Jump to content
Dogomania

Basia1968

Members
  • Posts

    7967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Basia1968

  1. czy Maszeńka biegałaby za kurami? bo cos mi się wydaje, że ona właśnie taka "polująca"?
  2. Ale ale - jest jeszcze Masza - ona uwielbia biegać, ganiać. Tylko, że ona "kocha" kury- jak mi sie wydaje. Masza jest u MUrki. Jest śliczna.
  3. wszystko okaże się ja Pani przyjedzie. Szarik to taki kanapowy przytulak. Kurcze i martwi mnie to, że będzie mieszkał w budzie. W razie czego można zaproponować - tylko cholerka którego? Łatek do budy się nie nadaje. Biały bezimienny jest wielki - nie znamy jeszcze jego stosunku do dzieci. Ziutek kanapowy. Dino absolutnie. Roki jest niesamowicie ruchliwy, a przy tym kotów nie toleruje. Szczeniaki od Soni - trzeba by podjechać w razie co do Brzyścia. Zobaczymy jak wizyta.
  4. słodziaki niesamowite. Z ogłoszeń zero odzewu - niestety.
  5. czego Ci ludzie chcą? taki piękny pies.
  6. w jakich okolicach jest ta sunia? czy zgłaszałyście TSPZ-owi? czy raczej ja mam się zająć organizacją pomocy juz jako Fundacja tj. zawiadomić urząd, straż miejską itd. itp.
  7. [SIZE=4][COLOR=darkorange][B][FONT=times new roman]adopcje:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkorange][B]1) GUTEK[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]2) MATI[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]3) FETA - przewieziona do Gdyni - do osób, które zajmują się szkoleniem psów tej rasy[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]4) TOBI[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]5) KILLER[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]6) ŁATEK [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]7) Radarek[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]8) Maszeńka[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]9) Falo[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]10) Sarunia[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]11) Mimi[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]12) Lusia[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]13) Lili[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]14) Frugo[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]15) Fandi[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]16) Falco[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]17) Gizmo[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]18) Lorek[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]19) Focia[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]20) Atos[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]21) Nuka[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]22) Adzia[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]23) Luxus[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]24) Ciapuś[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]25) sunia czarna - szczeniak ze stodoły[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]26) sunia kremowa - szczeniak ze stodoły[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]27) piesek jasny - szczeniak ze stodoły[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]28) Ziutek[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206926-Bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY-na-Rokusia-i-Dinusia-do-13-maja%21%21%21?p=16826084#post16826084"][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206926-Bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY-na-Rokusia-i-Dinusia-do-13-maja%21%21%21?p=16826084#post16826084"] [/URL]
  8. [B]PRZEDSTAWIAM WPŁATY OD POCZĄTKU ISTNIENIA NASZEJ FUNDACJI - A RACZEJ KONTA FUNDACYJNEGO - BĘDA TEŻ ROZLICZENIA WYPŁAT /TJ. OPŁAT ZA DT. KARMĘ, WETERYNARZY/ - BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE - [/B] [B]PROSZĘ SPRAWDZIĆ CZY KOGOŚ NIE POMINĘŁAM[/B] PROWIZJE OPŁATY, KOSZTY ADMINISTRACYJNE SĄ NASZYM PRYWATNYM KOSZTEM - NIE ODEJMUJEMY TYCH KWOT OD WPŁAT DARCZYŃCÓW. Kwiecień 2011r. 4.04.2011 - Emilia2880 - 300zl(transport bud) 12.04.2011 - JamniczaSkarpeta - 200zl(na pusie) 21.04.2011 - Emilia2880 - 200zl (Dt. ziutka) 22.04.2011 - Maria1957 - 50zl (na wszystkie psiaki) 22.04.2011 - Maria1957 - 20zl (na pusie) 28.04.2011 - KasiaKa - 30zl (na Opcia) 29.04.2011 - Kaskadaffik - 400zl (opcio amcia focia biedaki) WPŁYWY ŁĄCZNIE W MIESIĄCU KWIETNIU = 1200 ZŁ WYDATKI I OPŁATY NA PSIAKI DT Ziutek - 23.04 - 200 zł Usługi weterynaryjne 30.04. - 250 zł WYDATKI ŁĄCZNIE W MIESIĄCU KWIETNIU = 450 ZŁ BILANS ZA MIESIĄC KWIECIEŃ: 1200 ZŁ - 450 ZŁ = 750 ZŁ PROWIZJE, OPŁATY, KOSZTY ADMNINISTRACYJNE W MIESIĄCU KWIETNIU 4.04. i 28.04 - opłata za konto - 20 zł + 20 zł = 40 zł 6.04.; 13.04.; 22.04.; 29.04.; i 29.04. - 0,5 + 0,63+ 0,55 + 0,70 + 1,00 = 3 zł 38 gr 29.04. - opłata za home.pl - 184 zł 54 gr ------------------------------------------------------ Maj 2011R. 2.05.2011 - Kometa 13zl (bazarek) 2.05.2011 - Luna.wro - 13zl (bazarek) 2.05.2011 - giselle4 - 11zl (bazarek) 4.05.2011 - Agata M.Łódź - 40 zl (darowizna) 4.05.2011 - Monika z Katowic - 13zl (bazarek) 4.05.2011 - Luna.wro - 13zl (bazarek) 4.05.2011 - Alicja - 10 zl (bazarek) 4.05.2011 - Roszpunka - 13 zl (bazarek) 5.05.2011 - Sabina02 - 50zl (opcio) 6.05.2011 - IWOP - 26zl (Opcio) 6.05.2011 - Agnieszka L. - 50zl (Dla pusi) 9.05.2011 - hitoshi - 5zl (bazarek) 9.05.2011 - Edward RW - 20zl (cegielki) 9.05.2011 - Emilia B - 10zl (ciegielki) 9.05.2011 - Evelin - 20zl (bazarek) 9.05.2011 - Paulina O.S - 100zl - (cegielki) 9.05.2011 - CAVANI - 13zl (bazarek) 9.05.2011 - tatankas - 13zl (bazarek) 9.05.2011 - szamanka - 11zl (bazarek) 9.05.2011 - Case - 9zl (bazarek) 9.05.2011 - case - 5zl (cegielki) 9.05.2011 - Iwona B. - 30zl (cegielki) 10.05.2011 - Eloise - 90zl (opcio) 11.05.2011 - Tbgaa - 36zl (bazarek) 12.05.2011 - giselle - 22zl (bazarek) 12.05.2011 - dapinporokair - 13zl (bazarek) 12.05.2011 - wujek i ciocia - 15zl (cegielki) 13.05.2011 - Fibi - 9zl (bazarek) 13.05.2011 - KasiaKa - 30zl (pieski z wychodka) 16.05.2011 - Kaskadaffik - 300zl (dino) 16.05.2011 - Ulka 18 - 50,50zl (Amcia) 16.05.2011 - IHABE - 13zl (bazarek) 17.05.2011 - Monika 55 - 9zl (bazarek) 23.05.2011 - Fiorsteinbock - 10zl (bazarek) 23.05.2011 - Emilia2880 - 200zl (DT.Ziutka) 23.05.2011 - Edward R.W. - 20zl (Milka) 23.05.2011 - Agusia W. - 24zl (darowizna) 23.05.2011 - Marek i Alicja J. - 50zl (Milka) 23.05.2011 - KasiaKa - 20zl - (Milka) 24.05.2011 - Maria1957 - 20zl (Milka) 25.05.2011 - Mariola Cz.K. - 40zl (Milka) 26.05.2011 - Anna P. - 100zl -(Milka) 26.05.2011 - Terier - 5zl - (Milka) 27.05.2011 - Eloise - 150zl -(Opcio) 30.05.2011 - Beata Joanna P. - 50zl (Sunia z wychodka) 30.05.2011 - Agusiazet - 50zl -(radarek) 31.05.2011 - Szarotka - 20zl - (bazarek) WPŁYWY W MIESIĄCU MAJU 2011R. = 1844 ZŁ 50 GR WYDATKI W MIESIĄCU MAJU 2011R.: 09.05.2011 - OPŁATA ZA DT AMCI, FOCI 200 ZŁ 10.05.2011 - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ 32 ZŁ 90 GR 19.05.2011 - OPŁATA ZA HOTEL DINA 300 ZŁ 23.05.2011 - OPŁATA ZA DT ZIUTKA 200 ZŁ 26.05.2011 - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ 47 ZŁ 83 GR 28.05.2011 - ZAKUP KARMY /RACHUNEK/ 98 ZŁ 23 GR /DLA MILKI I DWÓCH PSIAKÓW/ 29.05.2011 - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ 32 ZŁ 90 GR 30.05.2011 - OPŁATA ZA HOTEL ROKIEGO 180 ZŁ/BAZARKI/ ŁĄCZNIE WYDATKI: 1091 ZŁ 86 GR BILANS ZA MIESIĄC MAJ: Z MIESIĄCA KWIETNIA 750 ZŁ MIESIĄC MAJ: 1844 ZŁ 50 GR - 1091 ZŁ 86 GR = 752 ZŁ 64 GR ŁĄCZNIE: 750 ZŁ /KWIECIEŃ/ + 752 ZŁ 64 GR /MAJ/ = 1502 ZŁ 64 GR PROWIZJE, OPŁATY, KOSZTY ADMNINISTRACYJNE W MIESIĄCU MAJU: 0,30 GR + 1 ZŁ + 1 ZŁ + 2 ZŁ + 0,75 ZŁ + 1 ZŁ = 6 ZŁ 05 GR OPŁATA ZA PROWADZENIE KONTA = 20 ZŁ PALIWO: 2.05.2011R. - 30 ZŁ 12 GR 8.05.2011R. - 20 ZŁ 08 GR 10.05.2011R. - 50 ZŁ 20 GR 16.05.2011R. - 30 ZŁ 12 GR 19.05.2011R. - 20 ZŁ 08 GR 22.05.2011R. - 40 ZŁ 16 GR 26.05.2011R. - 40 ZŁ 16 GR 26.05.2011R. - 20 ZŁ 08 GR ------------------------------------------------------ Czerwiec 2011R. 3.06.2011 - Kaskadaffik - 300z - (bazarek) 3.06.2011 - KasiaKa - 25zl - (bazarek) 14.06.2011 - Yoko100 - 310zl -(Opcio) 14.06.2011 - Jakub L.Ł. - 63.15zl - (dla Misia) 16.06.2011 - Kakadaffik - 250zl - (Bruno i Czaki) 16.06.2011 - Lidia A.B. - 10zl - (misio) 16.06.2011 - Ulka18 - 100zl - (amcia) 17.06.2011 - Mateusz P.M. - 1zl (Bruno i Czaki) 17.06.2011 - Magdalena M. - 5zl - (Bruno i czaki) 17.06.2011 - Kinga L. - 10zl - (bruno i czaki) 17.06.2011 - Karolina A.P. - 4.86zl - (bruno i czaki) 17.06.2011 - Emilia2880 - 60zl - (wet.ziutka) 17.06.2011 - Malgorzata W. - 5zl -(bruno i czaki) 17.06.2011 - Wiktoria S.Q. - 10zl - (bruno i czaki) 17.06.2011 - Agnieszka G. - 2zl - (bruno i czaki) 17.06.2011 - Emilia E.D. - 5zl - (bruno i czaki) 17.06.2011 - Joanna B.M. - 2zl - (bruno i czaki) 17.06.2011 - Katarzyna U.P. - 1zl -(bruno i czaki) 17.06.2011 - Karolina M.T. - 10zl - (bruno i czaki) 17.06.2011 - Karina K.P - 1zl - (bruno i czaki ) 17.06.2011 - Anna M.G. - 2zl - (bruno i czaki ) 20.06.2011 - Magdalena A.K - 23zl - (dla psiakow) 20.06.2011 - Katarzyna W.G. - 20zl - (bruno i czaki) 20.06.2011 - KasiaKa - 30zl - (dla misia) 20.06.2011 - Magdalena A.P. - 4zl - (bruno i czaki) 21.06.2011 - Paulina M. - 5zl - (bruno i czaki) 22.06.2011 - Emilia2880 - 200zl - (dt.ziutka) 22.06.2011 - Magdalena A. - 1.50zl - (bruno i czaki) 22.06.2011 - Anna L. - 4zl - (bruno i czaki) 24.06.2011 - Paulina O.S. - 600zl -(dino) 24.06.2011 - Krzysztof F.T. - 30zl - (dino) 24.06.2011 - PaulinaMickey - 120zl - (bazarek) 24.06.2011 - KasiaKa - 50zl - (dino) 24.06.2011 - AgusiaW. - 50zl -(darowizna) 24.06.2011 - Agusiazet - 130zl - (dino) 27.06.2011 - Joanna B. -50zl - (dino i rocki) 28.06.2011 - Anula 100zl - (dino) 28.06.2011 - Sylwia A. - 50zl - (milka rudy i czarny) 28.06.2011 - W.K - 30zl - (dino) ŁĄCZNIE WPŁYWY: 2679 ZŁ 51 GR WYDATKI: 3.06.2011R. - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ - 35 ZŁ 92 GR 4.06.2011R. - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ - 16 ZŁ 24 GR 7.06.2011R. - USŁUGI WETERYNARYJNE/LECZENIE ERY I NIESTETY UŚPIENIE/ - 105 ZŁ 9.06.2011R. - OPŁATA DT AMCI - 100 ZŁ 16.06.2011R. - LECZENIE ZIUTKA /FAKTURA WET./ - 60 ZŁ 17.06.2011R. - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ - 3 ZŁ 48 GR 20.06.2011R. - KASTRACJA BRUNA I CZAKIEGO /MIRIAM/ - 200 ZŁ 23.06.2011R. - OPŁATA ZA DT ZIUTKA - 200 ZŁ 28.06.2011R. - OŁATA ZA HOTEL DINA - 600 ZŁ 28.06.2011R. - DOPŁATA DO KASTRACJI BRUNA I CZAKIEGO/MIRIAM/ - 50 ZŁ 30.06.2011R. - OPŁATA ZA HOTEL DINA - 300 ZŁ ŁĄCZNIE WYDATKI: 1670 ZŁ 64 GR POZOSTAŁO Z MIESIĄCA MAJA 2011R. - 1502 ZŁ 64 GR WPŁYW W MIESIĄCU CZERWCU2011R. - 2679 ZŁ 51 GR 1502 ZŁ 64 GR /MAJ/ + 2679 ZŁ 51 GR /CZERWIEC/ = 4182 ZŁ 15 GR BILANS ZA MIESIĄC CZERWIEC: 4182 ZŁ 15 GR - 1670 ZŁ 64 GR = 2511 ZŁ 51 GR PROWIZJE, OPŁATY, KOSZTY ADMNINISTRACYJNE W MIESIĄCU CZERWCU 2011R.: 1,25 ZŁ + 0,75 ZŁ + 1,13 ZŁ + 1 ZŁ + 0,38 ZŁ + 2 ZŁ + 1 ZŁ = 7 ZŁ 51 GR OPŁATA ZA PROWADZENIE KONTA = 20 ZŁ ZAKUP PALIWA: 3.06.2011R. - 50 ZŁ 20 GR 5.06.2011R. - 100 ZŁ 40 GR 9.06.2011R. - 50 ZŁ 20 GR 12.06.2011R. - 50 ZŁ 25 GR 13.06.2011R. - 20 ZŁ 08 GR 17.06.2011R. - 49 ZŁ 90 GR ------------------------------------------------------ LIPIEC 2011R. 5.07.2011 - Jakub L.Ł. - 40zl - (misiu) 6.07.2011 - Joanna B. - 65zl - (rocki) 7.07.2011 - Sabina02 - 50zl - (opcio) 14.07.2011 - Agata51 - 40zl -(opcio) 19.07.2011- Agusia W. - 33zl -(Darowizna) 20.07.2011 - Joanna N. - 300zl (rocki) 20.07.2011 - Kaskadaffik - 300zl -(bazarek) 20.07.2011 - PaulinaMickey - 74zl - (bazarek) 21.07.2011 - KasiaKa - 170zl - (na mielczaki) 21.07.2011 - Unixena - 51zl - (bazarek) 22.07.2011 - Czarlisława - 16.50zl - (bazarek) 25.07.2011 - Emilia2880 - 200zl - (dt.ziutka) 25.07.2011 - Kasiaczek87 - 52zl - (bazarek) 26.07.2011 - Maria1957 - 30zl - (bazarek) 26.07.2011 - Inga.mm - 40zl - (darowizna) ŁĄCZNIE WPŁYWY: 1461 ZŁ 50 GR WYDATKI: 9.07.2011R. - OPŁATA DT AMCI - 100 ZŁ 12.07.2011R. - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ - 15 ZŁ 95 GR 25.07.2011R. - OPŁATA DT ZIUTKA - 200 ZŁ 25.07.2011R. - OPŁATA USŁUGI WETERYNARYJNEJ /OPCIO/ - 246 ZŁ 25.07.2011R. - TRANSPORT ROKIEGO DO DS - 450 ZŁ 28.07.2011R. - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ - 30 ZŁ 08 GR 31.07.2011R. - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ - 20 ZŁ 94 GR RAZEM WYDATKI= 1062 ZŁ 97 GR POZOSTAŁO NA OKRES NASTĘPNY: Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA: 2511 ZŁ 51 GR MIESIĄC LIPIEC: 1461 ZŁ 50 GR - 1062 ZŁ 97 GR = 398 ZŁ 53 GR BILANS ZA MIESIĄC LIPIEC: 2511 ZŁ 51 GR + 398 ZŁ 53 GR = 2910 ZŁ 04 GR PROWIZJE, OPŁATY, KOSZTY ADMNINISTRACYJNE W MIESIĄCU KWIETNIU 0,75 ZŁ + 0,13 ZŁ + 2,50 ZŁ = 3 ZŁ 38 GR OPŁATA ZA PROWADZENIE KONTA = 20 ZŁ ZAKUP PALIWA: 27.07.2011R. - 51 ZŁ 90 GR --------------------------------------------- SIERPIEŃ 2011R. 1.08.2011 - p. Wiola R. - 300 zł - (Roki) 1.08.2011 - Agusiazet - 30 zł (Dino) 3.08.2011 - przelew walutowy - 313,86 zł /bez wskazania/ 3.08.2011 - Reno2001 - 120 zł (darowizna na psiaki) WPŁYWY NA DZIEŃ 3.08.2011R. = 763 ZŁ 86 GR WYDATKI: 1.08.2011r. - OPŁATA ZA POBYT ROKIEGO W BRZYŚCIU 602 ZŁ 1.08.2011r. - OPŁATA ZA SZCZENIACZKI /FRUGO, FALCO I FALO/ FAKTURA - 498 ZŁ 2.08.2011R. - SZCZEPIENIE TOFIKA, KARMA - 95 ZŁ 2.08.2011R. - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ - 12 ZŁ 76 GR 3.08.2011R. - RTG ŁAPKI MISZKI/FAKTURA/ 40 ZŁ 37 GR 5.08.2011R. - LECZENIE, SZCZEPIENIE, CZIPOWANIE, ODPCHLENIE, ODROBACZENIE /GIZMO2 - JASNY PIESEK/FAKTURA/ - 223 ZŁ 5.08.2011R. - LECZENIE USZU, CZIPOWANIE, SZCZEPIENIE, ODPCHLENIE /NUKA - 8 OSTATNI SZCZENIAK CZARNY/ FAKTURA/ - 166 ZŁ 6.08.2011R. - ZAKUP KARMY /FAKTURA/ 54 ZŁ 75 GR 8.08.2011R. - OPŁATA ZA HOTEL DINA - 300 ZŁ 9.08.2011R. - OPŁATA ZA DT AMCI - 100 ZŁ ŁĄCZNIE WYDATKI: 2091 ZŁ 51 GR Z POPRZEDNIEGO MIESIĄCA POZOSTAŁO: 2910 ZŁ 04 GR WPŁYWY W MIESIĄCU SIERPNIU: 763 ZŁ 86 GR WYDATKI W SIERPNIU /NIEPEŁNY MIESIĄC/: 2091 ZŁ 51 GR POZOSTAŁO: 2910 ZŁ 04 GR + 763 ZŁ 86 GR = 3673 ZŁ 90 GR - 2091 ZŁ 51 GR = 1582 ZŁ 39 GR [B][I]Z POWYŻSZEJ KWOTY NALEŻY ODLICZYĆ ZABEZPIECZENIA FINANSOWE - CZYLI ZE WSKAZANIEM NA KONKRETNEGO PSIAKA - JESLI DARCZYŃCY WYRAŻĄ ZGODE MOGĄ BYĆ PRZEKAZANE NA INNE PIESKI - JEDNAK DOPÓKI NIE MAM TAKIEGO OŚWIADCZENIA TE KWOTY SĄ PRZEZNACZONE DLA NASTĘPUJĄCYCH PSIAKÓW:[/I][/B] [B][I]1) AMCIA /WOLONTARIAT MIELECKI/ 554 ZŁ 51 GR[/I][/B] [B][I]2) MISIO Z KOPRZYWNICY 143 ZŁ 15 GR[/I][/B] [B][I]3) DINO /HOTEL U JAMORA/ 45 ZŁ[/I][/B] [B][I]4) MILKA, RUDY I CZARNY 305 ZŁ[/I][/B] [B]1582 ZŁ 39 GR - 1047 ZŁ 66 GR = 434 ZŁ 73 GR [/B] [B]MAMY DO OPŁACENIA JESZCZE:[/B] [B]1) POBYT MISZKI U DOKTORA - BĘDZIE MIAŁ AMPUTOWANĄ JEDNAK ŁAPKĘ - TUTAJ KOSZTY BĘDĄ OGROMNE[/B] [B]2) POBYT COLINKI U DOKTORA, EWENTUALNE ODROBACZENIE, ODPCHLENIE, SZCZEPIENIE I STERYLIZACJA[/B] [B]3) DWIE SZCZENIACZKI Z LASU - SĄ U DOKTORA[/B] [B]4) DŁUG W BRZYŚCIU /NA DZIEŃ 31.07.2011R.: 918 ZŁ - LENKA I LORI + 868 ZŁ - ZA TRZY SZCZENIACZKI FRUGO, FALCO I FANDI + 226 ZŁ 50 GR - ZA ROKIEGO - ŁĄCZNIE 2012 ZŁ 50 GR[/B] [B]5)OPŁATA ZA HOTELIK LENKI /OD 1.08.2011R. PO 10 ZŁ DZIENNIE/ [/B] [B]6) OPŁATA ZA HOTEL DINA ZA MIESIĄC SIERPIEŃ /BRRAKUJE NAM 255 ZŁ/[/B] [B]7) OPŁATA ZA HOTEL ROKIEGO U LILUTOSI /OD 13.08.2011R. - 14 ZŁ NA DOBĘ/[/B] [B]PRIORYTETOWE OPŁATY TO TE RATUJĄCE ŻYCIE PSIAKÓW - CZYLI OPŁATY WETERYNARYJNE[/B]
  9. [SIZE=3][COLOR=blue][B]Fundacja na rzecz ratowania bezdomnych zwierząt "Happy Garden" [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]Każda złotóweczka uzyskana czy to z bazarków czy to od sponsorów zostanie przekazana na konkretnego pieska czy kotka. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][U]Koszty administracyjne[/U] tj. koszty telefonów, ulotek, koszty utrzymania konta, koszty paliwa pokrywamy z własnych pieniążków. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]Po to założyliśmy Fundację, aby ratować zwierzęta.[/COLOR][/SIZE] [U][SIZE=3][B][COLOR=green]Pod naszą opieką wirtualną znajdują się:[/COLOR][/B][/SIZE][/U] [SIZE=3]1) Sonia[/SIZE] [SIZE=3]2) Bunia[/SIZE] [SIZE=3]3) Koma[/SIZE] [SIZE=3]4) Benek[/SIZE] [SIZE=3]5) Amcia[/SIZE] [SIZE=3]6) Magma[/SIZE] [SIZE=3]7)Pusia /mimo, że nie jest bezdomna, to potrzebuje pomocy/[/SIZE] [COLOR=green][U][SIZE=3][B]Na utrzymaniu Fundacji:[/B][/SIZE][/U][/COLOR] [SIZE=3]1)[B] Lenka[/B] - hotelik w Brzyściu[/SIZE] [SIZE=3]2) [B]Dino[/B] - koszt miesięcznego utrzymania w hoteliku 300 zł[/SIZE] [SIZE=3]3) [B]Szarik[/B][/SIZE] [SIZE=3]- bezpłatny DT /jedynie koszty szczepień i ewentualnego leczenia/[/SIZE] [SIZE=3]4) [B]Maluch[/B] - u mnie na DT[/SIZE] [SIZE=3]5) [B]Łatka, Rudy, Brunet[/B]- niestety jeszcze nie mają miejsca, ale jeździmy je dokarmiać[/SIZE] [SIZE=3]6) [B]Tola[/B] - bezpłatne DT - wozimy karmę[/SIZE] [SIZE=3]7) [B]Kumpel [/B]- bezpłatne DT - zawozimy karę[/SIZE] [SIZE=3]8) [B]Roki[/B] - obecnie w hotelu u Lilutosi - koszt to - 14 zł dziennie[/SIZE] [SIZE=3]9) [B]Miszka[/B] - psinka z niegojąca się raną na łapce[/SIZE] [SIZE=3]10) [B]Dwie suczki -szczeniorki[/B] - wyrzucone w lesie[/SIZE] [SIZE=3]11) [B]Lusi[/B] - mix owczarka coli [/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=green]STWORZYLIŚMY GRUPĘ, KTÓRA DOSKONALE SIĘ ROZUMIE - WSZYSCY WIEMY JAK DZIAŁAĆ, ABY ZROBIĆ JAK NAJWIĘCEJ NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT [/COLOR][/B][/SIZE]
  10. dzisiaj poszło 50 zł do Jamora - to część wpłaty od [B]jukutek[/B] z bazarku Romenki - dziękujemy. Jeszcze nam zostało 300 zł za miesiąc luty - i będzie prosta.
  11. Serdecznie dziękuję za pomoc. Jutro sunia będzie miała zabieg.
  12. ZDJECIA ZIUTECZKA I NIE TYLKO [URL]http://happygarden.fotosik.pl/albumy/821595.html[/URL] [URL]http://happygarden.fotosik.pl/zdjecia[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/moje_zdjecia-1.html"] [/URL]
  13. ja po prostu nie widziałam tak grzecznego i kochanego psa - aczkolwiek sama mam trzy psy i dwa koty, ale moje dziewczyny to raczej nie śpią przy kotach - tylko patrzą jakby tu dokuczyć chociaż troszeczkę titusiowi. Na miau faktycznie - dobry pomysł.
  14. A oto Ziutuś ze swoim kolegą MOrdeczką [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/9449/ziutek.jpg[/IMG] W ogóle Ziuteek jest rewelacyjny: - do psów zero agresji, zainteresowania, - z kotkami jak widać - nawet śpi - chodzi grzecznie przy nodze, nie ucieka - bardzo lubi spacery - teraz nawet jak jest z nim Fafik - w ogóle nie było między nimi żadnych spięć - obydwa psiaki rewelacyjne Ziutuś po prostu przekochany
  15. Zuzlikowa dziękuję - ten psiak nie należy do malutkich, a takie mają zawsze pod górę. patrząc na porównanie - nogi naszego kolegi, który ma na pewno 180 cm - to psiak nie jest średni tylko dosyć duży. Ma długie łapki. Allegro jak najbardziej, tylko muszę znać wiek pieska. Na pewno psinka jest spokojny - to relacja Pani, która go dokarmiała.
  16. tak oczywiście - do Agusi wpłynęły i od razu przesłane do Jamora. Dziekujemy za 200 zł.
  17. Ja ponownie z prośbą - sprawa dotyczy suni w typie amstafa. Ta sunia jeszcze ma dom, ale ma dwa tygodnie czasu. Padła propozycja uśpienia, jednak to młoda przepiękna sunia i weterynarz skontaktował sie ze mną żeby pomóc tej rodzinie i znaleźć dom dla Fety. Feta ma 14 miesięcy. Właśnie niedługo zapewne zacznie się cieczka i będzie problem. Rodziny kompletnie nie stać na zabieg. Nadto może ją trzymac jeszcze przez około 2 tygodnie. Martwi mnie też to, aby sunia nie wpadła w ręce pseudohodowcy. Ponadto interesują się nią typy spod ciemnej gwiazdy. Nie chcę żeby trafiła na walki psów - bo też takie głosy dochodzą. Jesli można to prosze o pomoc. [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/5765/astka.jpg[/IMG] Wstawiłam sunię na wątek bullowatych.
  18. Dzisiaj byliśmy zapoznać się z sunią - wabi się Feta. Przepiękna suczka. Niesamowita. Jednak rezydent jest typem dominanta i ona też - pierwsze wejście na neutralnym terenie, to było z lekkim zgrzycikiem - jedno chciało pokazać nad drugim wyższośc - było to delikatne, absolutnie nie agresywne. Później była zabawa, ale z dystansem. Tą sunię zna szkoleniowiec z naszego regionu.Od razu koleżanka z nim się skontaktowała telefonicznie. Psina jest niesamowicie inteligentna. Zauważyłam, że nie rzuca się na psy z wściekłością - bo obok nas przechodziły małe ciaputki i nawet nie zaszczekała. Popatrzyła i tyle. Niestety nie pojechała do nowego domu - to na razie ryzykowne. Musze teraz zwrócić się o pomoc w opłaceniu sterylki. Ta sunią interesują się typy spod ciemnej gwiazdy. Pani nawet wspomniała, że zaczepił ją kiedyś facet z zapytaniem czy nie chce zarobić, bo w okolicach Stalowej Woli organizują walki psów!!!!! Muszę w tym tygodniu załatwić jej sterylkę - koniecznie. Obecnych właścicieli nie stać na zabieg. Ich sytuacja się zmieniła i niestety nie stać ich nawet na utrzymanie suni.
  19. a to Ziutuś na filmiku - tylko, że mi jakos tak nie wyszedł za bardzo filmik [URL]http://www.youtube.com/watch?v=wbhbkGEEG_4[/URL] a ten bialutki - to w sumie on jest od ponad 1,5 miesiąca, tylko nie mieliśmy go gdzie dać. Teraz znalazł się DT - więc biedaczek dostał szansę.
  20. nie widać na nim tej chudości, bo ma sierść grubą ale to makabra, kręgosłup do wierzchu, żeberka wystające. I tak patrzy tymi pięknymi oczkami.
  21. jutro jedziemy na zapoznanie - mam cudowny domek dla suni - jesli zgodzi się z rezydentem, to będzie dom marzeń. Trzeba mocno trzymać kciuki.
  22. A TUTAJ FILMIKI: http://www.youtube.com/watch?v=V-pL9DmRndc http://www.youtube.com/watch?v=UmTEKOGjwz8
  23. I KOLEJNE ZDJĘCIA I CHŁOPAK MAI I TOLI - MAJLO I ZMĘCZONA TOLUSIA BIANUSIA NIE UCZESTNICZYŁA W WYCIECZCE GDYŻ - MA CIECZKE I NIESTETY CHŁOPAKI ZA NIĄ LATAJĄ
×
×
  • Create New...