Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='DIF']Ciekawe na co jej.... :angryy: Pewnie na handel, jako rasowe za 150-200 zeta za sztukę!!! :chainsaw:[/quote] a co to za rasa?? :evil_lol: ciotki spadam do domu zbierac kupy :evil_lol:
  2. [quote name='ZUZANNA11']Też prawda, głupota ludzka nie zna granic. :shake:[/quote] najgorzej, ze lekarstwa na to nie ma
  3. ciotka po male pieski zawsze dzwonia, czesc to dzieci, czesc handlarze, jakas baba chciala zeby jej dowiezc na rondo wiatraczna wszystkie ale bez umowy i ona da 75 zl od pieska
  4. ciotka na takie rzeczy nie da sie uodpornic:shake:
  5. czyli tak naprawde oddana bo sie znudzila ehhh lepiej teraz niz za pol roku
  6. ciotka Anonim czy ja bym mogla Cie prosic zebys przyjechala odwiedzic Michaska i zrobila mu fotki do ogloszen juz bez wenflonu? moze jakos blizej weekendu by Ci sie udalo, bylaby szansa, ze Miszka troche sie poprawi :cool3: proooosze :loveu:
  7. [quote name='an1a']Hexa z gówniarstwem się nie patyczkuje :evil_lol::evil_lol:[/quote] no niestety nie :oops: wlasnie z tego powodu nie biore na DT nawet podrostkow o doroslych juz nie mowiac :roll:
  8. [quote name='Anonimowy Anonim']:multi: Jaki zmyślny! A Hexa co na to?[/quote] lomot :oops:
  9. zawsze to juz jakas konkretniejsza informacja i szansa, trzymam kciuki
  10. ciotka ja tego nie zapisuje poprosilam ludzi, zeby zadzwonili drugi raz - bo wizyta, umowa itd jak 3-5 osob oddzwoni bedzie super a psow brac nie bede i moge sie z Toba zalozyc
  11. ciotka ja po wydaniu Michasia i tych maluchow nic nie biore, musze sie doprowiadzic do pionu i odpoczac od dogo tak ogolnie musze tez wysterylizowac suke bo na umowie adopcyjnej mam termin do konca 2008
  12. ale nie wciskam im kitow zadnych, poprostu tlumacze jaki to zaszczyt adoptowac psa
  13. zadzwon, zadzwon jak mozesz to sie dowiemy :p
  14. nie oglaszaj ciotka, dzis w ich sprawie odebralam dokladnie 36 telefonow od rana wiec poki co mozna odpuscic
  15. [quote name='czia']nie, inny, sunia została umieszczona przez koleżankę na stronach niemieckiej fundacji pomagającej ON i dziś zadzwoniła, że jest kobieta, która zainteresowała się NORĄ, tylko musi przejść sprawdzenie.:cool3:[/quote] a kiedy bedzie wiadomo co i jak?
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6821/01012005xf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img375/01012005xf3.jpg/1/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/01012005xf3.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL]
  17. ciotki tak jak te maluchy sa przesliczne tak odwrotnie proporcjonalnie z ich checia wspolzycia non stop sie dra, non stop, piszcza podczas jedzenia, sikania, koopkania, zabawy itd oto fotki, musialam im postawic zegarek zeby sie czyms zajely, 3 i tak zwialy :oops: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7379/oddifiv5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img217/oddifiv5.jpg/1/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/oddifiv5.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL]
  18. wplaty - Patrycja J - 10 zl - Malgorzata P - 10 zl - Agnieszka Monika K - 20 zl dziekuje serdecznie
  19. [quote name='czia']nie chce zapeszać, ale fundacja niemiecka sprawdza potencjalny domek dla NORY. Trzymajcie kciuki!:-o:cool3::loveu:[/quote] czy to ten o ktorym pisalas wczesniej?
  20. biedna mala, normalnie wczoraj nie moglam uwierzyc :shake: [SIZE=1]sliczna jest[/SIZE]
  21. Michas ma znowu rozwolnienie, tym razem przyczyna bardziej prozaiczna - robale, cale szczescie dzis rano zbieralam ja na czczo bylam z nim rano u weta dostal antybiotyk na dwa dni wiec jutro nie idziemy kupilam mu tez RC w saszetkach wydatki - wet 22 zl - saszetki 6x 7 zl - 42 zl
  22. ciotka jezeli chodzi o jego umeczenie choroba to dzis probowal zgwalcic szyje Hexy:evil_lol:
  23. martwi mnie tez jego zachowanie troche, jest taki wycofany, spokojny, lezy z otwartymi oczami i sie patrzy na nas czasami zagryzie zeby na zabawce i tak zasypia - nie widzialam czegos takiego nie lubi zeby go brac na rece czy na kolana, bo robi mu sie goraco i zaczyna kaszlec, lezy na kafelkach glownie
  24. mamy nowy problem, zaraz ciotka An1a sie pojawi to poda szczegoly :shake:
  25. dziekuje ciotka, wszystkim ciotkom interesujacym sie maluchem :Rose:
×
×
  • Create New...