[quote name='Kasia77']
Czy wszystkie suczki(szukające domu,takie jak Boni) są wysterylizowane?... Być może to nic nie znaczy,bo przecież Boni też jest wysterylizowana,ale...sama nie wiem...:roll:[/quote]
Ja bym uważała. U nas w Eg też była podobna sytuacja. Wielki miłośnik ras, ale niesterylizowanej kaukaski nie chciał :roll:
Ale mam nadzieję, że to inna sytuacja ;)