i leki !!! ok 200 zl do tej pory poszlo prawie 500 a dostalam niecale 160, naprawde nie doloze ani grosza wiecej bo nie mam z czego!! -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
co z fotkami? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
wiem, musze odebrac karme dla Zuzki ale to jak wroci TZ, nie zabije mnie i bedzie chcial sie ruszyc mogalbys nam ja do metra podrzucic? obrozki moge chciec, tylko plz zrob im fotki bo ja nie mam aparatu!!! -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Ale może zostawię go w ogłoszeniu. Jak ktoś zadzwoni, polecisz mu Zgniłka. :razz:[/quote] ta Pani w sumie chciala Zgiłka ale on do poniedziałku jest nieadopcyjny -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba'][B]Zrobiłam psom wspólne allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=402977717[/URL][/B][/quote] harry jutro jedzie do swojego domu -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ja przy hexie nie pomoge domem w kwestii Berty, nie ma szans sa wakacje i DT jest jak na lekarstwo -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
na watku kudlaczka ja wkleilam apel z prosba o pomoc bardzo prosze bo u mnie w domu robi sie naprawde goraco problemem nie sa maluchy ale setki zlotych wydawane na leczenie kolejnych malcow dzis z tej okazji odlaczyli nam net i kablowke, strata mala ale to nie jedyne rachunki nieplacone kosztem weta -
a prosze :cool1:
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']A co się stało?[/quote] ponad to o czym pisze od kilku dni - moj TZ ma dosc -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
GameBoy replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
ciotki czy ktos moglby pomoc finansowo szczeniakom z tego watku?? kazdy grosz sie liczy! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114926[/url] -
[quote name='furciaczek']GB zajzyj na strone z Mozilli i porownaj z podgladem w IE... bo mi jakies dziwne rzeczy sie dzieja:roll:[/quote] u mnie jest to samo, tylko po lewej to co jest podlinkowane ma niebieska ramke
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
szukacje miejsca awaryjnego dla moich szczeniakow -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']w góre białasku!! Juz niedługo odbedzie sprawa sądowa przeciwko temu bydlakowi. Zobaczymy co sie uda wywyaliczyc. Facet juz miał nie raz na pienku z sadem....oby teraz sie nie wywyinał...choc jak wszyscy wiemy -bicie zwierzaka dla sadu to czesto zbyt mało....ehhh[/quote] taaak, mala szkodliwosc spoleczna, niedobrze sie robi na sama mysl o tym frazesie