Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. To j ja się witam w ten słoneczny dzionek:lol:
  2. Dzień dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Głosować na avek nie chciałaś,niedobra TY;)
  3. Witam wszystkich z rana:lol: Ludziska głosować nie bardzo chcą,więc wygrywa [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3943/gas2cu3.jpg[/IMG]-dostał 2 głosy(czyli bije rekordy);) Tylko jest prośba niech mi ktoś go zminiejszy,bo jak ja to robie to jakość traci(ale ze mnie sierota:oops:). Ewcia ciesze się,że wspierasz mnie w niewiedzy;) i apeluje o pomoc przy banerku:lol:
  4. jak ja się ciesze,że lubicie sprawiać innym(mniej zdolnym:oops:;)) przyjemność i obdarowywać ich banerkami i avatarami-moja galeria bez was nie byłaby taka sama:loveu:. No szkoda,ale może jeszcze kiedyś będziemy miały okazję się spotkać:cool3:
  5. ariss

    Galeria Daisy

    Twój psiak jest rozbrajający:loveu: Kochana a fotki to Ty strzelasz niesamowite:loveu: Wątku całego jeszcze nie przeczytałam-obiecuje uzupełnić lekturę:cool3:,ale fotasy wszytkie widziałam-jestem pod wielkim wrażeniem:lol:
  6. [B][SIZE=6]Konkurs -[/SIZE][/B][SIZE=5][I] 2 odsłona[/I][/SIZE] [B][/B] [B][SIZE=3]Olusia: [IMG]http://i1.tinypic.com/816a4qc.gif[/IMG][/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]Eria: [IMG]http://i6.tinypic.com/8apkadt.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]Julix: [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/790/gas1ke7.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3943/gas2cu3.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][/B] [SIZE=3][B]Wszystko zależy od głosujących-[/B]więcej odwagi chyba nikt się tu nie obrazi;)[/SIZE]
  7. Witam:loveu: Wcześniej Cię u nas nie było:-(ale teraz mamy nadzieję na regularne odwiedziny.:cool3: Ciesze się, że Gassula Ci się podoba:lol: No a 2 avek zrobiony przez Ciebie jest mistrzowski(chyba już podjełam decyzję);) Muszę być sprawiedliwa(coprawda chętnych do głosowania w konkursie jeszcze nie ma:shake:,ale dołącze i Twoje avki)
  8. mocno współczuje i mam nadzieje,że to nic poważnego:shake: szybko się zaleczy i na Dogo znów będą uśmiechnięte minki a na Twojej buzi rogal;)
  9. fajny jeszcze może być cieniowany po bokach np.ciemna zieleń i do środka coraz jaśniej(może to być inny kolor) albo tłem mogą być liście:lol:
  10. do Dianki może by fajnie wyglądała ciemny brąz ze złotem:eviltong:chociaż mogłoby się z nią zlać-trzeba pokombinować:cool3: Ja moge tylko dawać pomysły bo z wykonaniem to już musisz sobie radzić sama;)
  11. a szybko się robi banerki?jeśli tak to zrób kilka a ja Ci powiem który według mnie Ci najlepiej wyszedł:loveu:
  12. avek podoba mi się np.taki że widać pół mordki z noskiem wyraźnie zaznaczone oko:lol:to fajnie może wyglądać
  13. jakieś pasującej do aury:lol:
  14. ja też nie wiem o co tu chodzi i czemu tak mało-ale niech im będzie:roll:
  15. a co tu tak cichutko dzisiaj?
  16. [B][SIZE=4]22.30 pierwsze podliczanie głosów konkursowych[/SIZE][/B] [B]Olusia[/B]: 0 [B]Eria [/B]: 0 Ale cioteczki szalejecie-musiałam być bardzo uważna,żeby się w podliczeniach nie pomylić:roll:
  17. co za tajemniczość-już mnie ciekawość zrzera;)
  18. wiem:eviltong: Nie da się nie kochać takiego słodziaka:loveu:
  19. jaka tam żaba:mad:Tyle gracji ma w sobie-nic jej nie doceniasz:roll:
  20. co za alpinistka:cool3:
  21. [quote name='eria']Gassira ja proponuję ogłosić głosowanie :cool3::cool3::cool3::cool3: i niech cioteczki wybiorą który pierwszy[/quote] Czy my w tym samym czasie na te same pomysły musimy wpadać:evil_lol:
  22. [B] [SIZE=6] KONKURS[/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]Którego avka mam zamieścić:[/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]Olusia: [IMG]http://i1.tinypic.com/816a4qc.gif[/IMG][/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]Eria: [IMG]http://i6.tinypic.com/8apkadt.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]Jutro wygrany avek będzie umieszczony!!![/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]liczy się liczba głosów-wszystko w waszych rękach:lol:[/SIZE][/B]
  23. upss-to mnie wyprzedziłaś:crazyeye:
  24. i jak ja mam teraz któryś wybrać:cool1: Chyba najpierw będzie jeden,później drugi bo oba piękne tylko Olusia z "ss" byś powalczyła;)
  25. tylko Gassi przez dwa "ss";)
×
×
  • Create New...