-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Marzena nie ma dostepu do netu, nei wiem jak zdobyc fotki Luny -
czyli pies nadal u Ciebie?
-
macie jakies fotki z nowego domu?:cool3:
-
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
wlasnie po pracy jade po nastepnego psa... ehhh :roll: na lekach jade to i spac sie nei chce :evil_lol: -
bardzo dlugo nie mialam klatki ale odkad ja mam nie wiem jak funkcjonowalam bez niej:oops: teraz dla przykladu mam 4 szczeniaki na tymczasie :oops: nasmiejszniejsze jest to, ze tzw przeciwnicy najczesciej - nie widzieli na zywo psa w klatce ( pomieszkujacego tam w odpowiednich warunkach) - nie mieli psa ktorego zachowanie potrzebe klatki determinuje - twierdza, ze bardziej humanitarne jest zamykanie maluchow w lazience np najlepiej nie reagowac :evil_lol:
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
masz jakis kontakt z Marzena? -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Sama widzisz. :roll: Nijak przyzwoitości nie szło zaprowadzić. Rozpasanie do kwadratu, a teraz dogorywają/ odsypiają! ;)[/quote] przepraszam ja od 9 pracuje :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']no tak, TZ musi się na coś czasem przydać ;)[/quote] oj ciotka nie mam na co narzekac jest wielofunkcyjny i toleruje maluszki w domu co wiecej w nocy koo sprzata bo ja wyczuje chocby nie wiem co - przez sen tez :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']I uwierz tu w gościnność Polaka. :diabloti:[/quote] nasze osiedle to getto, naprawde okropne jest, pozamykane ja tam wszystkim odwiedzajacym nas stale dogomaniakom podaje wszelkie kody, ktore sa niezbedne zeby pomiziac Hexulinke :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']bo nie zapraszałaś! [COLOR=silver](to było przekazanie smyczy tylko, twój TZ wyszedł wtedy przed blok, może Ciebie nie było, nie pamiętam)[/COLOR][/quote] bo na akcje przedblokowe, dzwiganie itd zawsze oddelegowany jest TZ :evil_lol: zartuje, chora bylam wtedy :oops: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
to czemu nie weszlas w moje skromne progi? ja juz sie tyle lat tu kisze, ze mam dosc tego bloku :shake: ludzie psow tu nie lubia, ciagle jakies cyrki z sasiadami i tak od 6 lat -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Dlaczego ja Wam nie ufam...hm...:hmmmm: :evil_lol:[/quote] nam nei ufasz??? my - :lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel: co zlego to nie my jutro Luka nam da jak wejdzie na watek :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Szukam szczęki, bo mi się papieros bez niej omyka...Co Wyście zrobiły tym biednym stworzeniom!!! :mad:[/quote] no wlasnie nic :evil_lol: same posnely az jezyki im powypadaly :roll: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']dziękuję :eviltong: Ziutka - ale ja się zawsze pilnuję! :p i wcale, ale to wcale nie piję :drinka: :evil_lol:[/quote] ciotka Ty nie musisz... Ziutka plus drinki plus jej aparat to szalona kombinacja :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Co znowu Qrde no :talker: ??? Yyyyyyy.......co z Majqa ? :crazyeye: jesoosie, chyba się nie udusiła tą mineralną :nerwy:[/quote] Majga zyje po innych watkach szaleje :evil_lol: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Akurat do GameBoy to masz rzut beretem :cool3: ale wiesz...psy psami ale lepiej żebyś siebie pilnowała :cool3: abyśmy i Tobie takiej fotki nie zrobiły :evil_lol: :eviltong:[/quote] :mdleje: :ghost_2: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']że same pijecie, to ok (i na zdrowie ;) ) ale żeby psy do takiego stanu doprowadzić?! :mad: i to nawet nieletnie szczenię?! chyba muszę przyjść na następną popijawę do was, żeby was kontrolować i psów pilnować :cool3:[/quote] zapraszam :cool3: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
chyba czas odejsc z watku :scared: -
Starszy pobity mix COCER SPANIEL KATOWANY NA ULICY!!!MA DOM
GameBoy replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
miejmy nadzieje, ze ktorys z milosnikow rasy pomoze tej bidzie :roll: -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6847/0000018cn1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=231&i=0000018cn1.jpg][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6847/0000018cn1.550f8241dc.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
takie rzeczy zrobi z Waszymi psami ciocia Ziutka :evil_lol: jak widac nawet dla dziecka z nuzyca nie ma litosci -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/5470/0000017uc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=114&i=0000017uc9.jpg][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/5470/0000017uc9.ec5f791bab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9219/0000022gx3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=143&i=0000022gx3.jpg][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9219/0000022gx3.29acc3eae9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4196/0000023el8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=231&i=0000023el8.jpg][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4196/0000023el8.093ca7d20d.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
teraz bedzie mocniejsze uderzenie -
Sochaczew - Biały owczarek nizinny BOSKI MAX - MA DOM
GameBoy replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No tamta jak się wlecze z tymi zdjęciami :evil_lol: :eviltong:[/quote] chcesz w oko? :stormy-sad: