Jump to content
Dogomania

Panca

Members
  • Posts

    4990
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Panca

  1. cholera....nikt mi nie przychodzi do glowy ...katowice to tak..
  2. ale gdzie domek zeby spacerki byly codziennie?
  3. extra!:DDDD zeby wszystkie psy tak szybko znajdowaly domy to nie byloby schronisk....
  4. obejrzalam film..wzruszajacy..taka grzeczna, dostojna staruszka, przestrszona poki co ale napewno za kilka dni bedzie widac usmiech na pysiu..nic mnie tak nie cieszy jak psy ktore przechodza metamorfoze po wyjsciu ze schronu..:)
  5. Bajka wyglada jak pies z bajki..i to cudowne zakonczenie :)))
  6. zapisuje Demola i wierze ze zla passa sie w koncu odwroci..
  7. ewidentnie watki sajlana pomylila....weszlam tam ale nie dalam rady...STRASZNE.....a co u Balto?mam nadzieje ze okey ?
  8. fiu fiu fiu ale Gringo nam wypieknial - chyab jakies operacje plastyczne byly grane ;-) hehehehe
  9. o matko..ale sie dzieje..zaciskam kciuki i rowniez polecam DEE i pozdrawiam za razem bo 100lat z nia nie rozmawialam :)
  10. zawsze jak odchodzi pies to ja placze..tyle lat juz siedze na dogo i nie umiem sie uodpornic....dziekuje z calego serca Budryskowi za opieke nad tym starutkiem :-*spij spokojnie piesku....
  11. [quote name='micado']W dalszym ciagu sie nie rozumiemy. Glownie chodzi mi o brak zainteresowania z Waszej strony. Rozumiem, ze to byla adopcja na odleglosc, uwazam iz obie Anie spisaly sie bardzo dobrze i sprawdzily nas z kazdej strony. Ja poprostu nie rozumiem tego, ze nie potraficie wykonac jednego telefonu aby spytac czy u nas wszystko w porzadku. Dziewczyny ze Szczecina tez nie znaly wczesniej Farta ale to glownie dzieki nim a zwlaszcza Ani z Nadziei Amstafa, Fart jest dzisiaj z nami. Dlaczego nic nie wiemy o sytuacji prawnej psa? Do kogo on tak naprawde nalezy? Bo jesli nie daj Boze ugryzie kogos obcego, to kto poniesie odpowiedzialnosc? Bo z tego co sie orientuje jego poprzedni DT. Kochamy Farta i chcemy dla niego jak najlepiej, ale wkurza mnie ten bajzel wokol niego. Fart jest cudowny i mozecie tylko zalowac, ze go nie poznalyscie. Szkoda tez , ze nie spytacie jak sobie radzi na szkoleniu i czy widac poprawe w jego stosunkach z Oliwka. Bo prawda jest taka, ze gdybyscie trafily na innych ludzi, to mogli by juz dawno psa odeslac i powiedziec, ze nie chca psa ktory gryzie ich dziecko. A my mimo wszystko dalej walczymy aby psina miala swoj prawdziwy dom. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich, ktorym lezy dobro Farta na sercu.[/QUOTE] mam nadzieje ze ktos z wolontariuszy zadzwoni do micado bo jak czytam to jest mi naprawde glupio ze tak wygladaja realia...:-/ a przy okazji jakie postepy robi Fart?czy nadal wykazuje agresje wobec Oliwki?
  12. zapisuje watek choc chwilowo nie wespre finansowo...licze ze sie uda... kurcze...taka bidulina :-(
  13. widzialam ta wiadomosc na FB i rowniez serce mi mocniej zabilo ...kurcze denerwuje sie bardzo zeby znow nie bylo za pozno...
  14. co slychac u Merry?bo cicho tu jakos
  15. ja nie wplacilam za pazdziernik?hm..az sprawdze w przelewach bo wydawalo mi sie ze robilam wplate ale moze pomylilam z innym moim podopiecznym
  16. ale ona piekna i dostojna !!!!!jak sie w ogole miewa? bo wyglada kwitnaco....
  17. ja znam Magde i Pawla :) rowniez wyprowadza mojego psa na prosta - polecam ! i licze ze sunia wyjdzie juz w sobote ze schronu , ze opinia behawiorsty schroniskowego nie zaprzepasci jej szansy bo bez urazy w schronisku psy nei sa soba...moj pies tez niby byl nieadpocyjny co okazlo sie kompletna bzdura ..no mzoe troche zbyt agresywny dla samcow ale to poniekad moja wina..jak sie okazalo po spotkaniach z behawiorysta wspomnianym wyzej Pawlem :)
  18. slodki dziadunio pod ta koldra :) dobrze ze choc na starosc ma taki raj na ziemi
  19. jak sie miewasz winter7? lepiej troche?
  20. bosh...Merry...ona nie ma za wiele czasu....znow rycze jak glupia :((((
  21. Majk.dobrze ze jeszcze jest w miare cieplo bo nie marzniesz biedaku :-/
  22. rozumiem...mam nadzieje ze nie trafila na lancuch
×
×
  • Create New...