Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/41/80b80bb52c32227a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/111/4a5614be354290c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/111/9fd0ce21603f6636.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/111/0756dd368f8b9b39.jpg[/IMG][/URL]
  2. Zaraz wstawie jakieś fotki;) Gassula wystawiana nie była-my tylko towarzysko się tam wybraliśmy no i na fryzowanie:eviltong: Było nas sporo flavagowców Carmen-Cacib trafił na jej konto,Frida,Diego w klasie championów był 3,a Dino(EL Passo)skończył championat Polski,no i 2 niewystawiane maluchy Gassula i Gaucho.
  3. Witam,już jestem;) Glucior wygląda jak prawdziwy Glucior czyli jak na prawdziwego ślimaka przystało:eviltong: A mała jest śliczna no i po fryzowaniu dużo lepiej:lol:
  4. Ja już uciekam bo rano trzeba wstać:roll: DOBRANOCKA:lol:
  5. fartownie,albo i nie:roll:na smrodkach poprzestaje!!!!!Na gwiazdke już sobie zażyczyłam od rodzinki maske gazową;) Niestety Gassula lubi stołować się na mieście:roll:Ostatnio na deser końską kupke przekąsiła:shake:-jak sobie to przypomne to już wole te bączki:lol: Na polecenie odrazu wypluwa,ale zanim ja się zorientuje to połowy już nie ma,ale i tak jest poprawa coraz rzadiej to robi,ale robi:roll:
  6. Ja jestem dobrej myśli:lol: A jak już ułożysz to trio to prosimy o szybką relację na dogo:eviltong:
  7. U Ciebie psiak dojdzie do siebie,oby tylko dziewczyny dobrze zareagowły-no ale już chyba nie mają wyjścia;)
  8. jak miło to słyszeć:loveu: ja również jestem zakochana,ale dziś omijam ją szerokim łukiem bo takie śmierdziuchy sadzi:shake:,FUJJJJJJJJJJJJJJJJ
  9. Dziękuje bardzo-co ja bym bez Ciebie zrobiła?:loveu: Ale masz dameski w łóżeczku-takim to dobrze:multi:.Gassula z zazdrością patrzy w ten monitor:lol:
  10. o to w Bielsku hodowla będzie:evil_lol: Olusia mi zrobiła bo ja to o tym zielonego pojęcia nie mam:oops: A to jeszcze trzeba coś z nim zrobić?chyba musze nad tym dłużej posiedzieć:oops:
  11. uszka ma cudne-całe szczęście że nikt ich nie śmiał ruszyć:mad::lol:
  12. mieszka już u Ciebie Glucior-nic się nie chwalisz???:razz:
  13. świetnie-to się pewnie w niedziele zobaczymy:razz:
  14. Dziękuje za prezent:loveu:
  15. Olusia dziękuje bardzo-śliczniusie:loveu:
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/e18d2d83f1f5b93b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/37/2bbdea39315258ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/109/d7e01c186457a36e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/109/71f853e6a631d53a.jpg[/IMG][/URL]
  17. No tak,a ja mam w domku małą wrednote!!!!!!!! Wczoraj było kompu-kompu a dzisiaj jak tylko wyszła na dwór to tarzantes w błocku i jeszcze jaką miała przy tym radoche:roll::mad::diabloti:a jak reszta psiego towarzystwa się dołączyła to normalnie grupowe spa:roll::mad: No dobra koniec tego rozpaczania-wklejam ostatnie fotki przed weekendowe..bo dopiero zawitam tu w poniedziałek...Poznań na nas czeka w ten weekend:lol:
  18. Fotki psiaków jak zwykle bardzo fajne,ale kolory jesieni...hmmmmmm...świetne
  19. No dobra-to ja obiecuje poprawę i będę zaglądać zdecydowanie częściej:eviltong:
  20. Dobranockowa Foxi-Mistrz:loveu: no i Kreoś galopujący jest świetny,ale on naprawde dziwacznie stawia te łapki-czegoś takiego to ja chyba jeszcze nie widziałam:lol:
  21. mi też się to podoba-niby rozmazane,ale taka słodka pokraka:eviltong: U Ciebie nowa seria-to lecę zajrzeć;)
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/1495cb71ad77378f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/f6c6e46fef951efb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/109/8d329c5c38372c70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/37/3c35dbd59ba0a22c.jpg[/IMG][/URL]
  23. Seria latająca:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/37/d9f8b2c8b0bb942c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/109/77cdee707c78e8f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/0fac5409dcdcf22f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/109/3aca1660be6d3e69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/8bde215dea52ef5c.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/108/7f3b9bf8efe72b89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/2ed5a0589d3f671f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/182bdf7969b4a8f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/91de60f763ebe23e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/37/2b99b3561fd439c9.jpg[/IMG][/URL]
  25. Witamy Hakera:loveu:śliczniutki psiak.Czekam na nowe fotki z niecierpliwością:lol: Zapraszam też do naszej galerii [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95041&highlight=gassira-sznaucer+%C5%9Bredni+czarny[/URL]
×
×
  • Create New...