Zapraszam na bazarek z ubraniami dla dzieci (od rozm. 80 - 104, przewaga rozm. 98) oraz z ubraniami ciążowymi (L/XL)
http://www.dogomania.com/forum/topic/144240-zapraszam-ubrania-dla-małego-dziecka-i-ciążowe-na-3-cele-do-0612/
można też zakupić cegiełkę :D
cegiełki - puzle układane przez "mistrzunia" przydzielamy losowo, puzzlowych przystojniaków u nas dostatek ;)