dobrze ze Tos juz dochodzi do siebie a ja takze wciaz nie dostalam moich 40zl ( w porownaniu do 900 to kropla w morzu) ale moze warto cos z tym zrobic? co myslicie? jak sie dobic do Kopciuszka? ja jej nie chce darowac nawet tych 40zl ktore poszlyby na innego psa
czytam wiesci z zatkanym tchem...bosh...9 maluchow...pewnie polowa i tak urodzila by sie martwa...wspaniale dziewczyny ze sunia juz po sterylce..nowy watek to dobry pomysl a ja znow zapytam co z samotnym czarnuszkeim bedzie? i jak czarna zniosla noc?
czyli hotel u Murki odpada? prosze o jasna odpowiedz bo tam sa kolejki i jesli jest opcja DT dla czarnej w Wawie to innego psiaka bede do Murki podsylac
oto cennik :
pies mały (do ok. 10kg) 10zł/doba
pies średni (do ok. 25 kg) 12zł/doba
pies duży 15 zł/doba
To z karmą już.
do ktorej grupy ona sie kwalifikuje? co z deklaracjami? to cudna sunia szybko domek znajdzie a szkoda zeby miejsce u Murki przepadlo
Janow Lubelski ,rewelacyjny hotelik,sprawdzony.Napisalam do Murki ile wynosi koszt niewielkiej suni.Po za tym wiem juz ze za dwa tygodnie mialby darmowy transport ze Zgorzelca
sledzilam watek Henka z ukrycia ale ostatnio mialam troche problemow wiec na dogo czasu nie bylo, wchodze dzis i co widze:crazyeye: Henio w DS :Dale czad! powodzenia slodziaku!
dla niej czlowiek to oprawca....troche czasu uplynie zanim zaufa i zrozumie ze nie kazdy czlowiek to potwor...
dobrze ze biedactwo zdrowieje
moze po artykule znjdzie kochajacy dom?na pewno...
postaram sie zebrac pieniadze na ratunek malej....bosh..to mi sie w glowie nie miesci....nawet nei dalam rady obejrzec tych drastycznych zdjec z pierwszej strony :((((