Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. uwielbiam tą roześmianą mordkę:loveu:
  2. [quote name='Justa']Tak, zdecydowanie wolę wersję bardziej zaokrągloną :) Może mniej szlachetna jak mówisz.. ale jakoś tak bardziej mi leży, przynajmniej jeśli chodzi mi o rzut boczny. PS. Ewcia, ostatnio nie doszły do mnie fotki (Ty wiesz jakie), więc liczę że wyślesz mi je ponownie :p[/QUOTE] kurna, to czekam na opinie innych bo teraz to już nie wiem co mam myśleć:evil_lol: jak jesteś na gg, to zobaczę co da się zrobić:diabloti:
  3. Justa daj no jakiegoś starocia z dna szuflady bo tu tak smutno bez zdjęć;)
  4. [quote name='Justa']Zmieniłaś jej znowu kształt brody? Wolałam chyba tę wersję na warszawskiej ;) I to mroczne tło ! Ah ![/QUOTE] No nie mogę się zdecydować:eviltong: ale ja chyba wolę tą wersję, jakoś jak się w realu na nią patrzy to taka szlachetniejsza jest...no ale może się mylę:niewiem: czyli Ty wolisz taką? [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4424-1.jpg[/IMG] a tu już łóżkowice:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6605-Kopia.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Doginka']Sekcję kurczaka to ja robię co trzeci dzień:evil_lol: [/QUOTE] ale się uśmiałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. mi nasycenia chyba nie zmienia, na pewno trochę jakość, ale też bez tragedii. Najgorszy był fotoshit:diabloti:
  7. [quote name='McDzik']Wyciagnełam dziś ze skrzynki !!! :) [URL]http://img695.imageshack.us/img695/4807/zdjcie0038a.jpg[/URL] (przepraszam za komórkową jakość )[/QUOTE] ile czekałaś??? ja na dorosły czekam już 3 miesiące, koleżanka 5 miesięcy:roll:
  8. [quote name='Od-Nowa'] jak będziesz się chciała TZ pozbyć to możemy go spieniężyć na bazarku :diabloti:[/QUOTE] nie oddam:eviltong: i tej zarośniętej mordy też nie oddam:shake::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g-Kopia.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Od-Nowa']dziękuję choćby za chęci ;-) korzystam z mozilli już długoooo i rzeczywiście wszystko szybciej chodzi :-)[/QUOTE] nie mam za bardzo takich rzeczy :shake:których jestem pewna, że mogę się pozbyć:-( daj mi znać przed następnym bazarkiem, to może coś się znajdzie:niewiem: i oczywiście poproszę link do tego bazarku , może coś wybiorę:razz:
  10. [quote name='eria']dzień dobry , aż się ciepło robi jak się patrzy na te zdjęcia :)[/QUOTE] nad morze to bym sobie jeszcze pojechała:loveu: [quote name='Od-Nowa']ariss , tak się jakoś zrobiło ;-) 98% fantów mam psich! poza nimi jeszcze coś dla właścicielki pieska czyli piękną turkusową biżuterię :-) tak więc nie tylko psiowe. jakby Ci coś wpadło to poproszę zdjęcie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Bazarek będę uzupełniać wieczorem bo o 20 jadę po ostatnią turę fantów ;-)[/QUOTE] zaraz biore się za szukanie:lol:ale niestety nic obiecać nie mogę:shake: [quote name='weszka']Nowe dogo działa ok w firefoxie - zmieniłam sobie w domu przy okazji problemów z moją www i jest o niebo lepiej. W IE nadal kuleje :/[/QUOTE] Ponieważ jesteś kolejną osobą, która mi to mówi, postanowiłam sprawdzić:cool3:i rzeczywiście chyba wszystko działa i banerki widze całe:multi:ale się cieszę. No to mam obecnie 3 przeglądarki:mdleje:
  11. ponieważ nie działa mi edycja muszę pisać pod postem który wcześniej napisałam!!! Od-Nowa czy tylko psie rzeczy Cię interesują???
  12. [quote name='Od-Nowa']ariss, wygrzebałaś coś może w zasobach bazarkowych? zaczęłam tworzyć bazarek. wielkie otwarcie dziś ok 23 jak dam radę wszystko ogarnąć :-) jak nic nie znalazłaś to trudno, nie miej wyrzutów.[/QUOTE] oj... miałam ostatnio urwanie głowy, remont, przeprowadzka, praca. Totalnie zapomnialam...ale jak dasz mi chwile tak na szybko lookne do Gasskowej szafeczki [quote name='Doginka'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/95041-Rogata-galeria-szalonej-sznaucerki"][SIZE=1][COLOR=#4444ff][B][I]czarne i wredne...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_106.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] dzięki kochana, ja sam linkowac nie mogę(wściekły)zaraz sobie wstawię
  13. dzięki, ale mnie to dogo do szały doprowadza!!!!!!!!!!!!
  14. ja też bo mi bucket aż takich sensacji nie robi;)
  15. [quote name='Doginka']Huraaaaaaa! Foty są! Jakie śliczne stare foty:-)[/QUOTE] zaraz będzie więcej:) [quote name='eria']Gratulować zdjęcia w MP !!! :)[/QUOTE] dziękować:) [quote name='weszka']Gratuluję obecności w prasie ;) Muszę kupić MP! Wspomnieniowe foteczki baaardzo ładne oczywiście :)[/QUOTE] ja kupuje co miesiąc...to chyba uzależnienie [quote name='malawaszka']o wooowww lato :mdleje:[/QUOTE] lato jest piękne, ale ja teraz czekam na białe święta [quote name='AnkaG']Gasska medialna istota ... gratki :)[/QUOTE] [quote name='ewka i haker']jak fajnie się cieplutko zrobiło:) gratuluje dostania sie zdjęcia[/QUOTE] dzięki dziewczyny...pierwszy raz do nich wysłałam i się udało, a na nagrodę z przyjaciela psa chyba się nie doczekam! to jeszcze z Czarnogóry(gdzieś w górach) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6807.jpg[/IMG] a to już Pogorzelica [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3317.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3376.jpg[/IMG]
  16. foteczki pierwsza klasa, jak zwykle[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_129_8.gif[/IMG]
  17. jak tam kochanie Twoje zdrówko:)
  18. [quote name='Unbelievable'] do wszystkich zdjęć dodawałam tyle samo nasycenia, a jednak te jest pomarańczowe jak cholera :angryy: nie mam cierpliwości do tego:roll: [URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dwudziestypierwszylistopad/DSC_6263.jpg[/URL][/IMG][/QUOT] foteczki są bardzofajne, ale dla mnie to za dużo to żółtego:) przepraszam,że sobie pozwoliłam ale musiałam...ja bym choć ciutke tego koloru słońca zdjeła [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_62631.jpg[/IMG]
  19. no to dawaj te foteczki:)
  20. Nowe zwierzątko jest troszke chore i będzie zrobione jak dojdzie do siebie i to przez erię...chyba nic nie pomyliłam?
  21. [quote name='Doginka']Pfff[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_207.gif[/IMG] Opcje zaawansowane=0 Edycja postów=0 Multi nie działa mi tradycyjnie EMOTEK BRAK[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_204v.gif[/IMG][/QUOTE] jak na edycje kliknie się 2 razy to działa:)
  22. vesper to ma bujną wyobrażnie, zamiats zniszczyć np.noge od stołu to woli w zmywarce buszować:)a może Ty ją niedokładnie umyłaś po ostatnim spacerku?hihiihhihi
  23. Czy ja Ci już dziś mówiłam, że masz nie równo pod sufitem[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_6.gif[/IMG]
  24. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_6.gif[/IMG] Ty chamku nawet mnie nie zaprosiłaś[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_6.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...