-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
ariss replied to Basia i Barni's topic in Galeria
nic nie oszukujesz:lol:rzeczywiście Barni to prawdziwe ciacho:loveu: -
Cudne fotki:loveu:-oby więcej takich:lol:
-
Jakto czyja!!!!Agenta:razz::lol:
-
Ja to musze czarną kupić,bo niestety czerwona po każdym spacerku jest szara:mad:.Więc na szalone gonitwy będzie wyłaziła w takiej co nie widać jak bardzo jest umorusana:roll:;)
-
Ty nigdy nie zawiedziesz:loveu:
-
I ja dziękuje ,że wpadliście do nas:lol: Ciesze się,że fotki wam się podobają,a wszystkie maluchy są przecudne:lol:
-
:loveu:ślicznotka:loveu:
-
Dzieńdoberek:lol: Jakieś poranne fotusie poproszę:cool3:
-
ślicznota:loveu:
-
o nowa seria:cool3: równie fajna:lol:
- 21590 replies
-
świetne psiaki
-
to szybko odpoczywaj,bo jestem bardzo ciekawa fotek:eviltong:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/49/45c180a4d869157d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/49/58d94ba70f754f85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/49/2e87b1035b124471.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/49/d311244095e4fec2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/49/460d5533663fcf8d.jpg[/IMG][/URL]
-
Papierosek-dla wtajemniczonych;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/48/d8c6e25d567ac3a9.jpg[/IMG][/URL] malec nam pozazdrościł kijeczka;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/48/367a8336f74703e9.jpg[/IMG][/URL] no dobra-pobawie się z Tobą:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/49/9143bd6d00ea7733.jpg[/IMG][/URL]
-
no to jak wam się podoba to jeszcze kila fotek;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/114/871f05dbf071845e.jpg[/IMG][/URL] spadaj-to mój patyk [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/48/0489142478104b36.jpg[/IMG][/URL] patyk ocalony:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/115/584b64217da47cd3.jpg[/IMG][/URL] ukradłam piłeczke:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/114/bc6875fda6f340db.jpg[/IMG][/URL] hahaahhaha. I tak mnie nie dogonisz:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/49/ad480db34ce437f8.jpg[/IMG][/URL]
-
rzeczywiście tu mało fotek,ale jak już są to jakie:loveu:
-
gdzie nowe fociory????Ktoś tu się ociąga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
-
To my serdecznoe witamy:lol: Bardzo się cieszymy z kolejnego miłego gościa w naszej skromnej galeryjce:eviltong: Obiecujemy dużo fotek-więc zapraszamy częściej;) Pozdrowionka
-
jesteśmy z Tobą Kreoś!!!!!!!!!!!!
-
[URL]http://i158.photobucket.com/albums/t...9/PB110059.jpg[/URL]:loveu:
-
u mnie też kiepsko chodzi:-( Z nieceirpliwością czekam na reszte-większość fotek jest świetna:loveu:
- 21590 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/114/78387cfbbec72a39.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/48/c164cc2de77d5e98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/48/8ae8f49d9a9b8667.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/48/ae78def2ec061c7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/114/3fa74eea4e4e08a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/114/bae469bf6f20fb47.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/48/6501ba0a5e1842e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/48/6c7adbcccfcc0596.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/48/a93df2927e583377.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/114/2a123bc65c8a2b9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/114/4ef589c5167dc3fd.jpg[/IMG][/URL]