Emilka nie bede sie juz powtarzac :Rose:
okazuje sie, ze ta brat Pini, drugiej tymczasowiczki, odszedl z powodu parvo.... teraz obserwuje je obie :roll: slabo mi normalnie :shake:
[quote name='emilia2280']wyjezdzam rano, ale bédé zagládac do mojej chrzesnicy chociaz raz dziennie, a wspierac duchowo- calá dobé.[/quote]
ciotka co do Ciebie to mi juz slow brak :loveu: