[quote name='Ati']oglosilam go u nas na Fb, ale bez allegro- w rasie -to kiepsko to widze, trzeba go pokazac swiatu na najwiekszym portalu ogloszeniowym[/QUOTE]
gdzie jest link bo przeoczylam na FB?
sliczny Mango...on taki troche labkowaty ..ma duza szanse na dom w Wawie bo np moj Fryzio niemalze codziennie zbiera komplementy jaki jest piekny a ja zawsze odpieram ze on ze schroniska...
piekny pies..Marta co z nim bedzie jak domu do 1 grudnia nie znajdzie???przeciez nie jest latwo cos znalezc w tak krotkim czasie na dodatek dla tak duzego psa:-/
to niezmierna ulga i radosc ze Ares mieszka w domu bo wydawalo sie to cudem i na cale szczescie te ostatnie zdjecia to juz przeszlosc..serce peka jaka bieda z niego byla ..chcialabym zobaczyc zdjecia z nowego domu za jkais miesiac jak Ares nabierze sil...a swoja droga niezly z niego cwaniura ze do lozka sie wpycha hehe
caly dzien czekalam na ta wiadomosc.....:DDDDa teraz rycze jak glupia...ze szczescia!!!!!!cuda sie zdazaja !!!!!ide spac a jutro poczytam jak doszlo do tej adopcji-cudu:DDDD
pomyslalam sobie ze poprosze najwyzszego zeby dom dla majkiego znalazl..jestem na ziemi swietej wiec prosby maja wieksza moc..przed chwila spelnilo sie zyczenie zeby Warka ktora sie zgubila szybko sie odnalazla i stalo sie ..oby drugag prosba o dom dla Majka rowniez sie spelnila
o zesz..znalazla sie bo jestem obecnie w Tel Avivie i moje prosby maja zwiekszona moc...w koncu to ziemia swieta :)
ciekawa jestem dalszego obrotu spraw:)))
o kurcze....jak t mozliwe???musiala sie wspiac po siatce....jesli masz siatke...denerwuje sie sie bardzo ..mam nadzieje ze daleko nei umknela i szybko sie znajdzie cala i zdrowa