cudowne wiadomosci !!!!
niech te Swieta beda szczesliwe, spokojne, rodzinne dla Was wszystkich opiekunow Duszki oraz innych biedakow z elblaskiego schroniska ,oczywiscie dla dogomaniakow rowniez;-)
Duszynka nasza kochana ...tak sie ciesze ze juz jej lepiej....