Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. A jak głośno obwieszczał swoją wspaniałą nowinę! :loveu:
  2. Dzisiejsza Aba:loveu: [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2472/dsc02540640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5919/dsc02538640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7075/dsc02523640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5527/dsc02526640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/774/dsc02535640x480.jpg[/IMG]
  3. Niech cię wreszcie ktoś zauważy, biedaku...
  4. To, powodzenia, Bułeczko! :cool2::cool2: Może wreszcie coś będzie...:errrr:
  5. Alma poszła?! :multi::multi: To ci państwo, co ją chcieli zarezerwować?
  6. Na początku tej strony Kopi na zimowym śniegu. Teraz zdjęcia Kopiego w słońcu z zieloną trawą. Taki kontrast. I wciąż w schronisku...
  7. No, ja zaglądam, ale niewiele mogę wnieść do sprawy kochanej Megi :shake: Przynajmniej podbiję...
  8. Aa...!! Moja MEA!! :loveu::loveu: Co mi nie wyszło, to Dorocie się udało :evil_lol: A jakie ja mam teraz zakwasy w rękach od noszenia jej...
  9. [quote name='AdaK'] Jest jeszcze świeże. Jeśli ktoś może wysłać smsa żeby wyróżnić ogłoszenie to chyba wszyscy b ędziemy szczęśliwi.[/quote] Ja na pewno, tylko ... muszę doładować sobie konto najpierw :roll:
  10. Ok, to na alegratce nie będę jej robić ;)
  11. To pewnie fotosik znów się Dorocie buntuje :evil_lol:
  12. A Fuksik wciąż ma ogłoszenia? Nie wygasły mu?
  13. Jak tylko znajdę czas (czyt. po testach), to poogłaszam Łateczkę ;)
  14. Nasz, ostatnio zmarniały, Eliott [IMG]http://images36.fotosik.pl/102/6f3f38447976757bmed.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Rybc!a'].. a Alma wróciła ze mną :( Bez sensu to . :([/quote] Ehh... Mea też ze mną wróciła do boksu. Ale bez dwóch towarzyszek.
  16. :multi: Roxi i Miłka- wielkie szczęściary dzisiejszego dnia :loveu:
  17. No, piękna jest ta Alma. Aż dziwne, że zainteresowanie takie znikome... :-(
  18. [quote name='Vitka']Dlaczego "litości"? Mam już zdjęć nie dodawać? :evil_lol:[/quote] Absolutnie! Nie przestawaj :evil_lol:
  19. [quote name='kordonia']Oooo :) Kto był z Zulą na spacerze? Jak sie zachowywała?[/quote] Pralinka ją miała na wodzy :evil_lol: Była nawet grzeczna.
  20. Ehh... Dziadziu... Dziś byłeś taki głośny i nikt na ciebie nie zwraca większej uwagi...
  21. Dorota... litości... Jazz! Świetny, piękny, uśmiechnięty, czarny, latający piessss :diabloti:
  22. Ohoho! Zdjęcia z wariackich spacerów? To nie mogę się doczekać :diabloti:
  23. A ja nie mogę z tego jego różowego noska :evil_lol: Boski!
×
×
  • Create New...