Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. Niedawno byłam z kruszynką na spacerku. Mimo głębokiego śniegu i szaleńczej gonitwy :evil_lol: dorównywała kroku na swoich króciutkich nóżkach.
  2. No, Safarku,co tak ucichło u Ciebie??
  3. Fuksiku, gdzie ten Twój domek?! :-(
  4. No, Bunia. a co taka cisza u ciebie?? ;)
  5. Noo, już najwyższy czas żeby się zmieniło.
  6. Byłam dziś w niewyżytą Kelly na spacerku:diabloti: Biegać, biegać, biegać... A jak wysoko skacze!:cool3: Kochana wariatka!
  7. Buba, przypomnij o sobie, Uszatko:loveu:
  8. Takie biedne, proszące oczka...:-(
  9. No, Bajaderko, przypomnij o sobie! :loveu:
  10. :bigcool::bigcool: No nareszcie! Luśka, doczekałaś się, wariatko:loveu:
  11. Wierzyć się nie chce, że aż 8 lat. :diabloti:
  12. Na portelu jest? Ja zaczynam puszczać łańcuszek mailowy.
  13. Jej, taka mała, zupełnie bezbronna. A oczka to ma zabójcze:-(
  14. A ja szczęśliwym trafem jeszcze się z nim nie siłowałam, choć wyobrażąm go sobie w akcji:evil_lol:
  15. Szybko domek dla naszego czekoladowego noska:loveu:
  16. O tak, Migotka jest cudowna. Oczka ma piękne:loveu:
  17. I jeszcze Majka. Chyba nie została wymieniona:D
  18. [quote name='kordonia']Udało sie :D 7 psów w kadrze :lol: [/quote] Pełne uznanie... Siedem psów w kadrze to nie lada wzywanie:razz:
  19. Obserwacja... świecącymi, smutnymi oczyskami:shake:
×
×
  • Create New...