bardzo prosze o pomoc dla Orkana ,najpierw siedzial w schronie kompletnie zapomniany a obecnie w hoteliku i nie ma srodkow na jego utrzymanie,oto jego watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/68106-ORKAN-mlody-laciatek-ze-slicznym-serduszkiem-na-pleckach-marnieje-w-oczach!/page83[/URL]
kazda zlotowka na wage zlota