-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Prześliczne seterki:lol:Czekam na więcej fotek!Też byłam kiedyś posiadaczką psa tej rasy,więc z niecierpliwością czekam!!!!!:lol:
-
Kolejna galeria,z niecierpliwością czekam:lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/105/f0cb975c40e70ea0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/30/245e369472a246ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/105/b4e7840548534df4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/30/bc64b611f1c7b7b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/30/762a5456a2ea3cff.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziękujemy i zapraszamy jak najczęściej:lol:Twoją galerię bardzo przyjemnie się ogląda:roll:.No i zdjęcia,które są w kalendarzu też są świetne:lol:
-
Maluchy są przesłodkie:lol:,ale starsze pieski dają równie dużo radości:lol:
-
Dzięki Eria:loveu:Więcej galerii i coraz piękniejsze fotki,aż miło popatrzeć:lol: Jesteśmy zakochane w Twoim Kreonie;)
-
Czemu ja nie mam piłki,a on ma???? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/104/0e022491638295fc.jpg[/IMG][/URL] może pozwoli się pobawić [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/105/0fdd283413949c3c.jpg[/IMG][/URL] nie dał:-(,ale pancia znalazła patyka:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/29/39e92f7bf22e670e.jpg[/IMG][/URL]
-
Jedno zdjęcie też się liczy:loveu:!!!!! My już wam miejsce zarezerwujemy obok nas,byle by ta kaczka napewno z wami przyjechała;) A gdzie się teraz wybieracie,są już jakieś plany wystawowe?
-
Dee jest przecudna:lol:mam nadzieje,że jeszcze na niejednej wystawie się spotkamy:lol:
-
Chciałam zaprosić wszystkich sznauceromaniaków do Galerii Gassiry-czarnego średniaka:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95041[/url]
-
Witam:loveu: Tak to my wam podkradaliśmy zabawke:cool3:
-
A dziękuję:loveu:Ja uwielbiam jeszcze olbrzymy,a średniaczki to wspaniały charakter(ta rogata dusza),idealny wzrost no i ta elegancja:)
-
Czekam na więcej fotek i już się doczekać nie mogę:lol:
-
ja tu się staram bronić,a Ty nic mi nie pomagsz:oops::lol:
-
regulamin,owszem otworzyłam,ale on taki długi:oops:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/104/bb9afa63031f7a9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/105/2fabc9a6905dd161.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/105/7233b561ac1c36c1.jpg[/IMG][/URL]
-
o to super:cool3:zarast wstawiam więcej:cool3:
-
Już jesteśmy po 3 wystawach.Dwie były w Czechach(ISPU i klubówka)-no i odrazu duży sukces dwa złote medale przywiezione:loveu:Opisy dostała wyśmienite :lol: Natomiast 3 wystawa była w Nowym Dworze,również świetny opis,samo wychwalane psa-tylko sędzia zwrócił uwage na "troszkę niezwiązany grzbiet",ale to nic złego w tym wieku,trzeba byloby się martwić gdyby już był związany:)No ale niestety w porównaniu zajełyśmy 2 miejsce. Poza tym niesforność na tej wystawie pokazała jak nigdy, wkońcu to jeszcze berbeć:roll: Następna wystawa to dopiero w kwietniu 2008-trzeba ją troche do tego przygotować:) Gassula jest z hodowli Flavago z Koszalina
-
4miesiące-bródka powoli rośnie:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/105/f1ffed8cbc2a0515.jpg[/IMG][/URL] A dziś dla odmiany upolowałam wilka:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/29/f958f2b7db68491c.jpg[/IMG][/URL]
-
Bronie terytorium,moja działeczka:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/105/ef7519d42fb73cbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/104/dd8c81f681534872.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8823127dfb0e2fdb.html[/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=48ac59c57174292d][IMG]http://images29.fotosik.pl/105/48ac59c57174292dm.jpg[/IMG][/URL] listki to ulubiona zabawka [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fbf6c06b07c626dc][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/fbf6c06b07c626dcm.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=3]Pozycja wystawowa:)żeby tak jeszcze na ringu stała:cool3:[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/29/0baaf76a52a09e3e.jpg[/IMG][/URL] Upolowałam owczarka niemieckiego:cool3:ale tylko dlatego,bo chciał mi zabrać moj ukochany patyczek:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/5fca20ac1cb29b60.jpg[/IMG][/URL]
-
fotki postaram się dodawać systematycznie:lol: aparat to Sony H9- całkiem fajny aparacik:)
-
[SIZE=3]pierwsze podrygi na dworzu[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/104/762d1e3614b100ee.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]Już do Ciebie pędze[/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/2162654a54e58fe5.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=3]szyszunia[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/a4d40dcaf92e4d94.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]chwila odpoczynku[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/7d9c38362058b956.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/104/25425dc17b4d441c.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images24.fotosik.pl/104/37a4592350d510d3.jpg[/url] [url]http://images28.fotosik.pl/104/53577916328dc70e.jpg[/url] [B][COLOR=Green]przypominam 5 zdjęć w jedym poście [/COLOR][/B]
-
[SIZE=3]Jeszcze jedna seria-nie moge się powstrzymać:)[/SIZE] [URL="http://%5BURL=%22http://www.fotosik.pl"][COLOR=#0000ff][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/e3a6f7b8d5f4579f.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [URL="http://%5BURL=%22http://www.fotosik.pl"][COLOR=#0000ff][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/3c0aeba77e49e595.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [SIZE=3]Moja śliczna mordka[/SIZE] [URL="http://%5BURL=%22http://www.fotosik.pl"][COLOR=#0000ff][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/f637acb764523310.jpg[/IMG][/COLOR][/URL]
-
Dziękujemy ślicznie,cmoczek w nosek dla słodkiej Dianki:)