To wstawiam ostatnie, pożegnalne zdjęcia Liroya :loveu:
[IMG]http://images42.fotosik.pl/96/d8ca77ea1ac30dbfmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/100/6fb4b190726d5ff5med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images46.fotosik.pl/100/ebc68b46e9232895med.jpg[/IMG]
Mam nadzieję, że widzę go ostatni raz :cool3:
I był pan zainteresowany Perełką. Miał już ja nawet na rękach, ale stwierdził, że musi się poważnie zastanowić, bo miał na oku jeszcze taką czarną sunię z dwójki.
A na spacerku był tylko Skoczek :loveu: