-
Posts
7967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1968
-
Bianuśka ma taka budowę - ona nie ma żadnej warstwy tłuszczu - ona ma takie kości grube, dupeczka napuszona sierścią, tak samo jak przód - ma duuuuużo futerka. Na główce faktycznie widać, że ma jakby mniejszą, ale to po wylinieniu - ona juz tez posiwiała wokół oczek, no cóż jest starsza - tego teraz nie widać na zdjęciach, bo ona jest w ogóle na przodzie w jasnych barwach. Ale to najukochańszy psiunio na świecie. Jak mój syn mawia: Biania to prze mistrzowski pies!:evil_lol::evil_lol: Robiłam jej badania w kierunku cukrzycy, ale nie ma - bo nieraz Bianka ma takie dziwne zachownaia - wołam ją - zero reakcji. Kiedys nam zginęła /nie raz zresztą / była pod klatką ja podeszłam pod kiosk a kiosk tuz przy bloku - i BIanuty nie ma. Oblatałam obdzwoniłam, a ona w następnej klatce na trzecim piętrze leżała. Zakupie jej dzisiaj te kropelki.
-
HAPPY END: GUTKA odnaleźli właściciele, MATI znalazł domek :)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a ja kocham hienki - ech to takie słodkie i prześliczne psy. -
I DALEJ [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1593/bianka10.jpg[/IMG] I OTO BIANUSIA PO KĄPANKU:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9387/bianka11.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/974/bianka12.jpg[/IMG] [B] Ulka18 i jak schudła Bianusia? :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
Bianutka po zabiegach pielęgnacyjnych:loveu::loveu: POCZĄTEK TO TRYMOWANIE :evil_lol: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/928/biankal.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8889/bianka1.jpg[/IMG] KĄPIEL MISIA PUCHATKA :loveu::loveu: [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8307/bianka2.jpg[/IMG] ZA CHWILE CIĄG DALSZY
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Basia1968 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam duży pakiet ogłoszeń dla Sonara :-(:-( z tego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202168-Pakiety-og%C5%82osze%C5%84-dla-Piegusa-i-Dinusia-do-20.02.-ZAPRASZAM%21/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/202168-Pakiety-og%C5%82osze%C5%84-dla-Piegusa-i-Dinusia-do-20.02.-ZAPRASZAM!/page4[/URL] -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Basia1968 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
ja natomiast zapytam o Sonara /charta/ - czy ma juz ogłoszenia? czy jest zgłoszony do miłośników rasy? -
HAPPY END: GUTKA odnaleźli właściciele, MATI znalazł domek :)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Paulinko bardzo bardzo Ci dziekuję za ogłoszenia. -
SZARIK- piękny mądry psi ideał ZNALAZŁ DOMEK!:)
Basia1968 replied to AgusiaW's topic in Już w nowym domu
Agusia - wiesz czego nam brakuje prawda? prezentacji na żywo -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
noo piękny chłopak, czyli kolejny w typie.... Maszy:loveu::loveu: -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
tak się cieszę, że Nuteczka znalazła tak wspaniały domek. Gdy Państwo się zalogują to sami zobaczą jak to maleńkie cierpiało na tym cholernym łańcuchu. -
Na zawsze w naszych sercach zostaniesz słoneczko
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oczywiście, że tak - weźmiemy też mojego niezsocjalizowanego:evil_lol: psiaka Tolusię. Zobaczysz jakie we dwie robią szum. -
Na zawsze w naszych sercach zostaniesz słoneczko
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
POZDROWIENIA OD MAJECZKI - TO JEJ MAŁPKA - A RACZEJ "MAMUNI CYCEK" BO GO DOI CODZIENNIE A TAK SOBIE SYPIAMY -
Pozdrowienia od "spasionego psa", który nie jest u mnie szczęśliwy :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3874/bianusia.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/6205/biania1.jpg[/IMG] [B]Moja kochaniuśka Bianusia dostała w prezencie od mojego syna takie małe co nieco :evil_lol::evil_lol: a co dogadzamy jak możemy :loveu::loveu: [/B]
-
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
tak miałam tam pojechać, ale chyba bym nie utrzymała dzisiaj nerwów na wodzy. Będę u nich w przyszły weekend. Ponoć to taki liskowaty piesek. Nie wiem po cholerę im kolejny pies!! Mają Rudiego, Liska /chudy jak szczapa/ przy drugim domu Albinek i jeszcze to małe teraz. Pójść palnąć w...... Tak jak dzisiaj będąc u jednej Pani z budą usłyszałam od jej sąsiadki, że ma do uśpienia dwie suki, bo..............niemowy po powodzi!!!! nie szczekają!! "Una kce takiego złego coby scekoł" Zapytałam czy może wysterylizować w ramach akcji - odpowiedź brzmiała nie !! Myślałam, że jej zak... - ale się opanowałam, bo wszak odrobina kultury we mnie tkwi. Spróbuję po dobroci za tydzień coś wynegocjować. -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
no w sumie to sie cieszę, że Pan zrezygnował. Miałam teraz właśnie dzwonić do niego z przeprosinami, bo dopiero wróciłam z akcji "Psu buda na zimę", ale pomyślałam, że najpierw zerknę na wątek jak tam wizyta przedadopcyjna. Murka do mnie dzwoniła zaraz po wyjeździe Państwa - więc bardzo bardzo się cieszę, że taki domek się trafił maliźnie. Nuteczko dużo szczęścia. Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc w każdy możliwy sposób. Mieleckie dziewczyny - tak nazywam Was wszystkie skupione wokół wątku mieleckiego - dla Was szczególny ukłon, bo bez Was to nic bym nie poradziła. :Rose: -
tak oczywiście w przypadku kotka jak najbardziej i odmówiłam Ci pomocy m. in. w przypadku: Kajtka Amelki Mai i Gucia Żabci Żelki teraz wiem dlaczego nie pamiętasz tej sytuacji z Kostkiem
-
Kasiu niestety to prawda - Luiza kilkakrotnie nie pojechała - a było to wtedy po wypadku jak nie rozmawiałyście ze sobą - nie pojechała, bo nie miał kto ja podwieźć a nie chciało jej sie rowerem jechać. Kasiu nie mieszam w te kłótnie Ciebie - ale piszę tylklo to co miało faktycznie miejsce. Uderzyła Kostka przy mnie i przy tobie i nie tylko jego. Kostkowi rozwaliła pysk i to przy nas. Ty potrafiłaś uspokoić psa /ze spokojem/ - ona robiła to agresywnie. Fakt Tobie LUiza pomoże ale nikomu więcej. Własnie bez tego jednego wroga uratuję więcej psów i kotów i niech ten wróg odczepi się ode mnie raz na zawsze. Nie pozwole aby gówniarz jeździł po mnie - czy Ty pozwoliłabyś sobie na takie traktowanie? O co by nie zapytac o czym by nie napisał od razu z jej strony wulgarny atak - jak ma ze sobą problemy niech idzie do specjalisty - sa ośrodki socjoterapeutyczne tam pomagają - i tutaj bez złośliwości tylko rada. BO widac to w jej wypowiedziach.
-
[B]Bezczelna wredna gówniaro!! - jesteś wulgarna, brak Ci wszystkiego : kultury, inteligencji, ogłady, taktu, jesteś niekulturalna, nadto masz problemy z osobowością - o czym wszyscy wiedzą - jedyne co potrafisz to kłapać tą gębą - gówno robisz wielkie gówno - szum i tyle - i tak nie zyskasz zwolenników żeby nie wiem co - mnie nie zniszczysz a zależy Ci na tym bardzo - wyzywasz psy: ty ch.. ty sku.., spier... bo ci jeb...e - jak sama Kasia powiedziała na Machowie - jesteś takim typem, który wybiera jednego psa ze stada i jego wielbi a resztę po prostu pierdo....i - przytoczyć? Sznitek, Dino, Cegła to między innymi psy na których się wyżywałaś - jedyne czego potrzebowałaś na Machowie to butelek z piwskiem - cała szafa to Twoje trofeum - po prostu żenada!! - pamiętam jak szarpałaś się z psiakiem - oczywiście po wychlaniu kolejnego piwska - zakładając mu kaganiec drąc się niemiłosiernie - skaleczyłaś mu pysk dopiero Kasia kazała Ci się odpieprzyć od psa i uspokoiła go i wyprowadziła bez kagańca - pogryzły Cie psy i to nie jeden - nie chciało Ci sie dupy ruszyć do Machowa jak nie było samochodu i to nie jeden raz - psy w upały siedziały bez grama wody do czasu jak my wieczorem przyjechaliśmy - lepiej leżeć - Twoje telefony do mnie w stanie totalnego upojenia alkoholowego w późnych godzinach nocnych - psy /Funia, Pamir, kotek, szczurki/ wywiezione przez Twojego dziadka - to przypadek?? złośliwość? - nie po tydzień nie bywałaś w domu, imprezowałaś nie miał kto wychodzić z psami, wychodziła twoja malutka siostrzyczka tak samo jak i teraz gdy był Sambor, gdy jest Odi - mama Twoja wydzwaniała do Kasi z pretensjami - tak mam Bianusie i jest "przy kości", jest także Tola strachulec - ale nie kopie psów, nie wyzywam, nie biję nie pokazuję jaka to jestem ważna tak jak Ty i mam moc nad psami - proszę wywlekaj co masz i rób zadymę - chętnie poczytam - wklejaj wiadomości z gg z meili i co tam jeszcze chcesz - mi to lata - ja i tak swoje będę robić i po swojemu i będę sie chwalić i pomnik sobie postawię na środku miasta Ale co się dziwić jak Ty nie masz szacunku dla własnej matki to czego my na forum możemy się spodziewać ZAPAMIĘTAJ I TAK MNIE NIE ZNISZCZYSZ [/B]
-
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
niestety osoba, która to imię wymyśliła na miejsce NUtki wpakowała na łańcuch kolejnego pieska - ale i tym sie zjamę niedługo - bo tak nie może być. -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
milena bardzo dziękujemy. -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
MUreczka na pewno wypyta o wszystko.