super ze sunia zdrowieje a skoro wydaje odglosy to znak ze pozbywa sie traumy i czuje sie u siebie.Moj Fryzio z zamojskiego schronu pierwszy raz szczeknal chyba po 2 miesiacach pobytu u mnie i teraz codziennie szczeka z balkonu jak zobaczy cos co mus ie nie spodoba lub jakiegos swego wroga:evil_lol:
faktycznie nie zrobilam zdjec bo wpadlam na chwile spontanicznie i aparatu nie mialam ale obiecuje ze aparat do torebki wrzuce i nastepnym razem pykne jakas fotke:)
życie jest takie ulotne....nie wyobrazalna tragedia..nigdy dotychczas w historii swiata nie bylo czegos takiego....wielka szkoda ze w taki sposob zapisujemy sie na kartach historii..
[*]
[*]
wczoraj widzialam Kole :wyglada swietnie,wylizala mi rece dokladnie:) i zostawila mnostwo swoich wlosow na moich czarnych legginsach, dobrze ze moj pies jest czarny hehe
poryczalam sie....tak sie ciesze ...kochana,dzielna sunia.....:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:powiem wprost: ide wypic za jej zdrowie i nowy wspanialy dom!!!!!!:Cool!:
o matko.....jak ja sie denerwuje.....az zdretwialam jak przeczytalam ze dzis operacja....nie kwestionuje decyzji o operacji ale czy to nie za wczesnie?
nie wiem jak wytrzymam do wieczora ..z calych sil zaciskam kciuki!!!
dobrze ze Okruszka sila nabiera :)
Dusza jest przepiekna i bardzo jej do twarzy w czerwonym:)tylko wciaz tak drobinka z niej:(
niech je i odsypia bo wiadomo ze sen to zdrowie
Okruszynko walcz psinko!!!
Charly wiesz nie zwraca na ludzi uwagi bo w poprzednim zyciu nic jej dobrego z ich strony nie spotkalo - teraz w nowym zyciu na pewno nabierze w koncu zaufania, pewnie potrzeba na to wiecej czasu...
dzieki Basiu za telefon oraz wzruszajace fotki psiakow
a jednak pomysl z bannerkiem byl trafiony bo coraz wiecej osob zaglada na watek:)
Okruszek slodziak a Duszka wyglada o niebo lepiej i to bystre spojrzenie- bezcenne:)