-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
no pewnie, spac mi się nie chce, dogo działa to korzystam:)
- 21590 replies
-
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_130_1.gif[/IMG] ale ja lubię rubensowskie kształty[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_15.gif[/IMG]
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Nowe dogo może być fajne, ale jak zaczną działać wszystkie funkcje:-)[/QUOTE] mogli by powiedzieć ile mniej więcej to jeszcze będzie trwało.
- 21590 replies
-
ale jedno muszę przyznać na Tym nowym dogo jakoś mi się lepiej foty ogląda
- 21590 replies
-
w tym bałaganie trzeba sobie pomagać[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_131_3.gif[/IMG]
-
ja staram się nie stresować, ale jak nic się szybko nie zmieni to [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_14_202.gif[/IMG]
-
[quote name='Od-Nowa']ariss, może wygrzebiesz coś psiego na bazarek?? wystawiam w poniedziałek! na razie zbieram fanty ;-) BBeta możesz podać link do swojej galerii??[/QUOTE] Pastwisz się nad moim miękim sercem[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_109v.gif[/IMG] ja robie bazarki na sznupki, dziś byłam na poczcie wysyłke zrobić!!! Ale kurde poszukam czegoś po starej znajomości[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_216.gif[/IMG] [quote name='BBeta']Gratuluje ;) Redakcja MP bardzo lubi "poprawiać" zdjęcia :cool1:[/QUOTE] Dzięki:) Jak dobrze, że napisałaś:)przypomniało mi to, że mam do Ciebie mały interes[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_107v.gif[/IMG]ale to na PW [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] mi się podoba tylko chciałabym żeby już wszystko działało bo troche mnie męczy też przeskakiwanie z pierwszego postu na ostatni :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jak będziesz wchodziła przez ustawienia (prawy górny róg) to będzie Ci szlo na piwerwszy nieczytany post i beda wyskakiwały tylko wątki, w których pojawiło się coś nowego, a nie tak jak w szybkim menu wszystkie:)
-
ale tu tłumy!!! Chcieliście foty to odkopałam jakieś stare, których chyba jeszcze nie dawałam. Wspomnienie lata... [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2933.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3736.jpg[/IMG] z TZ [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3096-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3772.jpg[/IMG]
-
ja też mam już dość!!![IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_20_7.gif[/IMG]
- 21590 replies
-
kurde nie da się odpowiadac z cytatem, nie ma emotów i muli jak cholera jakaś lipa!!! Fotek nowych brak, bo pogoda kiepska i do tego cieczka. Ale moge Wam powiedzieć, że kupiłam dziś mojego psa i miła niespodzianka foto Gasski:) dokładnie to: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/20.jpg[/IMG] tylko inaczej skadrowane i kolory pozmieniali.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
to znaczy ze on musi zostać na satłe, żeby Lunka mogła być szczęśliwa:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
masz kryzys???chcesz o tym porozmawiać:)
-
niech nam Vesperka nie wywija takich numerów!!!
-
[quote name='Irviers']:) Doginko, a nie wpadła Ci może przypadkiem w obiektyw moja Figa? (kopiowana, pieprzaczka z młodzieży)? :)[/QUOTE] mi wpadła w oko:)ale to juz dawno:)
- 21590 replies
-
wreszcie można wejsć na dogo!:)
- 21590 replies
-
W imieniu cierpiącej na brak czasu właścicielki tego wątku pozdrawiam Wszystkich serdecznie:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img195.imageshack.us/img195/3592/dsc0145c.jpg[/url] cudowny jest!!!! [*]:(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='weszka']Heheh ogarnij się kobieto ;) Www ma nowy image ale adres bez zmian [URL="http://www.ekstrawagancja.com"]www.ekstrawagancja.com[/URL] :)[/QUOTE] bardzo mi się podoba!!!!Jeszcze musze tylko podlinkowany baner Ci ukraść i wstawić do siebie na stronkę:)
-
to ja poproszę o link do tej nowejj www, bo się nie ogarniam...
-
[quote name='eria']Oczko Foksiowe dalej kroplę ale jest już OK ! :multi: To raz. Dwa - ale mi się podoba nowy wygląd dogo :multi::multi: Admini się starają , ale oczywiście wielce niezadowolone ze wszystkiego towarzystwo już się zbiera na odpowiednim wątku :cool1:. Wiadomo przeciez,że tu trwają intensywne prace i nigdzie nie da się wejść - trzeba przetrwać i będzie pięknie a nie psioczyć jak to jest obrzydliwie....:roll: .[/QUOTE] a mi się nie podoba i już:roll:do wszystkich zmian się mogę przyzwyczaić, ale tej kolorystyki to moje oczy nie zniosą.Włączyłam sobie tryb oszczędności baterii w laptopie i jakoś ujdzie, nie razi po oczach:evil_lol:ale nie można tak pracować na dłuższą metę:shake:
-
[B]POTRZEBUJE KTOŚ WINDOWS VITSA ULTIMATE 32 oraz 62 bitowy:cool3:???[/B] [B]info na PW[/B]
-
[quote name='Magda25'] [COLOR=darkorchid]To prawda, ale trzeba mieć chociaż "twarz" zrobioną, włosy, a ja tutaj całkiem "sote" występuję :p[/COLOR] [/QUOTE] Przesadzasz:eviltong:wyglądasz bardzo dobrze i nie wmówisz mi że jest inaczej:diabloti:
-
[url]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwA5vljzm8I/AAAAAAAAADU/fd9DXlBcQug/DSC01743%20%5B640x480%5D.JPG[/url] Wspólne są zawsze najlepsze:loveu:
-
[quote name='kaho']Black & white :cool3:: I znow w domu: Maly zlodziej skarpet - to jej specjalnosc (szczegolnie przy porannym ubieraniu sie):evil_lol: :mad: :evil_lol: [url]http://i37.tinypic.com/13zd7vk.jpg[/url] [/QUOTE] bo ona sama w domu nie chce zostać:diabloti: