-
Posts
7967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1968
-
HAPPY END: GUTKA odnaleźli właściciele, MATI znalazł domek :)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Aga miałam własnie do Ciebie pisać i prosić o Matiego. Gutek na bank pojedzie. Do mnie dzowniła Pnai, - znajoma właścicielki Guteczka - że to Leon, że go poznaje. Tylko ta znajmoa mieszka dość daleko - więc prosiłam o szybki kontak. Widac uporała się migiem, bo właścicielka zadzwoniła juz bezpośrednio do Murki. Tak, że to ten domek. Za Gutkiem tęsknia dzieci. Szkoda tylko, ze ludzie nie wieszają plakatów, ja często jestem w Gorzycach i kolicach i jakby jeden chociaż plakat był, to Gutek juz dawno w domku by siedział. Dobrze, że psiolubna Pani przeglądała ogłoszenia. Rodzina podjedzie do Stalowej Woli po Gutka, bo MUrka ma jechać do weta i weźmie psiaka. -
HAPPY END: GUTKA odnaleźli właściciele, MATI znalazł domek :)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
w przyszłym tygodniu - -
HAPPY END: GUTKA odnaleźli właściciele, MATI znalazł domek :)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wiadomość z ostatniej chwili - znaleźli się właściciele Gutka. O szczegółach napisze Murka.:loveu::loveu: Szkoda, że nikt nie rozpoznał Matiego. :-( -
Może ktoś pomoże nam w miesiącu sierpniu?!
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
czyli za luty mamy 100 zł na minusie - ale już prawie wychodzimy. -
Kocinka Maja zamieszkała w domu w Warszawie.
Basia1968 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
jak cudownie czytać takie historie!!! Maja jesteś śliczniuśka!! zresztą jak wszystkie Majeczki:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Basia1968 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Gosia /divia_g/ dla Ciebie z pozdrowieniami ze Szczecinka:loveu::loveu: - Pani do mnie dzwoni regularnie co miesiąc i wysyła zdjęcia Lili. Kiciunia trafiła jak do raju [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2415/liliq.jpg[/IMG] zdjęcia zawsZe są z komórki, ale ważne że jest kontakt tak długo. ps. dziewczyny co wy tam macie w tym świętokrzyskim, to po prostu ręce opadają :-(:-( -
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
jeden telefon z Łagiewnik - mieli zadzownić dzisiaj po południu - telefon milczy. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Basia1968 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Dosia chyba nie zdążyłaś:-( to chyba było najgorsze wyjście - dziewczyny za szybko.. -
Tekst Ziutosława [B]Tytuł: [/B] [I][COLOR=#0000FF]Ziutek pies kolejarz? Błąkając się przy torach szukał nadzieji[/COLOR][/I]. [B]Treść:[/B] [I][COLOR=#0000FF]Ziutek jest "ucywilizowanym" psem, miał dom, miał właścicieli. Teraz musi znaleźć ich na[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]nowo. Jesteśmy przekonani, że będzie wiernym i oddanym towarzyszem. Bardzo[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]przywiązuje się do ludzi i bardzo potrzebuje z nimi kontaktu.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Ziutek jest energiczny, żywy, ufny i wesoły. Jest psem kompletnie bezproblemowym. Nauczony czystości, grzeczny, posłuszny. Może przebywać w domu, gdzie są dzieci i inne zwierzęta. [/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Jest bardzo przyjazny wobec innych psów bez względu na płeć. Ładnie chodzi na smyczy.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]W oczach Ziutka jest coś niezwykłego, dużo ważniejszego niż rasa czy uroda -nadzieja i wiara w[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]człowieka![/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Potrzebuje spokoju i serca. Więcej wymagań nie ma, w zamian odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem. [/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Obecnie Ziutek przebywa na DT jest wykastrowany, odrobaczony, a także zaszczepiony przeciw wściekliźnie.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Szukamy Ziutkowi wyjątkowej rodziny. Ludzi spokojnych i odpowiedzialnych, którzy zechcą poświęcić mu czas i pokażą, że nie każdy człowiek jest zły. [/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Pamiętaj![/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Jeśli możesz i chciałbyś zaadoptować tę piękną kotkę tym samym zmieniając jej los skontaktuj się z osobami, które udzielą wszelkich informacji na jej temat pod....[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Basia [/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]tel: 500 649 910[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]mail: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]- Zwierzę nie jest rzeczą.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]- Zwierzę nie nadaje się na prezent jeśli osoba obdarowywana o tym nie wie i nie mogła sama zdecydować.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]- Zwierzę to obowiązek często na długie lata.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]- Zwierzę czuje, kocha, cierpi tak jak my.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale możemy zmienić świat tego jednego!!![/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000FF]Opiekun psa zaznacza sobie prawo do wybrania mu właściwego opiekuna.[/COLOR][/I]
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Basia1968 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Elik nie mają - nie wszystkie maluskzi wstawiłam na wątku Akcji "Psu buda na zimę". Mielismy wczoraj jechać zrobic kolejne zdjęcia, ale niestety dwa samochody niesprawne. W tygodniu na pewno pojedziemy. Zaraz wstawię chociaż jedno zdjęcie do oglądu [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/886/colinka2.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7321/colinka1.jpg[/IMG] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Basia1968 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Cieszę się niezmiernie, że sunieczki trafiły do tak wspaniałych ludzi. BIanusia i Dixi teraz będą wiodły szczęśliwe życie w swoich kochających domkach, a my tutaj będziemy cieszyć sie codzienne, że po raz kolejny pomogliśmy wspólnie razem uratować dwa maleńkie serduńka i oczywiście ładujemy energię, bo na przykład sześć szczeniaków owczarka coli /mieszkają w oboże/ musi znaleźć domki!!:-(:-( -
Paulinka po prostu bajera. Ja załatwiłam kolejny DT bezpłatny!!! tylko, że będzie za 10 dni dostępny i to nie na jednego psiaka, a na więcej. Negocjuję kolejne DT. Żal mi tej suni z ulicy od nas z Tarnobrzega - dam propozycję na wątku suni. Aczkolwiek jestem persona non grata jednak w tym wszystkim chodzi o psiaczka przecież. To tekst do ogłoszeń dla Maszeńki - posiłkuję się tekstam,i z wątków, ale myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu - w końcu to psiaki nas wszystkich. Radosna, młoda, o oryginalnej urodzie - oto Masza. Wszędzie jej pełno, wszystko musi sprawdzić, zobaczyć, każdego powitać rozmachanym ogonem i ucałować różowym językiem. Ma zaledwie 1,5 roku i niedawno wraz ze swymi dziećmi trafiła do hoteliku dla psów w potrzebie. Trójka jej urwisów już mieszka w nowych domkach, teraz przyszedł czas na mamusię. Masza jest dość sporą sunią, miksem owczarka niemieckiego z terrierem. Wspaniale czuje się na podwórku w towarzystwie innych psiaków. Szukamy dla niej kochającego, odpowiedzialnego domu - najlepiej z ogrodem, gdzie żywiołowa Masza mogłaby wybiegać nadmiary energii. Masza jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. [B]Ziuteczkowy tekst będzie od CatAngel[/B]
-
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
prześliczne te psiaki - nie rozumiem co trzeba ludizom, by pokochać te psiaki -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Basia1968 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Quik23 - ja mam trzy suczki wiekowo tak: Bianka lat chyba 8, Tolka 2,5 roku, Maja 7 miesięcy. Dziewczyny ustaliły sobie hierarchię - najważniejsza w stadzie jest Bianka - bezapelacyjnie. Druga jest Tola, a ostatnia Maja. Najczęściej dochodzi do zgrzytów pomiędzy Tolą a Mają. Szczególnie właśnie o zabawki, ale nieraz też o jedzenie - rzadko, ale jednak. Tola ma zwyczaj taki, że jak wchodzimy do domu - ktokolwiek z domowników, to łapie za cokolwiek - zabawkę, obierkę z ziemniaków, papierka i musi się pochwalić co ona to ma. Zaraz do niej podbiega Maja i wyrywa. Jest warknięcie, ale nie gryzienie i nie agresja. U mnie też warczą na siebie. One po prostu muszę się dotrzeć. Nie jestem behawiorystą - może ktoś kto zna zachowania psiaków podpowie Ci coś. U mnie Tola z Mają bawią się jak szalone, gryzą się dla zabawy, przeciągają supeł itd. ale też się kłócą, warczą na siebie. Obie jednak boją się Bianki - jak ona idzie, one potulnie kładą się na pleckach - bo to taka królowa przecież :loveu: BIanka jednak jest bardzo delikatna, nigdy nie ugryzła żadnej wystarczy, że popatrzy i mruknie lekko. Jak sika maluszek po nóżkach to ze strachu zapewne. Wciąż jeszcze sie boi. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Basia1968 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
powiem Wam tak - moja mama ma swojego stałego psiaka Kajtka i ja jej "dorzuciłam"tymczasa /obecnie już stałego/ i przez kilka dni było tak - Kajtek sik na drzwi - Miluś sik na drzwi - i tak w kółko. Po kilku dniach spokój. A u mnie z kolei jak Maja trafiła, to Tola też znaczyła sobie swój teren. Przeszło po kilku dniach. Dziewczyny będzie dobrze. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Basia1968 replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Kobiety kochane! dajcie maleństwom czas na aklimatyzację. To jest normalne, że będą chwilkę piszczeć czy skomleć, bo to jest zmiana dotychczasowego trybu życia. Wszystko będzie dobrze - nie ma strachu. Nic się im nie dzieje. Za kilka dni będą zachowywać się już normalnie, przyzwyczają się do nowych warunków, do nowych właścicieli, do nowych rozkładów dnia itd. itp. Spokojnie kochane spokojnie. -
[B]Tekst do ogłoszeń [/B]Te piękne bursztynowe oczy - niesamowity błagalny wzrok mówiący: BŁAGAM POMÓŻ! NIE MAM JUŻ SIŁ!! Tak rozpoczynam tą historię, bo nic innego nie można napisać. Ben - duży psiak porzucony w jednej z miejscowości popowodziowych obok Tarnobrzega. Czekał przez kilka tygodni w tym samym miejscu, tuż przy drodze. Prawdopodobnie tam został porzucony. Spał na gołej ziemi, bez schronienia - bo gdzie może schronić się duży piesek - tym bardziej, że jest jasnej barwy. Jego losem zainteresowała się jedna z mieszkanek. Dokarmiała psiaka, jednak jej sąsiedzi bali się Bena z uwagi na jego rozmiary. Pies był przeganiany, jednak wracał w to samo miejsce. Ben to niesamowicie łagodny psiak, początkowo jest wystraszony, ale po chwili nabiera zaufania. Kto podaruje Benowi odrobinę miłości, pełną miskę jedzonka i cichy kącik, aby mógł żyć pełnią szczęścia? Został już odrobaczony, wykastrowany. Zostanie także zaszczepiony.
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Basia1968 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
dwie fakturki poszły - za Fetę i bezimienna czarną sunieczkę - tylko doktor zapomniał dopisać imion psiaków. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.