-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Mala Emilka... juz nie szuka, ma swoj domek!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4556/pa020088mc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img143/pa020088mc1.jpg/1/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/pa020088mc1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4497/pa020104yy0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img143/pa020104yy0.jpg/1/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/pa020104yy0.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7157/pa020109fp9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img220/pa020109fp9.jpg/1/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/pa020109fp9.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wyslalam 11 zl do Folen 79,10 do Pianki -
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Basce mozna zaufac, jak poleca kuguarke tzn, ze dziewczyna jest ok :cool3: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ciotka podaj poprostu ile Ci przelac i numer konta reszta pojdzie do Pianki -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
reszta pieniedzy bedzie wplacona na tego psa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108702[/url] jezeli on z nich nie skorzysta, pojda na innego psa z Rudy Sl. -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
przepraszam wszystkich, niedopatrzylam ale w sobote przyszlo dla Michasia 50 zl od Pani, ktora jako jedna z ostatnich osob kupila na allegro cegielki - 10 szt czy ktos wyslal fotke ktora chciala jedna z kobiet czy ja mam to zrobic? -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1347/img0313wt5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img523/img0313wt5.jpg/1/][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/img0313wt5.jpg/1/w425.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9396/img0322bt5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img511/img0322bt5.jpg/1/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/img0322bt5.jpg/1/w283.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6018/img0326cs9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img511/img0326cs9.jpg/1/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/img0326cs9.jpg/1/w425.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1705/img0219yr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img523/img0219yr5.jpg/1/][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/img0219yr5.jpg/1/w283.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8837/img0228sm8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img523/img0228sm8.jpg/1/][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/img0228sm8.jpg/1/w283.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/4438/img0294vj0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img523/img0294vj0.jpg/1/][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/img0294vj0.jpg/1/w283.png[/IMG][/URL]
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5834/natinha6aj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img233/natinha6aj3.jpg/1/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/natinha6aj3.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7744/natinha7ew4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img233/natinha7ew4.jpg/1/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/natinha7ew4.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5403/natinha1qg9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img224/natinha1qg9.jpg/1/][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/natinha1qg9.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/4536/natinha2xr3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img375/natinha2xr3.jpg/1/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/natinha2xr3.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/876/natinha4dz6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img100/natinha4dz6.jpg/1/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/natinha4dz6.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] -
ON/MALAMUT - dwie puchate 6 tyg kulki- JUZ W SWOIM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5066/dsc00444sm4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=215&i=dsc00444sm4.jpg][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5066/dsc00444sm4.9a9a8e781f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8941/dsc00430hg2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img218/dsc00430hg2.jpg/1/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/dsc00430hg2.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
ON/MALAMUT - dwie puchate 6 tyg kulki- JUZ W SWOIM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6652/dsc00407uy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img231/dsc00407uy8.jpg/1/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/dsc00407uy8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1732/dsc00418dv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img231/dsc00418dv5.jpg/1/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/dsc00418dv5.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4905/dsc00425th9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img218/dsc00425th9.jpg/1/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/dsc00425th9.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
GameBoy replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6640/dsc07857gc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img87/dsc07857gc4.jpg/1/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/dsc07857gc4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4742/dsc07858hl3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img225/dsc07858hl3.jpg/1/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/dsc07858hl3.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8369/dsc07861ii1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img225/dsc07861ii1.jpg/1/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/dsc07861ii1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3675/dsc07862pa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img81/dsc07862pa7.jpg/1/][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/dsc07862pa7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ja bylabym za tym, zeby je wplacic na jakiegos psa z Rudy Sl ale to nie moja decyzja -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
za to Gryzia podobno w pelni zasluguje na swoje wczesniejsze imie:evil_lol: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
rozmawialam dzis z Pania Gryzi / Natki, jest zdrowa, ma sie dobrze zostala drugi raz zaszczepiona jutro badz pojutrze beda nowe fotki -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dzwonilam do Pana Jarka, maly juz nie kaszle, syrop skonczony zostaly tabletki, po zjedzieniu ostatniej pies pojdzie do weta na kontrole zaczal jesc ale zapomnialam zapytac jaka karme mu kupili doszlo 35 zl od dwoch ostatnich osob z allegro Pianka daj mi znac jak umowa dojdzie do schronu niedlugo konczy sie allegro wtedy tez rozlicze sie z Folen co mam zrobic z reszta pieniedzy o ile cos zostanie? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
GameBoy replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1931/malaczarnabk9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img217/malaczarnabk9.jpg/1/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/malaczarnabk9.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3548/malaczarna1xu2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img217/malaczarna1xu2.jpg/1/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/malaczarna1xu2.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5333/malaczarna2fn3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img81/malaczarna2fn3.jpg/1/][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/malaczarna2fn3.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img530/malaczarna1hl2.jpg/1/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/malaczarna1hl2.jpg/1/w2048.png[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img206/malaczarna2ls3.jpg/1/"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/malaczarna2ls3.jpg/1/w2048.png[/IMG][/URL] -
nie chce jednak juz sie w to bawic, w bycie posrednkiem, tylko masa klopotow pozniej z tego a ze maly ma sie dobrze wiem, tez z nimi rozmawialam
-
sliczne fotki, pies rewelacja :loveu:
-
Zuzia czytalas moje wczesniejsze posty? tam znajdziesz odpowiedz napisalam wyraznie, namawiam kolezanke ale ona z suka nigdzie nie pojedzie a ja sobie psa na glowe nie wezme
-
Ryba nie ma czasu wiecznie a zulugula mieszka na drugim koncu warszawy jakies 25 km odemnie w jedna strone
-
to dla mnie troche za malo pozniej bede ganiala tak jak z Zuzka i Michasiem ostatnio