oj to nie dobrze...jesli to padaczka nalezy jej podawac leki i bedzie dlugo zyla ,to nie jest wyrok..warto zabrac ja do weta i zdiagnozowac - jesli nie ma kasy mozna troszku uszczknac z oszczednosci Pachydera...mam nadzieje jednak ze to nie padaczka bo Duszka i tak juz za uzo przeszla jakna jednego psa:placz: