Jump to content
Dogomania

sharka

Members
  • Posts

    13910
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by sharka

  1. Zapraszam na bazarek z ubraniami dla dzieci (od rozm. 80 - 104, przewaga rozm. 98) oraz z ubraniami ciążowymi (L/XL) http://www.dogomania.com/forum/topic/144240-zapraszam-ubrania-dla-małego-dziecka-i-ciążowe-na-3-cele-do-0612/ można też zakupić cegiełkę :D cegiełki - puzle układane przez "mistrzunia" przydzielamy losowo, puzzlowych przystojniaków u nas dostatek ;)
  2. aha, no to ok, bo ja w tym miesiącu jakaś pogubiona jestem...
  3. Zosia - w listopadzie weszła ode mnie tylko jedna wpłata 20 zł i ją zaliczyłam na poczet bazarku (coby go rozruszać trochę) więc albo zapisz z bazarku 188 i nic więcej ode mnie albo 20 zł ode mnie i 168 zł z bazarku. Sorki za zamieszanie :oops: lece do domu i będę focić fanty, w weekend postaram się uruchomić bazar
  4. ładna prośba z tym kijkiem... :eviltong:
  5. może napisz dora na wątku transportowym (http://www.dogomania.com/forum/topic/7288-wątek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty/page-13) lub w grupach na FB (https://www.facebook.com/groups/425886884111869/ ; https://www.facebook.com/groups/transportpsowikotow/ )
  6. załatwione :) dbaj też o siebie...
  7. wolałabym żeby ewu była skarbnikiem bazarku, ale jakby co to mogę pomóc - akurat po weekendzie skończy się mój bazar ( z tym że od południa w niedzielę do wtorku wieczorem mogę nie mieć dostępu do netu)
  8. stali bywalcy też mają po zmianach kłopot :/
  9. :shithappens: ale będzie dobrze Olena :)
  10. sharka

    Hexi i Gacek

    Wszystkiego naj Heksi :)
  11. nie wiem czy jakieś pieniążki są na koncie ST :/ (niestety z obiecanym bazarkiem się na razie nie wyrabiam..- przepraszam -)
  12. przesyłam stałą na Megi - mam konto ewu, podam je agusiazet
  13. ala123 mogłoby być Twoje konto :)
  14. dziś poszła też dyszka za XI i XII, szczerze mówiąc męczy mnie to ciągłe dopominanie się o uwzględnienie moich wpłat w rozliczeniu. Wiem że to tylko marna dyszka... No chyba że pieniądze nie dochodzą?!
  15. o matulu, wszystko w górze ;) dobranoc Szariku, słodkich snów :D
  16. bazarek cegiełkowy dla Ramzia: http://www.dogomania.com/forum/topic/143872-zapraszam-układamy-puzzle-d-pilny-bazarek-cegiełkowy-na-staruszka-ramzesa-do-1511/
×
×
  • Create New...