-
Posts
4990 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Panca
-
Malwinka pojechała do ds do Sosnowca, kciuki bardzo potrzebne!
Panca replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
cholera....nikt mi nie przychodzi do glowy ...katowice to tak.. -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Panca replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
ale gdzie domek zeby spacerki byly codziennie? -
Balto, skrzywdzony husky - pojechał do domku :)
Panca replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
ewidentnie watki sajlana pomylila....weszlam tam ale nie dalam rady...STRASZNE.....a co u Balto?mam nadzieje ze okey ? -
fiu fiu fiu ale Gringo nam wypieknial - chyab jakies operacje plastyczne byly grane ;-) hehehehe
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
Panca replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
o matko..ale sie dzieje..zaciskam kciuki i rowniez polecam DEE i pozdrawiam za razem bo 100lat z nia nie rozmawialam :) -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
Panca replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='micado']W dalszym ciagu sie nie rozumiemy. Glownie chodzi mi o brak zainteresowania z Waszej strony. Rozumiem, ze to byla adopcja na odleglosc, uwazam iz obie Anie spisaly sie bardzo dobrze i sprawdzily nas z kazdej strony. Ja poprostu nie rozumiem tego, ze nie potraficie wykonac jednego telefonu aby spytac czy u nas wszystko w porzadku. Dziewczyny ze Szczecina tez nie znaly wczesniej Farta ale to glownie dzieki nim a zwlaszcza Ani z Nadziei Amstafa, Fart jest dzisiaj z nami. Dlaczego nic nie wiemy o sytuacji prawnej psa? Do kogo on tak naprawde nalezy? Bo jesli nie daj Boze ugryzie kogos obcego, to kto poniesie odpowiedzialnosc? Bo z tego co sie orientuje jego poprzedni DT. Kochamy Farta i chcemy dla niego jak najlepiej, ale wkurza mnie ten bajzel wokol niego. Fart jest cudowny i mozecie tylko zalowac, ze go nie poznalyscie. Szkoda tez , ze nie spytacie jak sobie radzi na szkoleniu i czy widac poprawe w jego stosunkach z Oliwka. Bo prawda jest taka, ze gdybyscie trafily na innych ludzi, to mogli by juz dawno psa odeslac i powiedziec, ze nie chca psa ktory gryzie ich dziecko. A my mimo wszystko dalej walczymy aby psina miala swoj prawdziwy dom. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich, ktorym lezy dobro Farta na sercu.[/QUOTE] mam nadzieje ze ktos z wolontariuszy zadzwoni do micado bo jak czytam to jest mi naprawde glupio ze tak wygladaja realia...:-/ a przy okazji jakie postepy robi Fart?czy nadal wykazuje agresje wobec Oliwki? -
Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)
Panca replied to Szalony Kot's topic in Już w nowym domu
widzialam ta wiadomosc na FB i rowniez serce mi mocniej zabilo ...kurcze denerwuje sie bardzo zeby znow nie bylo za pozno... -
Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)
Panca replied to Szalony Kot's topic in Już w nowym domu
co slychac u Merry?bo cicho tu jakos -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Panca replied to kaa's topic in Już w nowym domu
ja nie wplacilam za pazdziernik?hm..az sprawdze w przelewach bo wydawalo mi sie ze robilam wplate ale moze pomylilam z innym moim podopiecznym -
[Elbląg] zagłodzona i przerażona dożyca Ela - POTRZEBNA PILNA POMOC!
Panca replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ale ona piekna i dostojna !!!!!jak sie w ogole miewa? bo wyglada kwitnaco.... -
Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)
Panca replied to Szalony Kot's topic in Już w nowym domu
ja znam Magde i Pawla :) rowniez wyprowadza mojego psa na prosta - polecam ! i licze ze sunia wyjdzie juz w sobote ze schronu , ze opinia behawiorsty schroniskowego nie zaprzepasci jej szansy bo bez urazy w schronisku psy nei sa soba...moj pies tez niby byl nieadpocyjny co okazlo sie kompletna bzdura ..no mzoe troche zbyt agresywny dla samcow ale to poniekad moja wina..jak sie okazalo po spotkaniach z behawiorysta wspomnianym wyzej Pawlem :) -
OWCA MA DOM!!! Odszedł kochany za TM [*]
Panca replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak sie miewasz winter7? lepiej troche? -
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Panca replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja tez ciagle pamietam..:( -
Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)
Panca replied to Szalony Kot's topic in Już w nowym domu
bosh...Merry...ona nie ma za wiele czasu....znow rycze jak glupia :(((( -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Panca replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Majk.dobrze ze jeszcze jest w miare cieplo bo nie marzniesz biedaku :-/ -
rozumiem...mam nadzieje ze nie trafila na lancuch