-
Posts
13910 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sharka
-
Bodzio - olbrzym o gołębim sercu prawie jak Pluto.
sharka replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Z całych sił trzymam za to kciuki :] -
Szkoda że do Was tak daleko... Że też muszą mi się psy podobać co to za siódmym morzem siedzą, jakby w pobliżu sierściuchów fajnych nie było :evil_lol: Stolica prowincję przyciąga ;)
-
Będziesz mieć pomocnika przy sadzeniu cebulek na wiosnę :] Morka cudna po prostu :)
-
Bodzio - olbrzym o gołębim sercu prawie jak Pluto.
sharka replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie wątek :) śliczny pychol :] -
To ja się nauczę robić ogłoszenia... Trzymaj się luka1... Jak Ty to stado wykarmisz?!
-
dzięki barb :) ja właśnie zauważyłam błąd ortograficzny w tekście i ze wstydu zapadam się pod ziemię... naprawdę... :oops:
-
[quote name='jkp']Mała w DT domowym :). I wyjątkowo NIE :) szukamy kasy na utrzymanie[/QUOTE] świetne wieści :)
-
Zaglądam :)
-
śliczna mała, myślę jak mogę pomóc ale na razie nie mam możliwości :(
-
[quote name='luka1']Kolejny maluch pojechał dziś do domu! Został jeden, smutny szczeniak - chyba tęskni za rodzeństwem.[/QUOTE] pojechał ten jaśniejszy czy ten z ciemnym pycholkiem?
-
Z bazarku pieniążki przeleję jak tylko jeszcze jedna osoba wpłaci (czeka na wypłatę) :)
-
barb, ziarnko do ziarnka :) a ja właśnie zaczęłam się zastanawiać czy nie spróbować z ogłoszeniami :) ale to dopiero pod koniec marca, teraz w pracy mam ciężki czas. Ja ogłoszenia zrobię a Ty barb kolejny (po tym który planujemy) bazarek ;)
-
Żeby teraz jeszcze telefon dzwonił :) dzięki barb :D
-
Jeśli chcesz, fotkę możesz przesłać na mój mail, wstawię ją :) Znaleziony piesek: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5521/001egz.jpg[/IMG]
-
[quote name='barb']Szczeniorkom zrobiłam na razie trzy. Niestety mój net znów strasznie spowolnił...[/QUOTE] pewnie cioteczki na dogo siedzą ;)
-
[quote name='Czorcik']super Sharka , dziękuję w imieniu Milki :)[/QUOTE] to barb robi ogłoszonka, jej się należą podziękowania :loveu: ja tylko zamęt robię i knuję żeby Milkę do domu wypchnąć, to wtedy Bast większą porcję żarełka dostanie ;)
-
[quote name='barb']Zrobilam dziesięć. Trzymam kciuki za odzew. Będę na bieżąco odświeżać i aktualizować.[/QUOTE] Dzięki barb :Rose:
-
[quote name='zuzia_kuzik']Zaraz porozyslam zaproszenia na watek. [SIZE=5][COLOR=darkslateblue][B]Dziewczyny moze macie cos na bazarek, chetnie zrobie[/B][/COLOR][/SIZE]. Sama zaraz cos poszperam. Jak naszybciej trzeba te kuleczki zabrac stamtad:placz::placz:[/QUOTE] mam kilka polówek męskich do wystawienia - używane ale w db stanie, z czasem u mnie krucho, nie dam rady zrobić zdjęć i opisów, jeśli chcecie je na bazar - podrzucę, nawet jutro.
-
[SIZE=2]Barb tekst dla Milki :loveu::[/SIZE] [B][SIZE=2]MILKA – młoda sunia o jedwabistej sierści szuka domu[/SIZE] [/B] [FONT=Verdana][SIZE=2]Milka jest naprawdę piękna i mądra. Ma mięciutką, jedwabistą sierść, do której z przyjemnością można się przytulać. Uwielbia zabawę, głaskanie, przytulanie. Świetnie dogaduje się z psami, nie goni kotów. Jest nauczona czystości. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Milka jest suczką młodą, około półtoraroczną, dużą i czujną. Na obcych poszczeka i postraszy, wobec "swoich" jest łagodna, grzeczna i delikatna. Ze względu na swoje przejścia, Milka nie lubi rowerów i wózków. Boi się mężczyzn i zaprzyjaźnienie z nimi wymaga chwili cierpliwości oraz chęci obu stron. Jednak wobec znanych osób jest niesamowicie przyjacielska i rozrywkowa. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Suczka obecnie znajduje się pod opieką Fundacji i przebywa w domu tymczasowym. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Ten wyjątkowy pies czeka na swojego człowieka...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Kontakt: 502 156 186 lub [/SIZE][/FONT][URL="http://javascript<b></b>:oknoAdresat('[email protected]',10,10,650,540,1);"][COLOR=windowtext][FONT=Verdana][SIZE=2][email protected][/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Verdana]Miejscowość: Sochaczew, mazowieckie[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Verdana]Szczepiona: tak, odrobaczona: tak, sterylizacja: tak[/FONT][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][zdjęcia: str 1, post 11 i 12][/SIZE]
-
[quote name='barb']W niektórych ogłoszeniach trzeba podać osobę do kontaktu. Jakie imię wpisać? I na jakie województwo oglaszać - mazowieckie; a miasto ?[/QUOTE] Imię może wpisz Fundacja Nero lub samo Fundacja, a miasto Warszawa (luka1, Czorcik poprawcie proszę jeśli się mylę)
-
Pańcia kupiona z butami ;) A pychol mordki uśmiechnięty od ucha do ucha :)