Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [B]AnkaG,[/B]:loveu:dzięki:loveu: [B]Od-Nowa,[/B]jak narazie Olcia(ka-vanga)zarezerwowała miejsce sprzątaczki;):evil_lol:ale może się z nią dogadasz:eviltong: [B]puzzle,[/B]o co Ty mnie podejrzewasz:crazyeye: ale to pewnie dlatego żeby konkurencja Ci rynku nie przejeła:evil_lol: [B]Justa,[/B]podoba mi się:evil_lol: [B]Doginka,[/B]nie mam nowych fot:shake:znaczy mam ale wilczą sesje dlatego więcej mnie w Baajowej galerii:evil_lol: [COLOR=red]wiedziałam że tak będzie;):diabloti:[/COLOR]
  2. Kojot +++:loveu:
  3. ja też nie narzekam na fotosik-odziwo ostatnio nie ma z nim problemu:razz: a ja już w góry w tą zime pewnie nie pojade dlatego już chce wiosne!!!!!!!!!:loveu::evil_lol::diabloti:
  4. O Waszą galerię dbam bardziej niż o swoją:evil_lol:
  5. a co sądzicie o tych pstryczkach? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/6e79ef75f51e7a5e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/50/e2ce0d928fb22c1d.jpg[/IMG][/URL]
  6. nie lubisz bo ich nie masz:eviltong: a ja byle do wiosny i skórka na szyjke:loveu::evil_lol::diabloti: Kojot skup się-co ostatnio zmieniłeś?????
  7. ja tam widze wszystkie:loveu:i znów zaczynam tęsknić...
  8. [quote name='Asaurus']Świetne zdjęcia, szczególnie pierwsze, na którym stanowczo widać, że Celar powinien mieć jednak Cerber na imię. No i Baaj pokazujący język :] dzięki-oj tak CERBER potrafi:evil_lol:
  9. łoł:crazyeye:Gratulacje:loveu::loveu::loveu::multi:
  10. akurat:eviltong:ale to miłe:loveu:
  11. [B]malawaszka,[/B]dzięki:loveu: [B]Justa,[/B]chyba Ty gassuli będziesz robić:eviltong::eviltong::eviltong: [B]puzzle[/B],napewno nie produkcją obróżek i innych psich gadzetów:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. nie wymiguj się ostatnio mówiłaś że masz ogromniaste zapsay:eviltong:
  13. [quote name='LeCoyotte']pewnie chodziło o robienie zdjeć Galinie, bo coś ostatnio pusto w ich galerii:evil_lol:[/quote] odezwał się ten co u niego pełno:evil_lol::evil_lol: musicie ze mnie brać przykład:eviltong::eviltong::eviltong:
  14. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P1118208.jpg[/url] gasskowa grzyweczka:loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='Od-Nowa']hehe, pani prezes nam rośnie :evil_lol:[/quote] ja już się urodziłam panią prezes tylko dopiero teraz ktoś mnie docenił:roflt:
  16. [quote name='Od-Nowa']no to trzymam kciuki za firmę i jej rozruch ;)[/quote] dobra powiem więcej,firma już istanieje i ma się świetnie:multi:a ja teraz poprostu będę współwłaścicielem(oby):razz::diabloti:ale trzymajcie kciuki bo do 19 jeszcze kilka dni-wszystko może się zmienić:p
  17. jak tam samopoczucie????:p
  18. [B]Justa, [/B]do robienia zdjęć:crazyeye::hmmmm:???? chyba,że źle zrozumiałaś i chodziło Ci o Galine do wytrymowania:eviltong::mdleje::roflt:
  19. [quote name='puzzle']To moglas nic nie mowic, teraz bedzie mnie zzerac ciekawosc:cool1:[/quote] niewiedziałaś że ja złośliwa jestem:eviltong:
  20. [B]Doginka,[/B]dzięki:multi:trening czynie mistrza:razz: nie to nie dla mnie,jeśli mi to będzie wychodziło to zawsze dla znajomych ale żeby salon prowadzić to nie:shake:ale od 19 będę miała firme,ale narazie nic Wam nie powiem bo nie chce zapeszyć:eviltong:;)
  21. [quote name='Justa']Myślę, że będziesz potrafiła, w końcu to czysto domowa obróbka - nie na show ;)[/quote] no to jak nie będziesz sprawdzała wszystkiego z linijką to myśle że wspólnymisiłami damy rade:evil_lol::evil_lol:;)
  22. [B]Asia & Ginger,[/B]odrazu ujeżdza:roll:ona go poprostu chciała przytulić:loveu::diabloti: [B]eria,[/B]właśnie wilczaki kupiły mnie takim spojrzeniem:loveu: [B]Justa,[/B]jeśli tylko będę potrafiła to moge pomóc:p [U]oj niesamowite!!!!!!!!!!!!!!!![/U]Ich pomysłowość potrafi zaszokować każdego:evil_lol: [B]AngelsDream,[/B]hahahh...nio !!!!!ale za to to jego gadanie:loveu::loveu::loveu:
  23. dwa ostatnia bardzo fajnie wyszły:loveu::razz::loveu:
  24. ale Wy macie tam superowe te tereny:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...