Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='baffi2']no niestety... na palcach można policzyć:cool1: widocznie dogomania jest bardziej hmm kobieca : P[/quote] ilu jest w sumie??:P mój sąsiad tez jest:P hehe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Izabela124.']To ja ci mowie, Ola ciaglv ostanio placze:roll: Mama przez nia sie nie wysypia[/quote] :(oj... biedna twoja mama... i ola zreszta tez bo jka płacze to sama tez nie śpi.. chyba ze za dnia duzo śpi..
  3. A sama nie wiem co mam:P nie chce mi sie sprawdzac;p musiałabym sie podniesc do szafki wyciągnąc zeszyt otworzyc go;p wiesz ile to pracy wymaga od leniwego człowieka?;p hehe:) u mnie z fizy kazdą ocene mozna chyba poprawiac;) Co ja robie? siedze:P jestem na dgm:) i nie nudze sie:P i chyba ide zaraz po kwałek ciasta po świetach co zostało a moze nie:P nie wiem:P a ty co robisz??
  4. [quote name='Izabela124.']Ale jak placza :crazyeye::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe:P to to wiem tylko po kuzynach bo mam starsza siostre tylko:P hehe:)
  5. [quote name='Izabela124.']mozliwe:evil_lol::evil_lol: Nie, no ja kocham Olcie, ale nikomu tego nie mowie, wivc ciiii, ona jest bardzo sliczna i kochaniutka[/quote] hehe;):):) Dobrze nic nie powiem:):) hehe:):) małe dzieci są fajne:P hehe:)takie słodzitukie:):)
  6. Fajny musieliście miec ten spacerek:D:D hehe:):)
  7. [quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ta podlosc mam po Bobiku:multi::multi:[/quote] hehe;p a może on po tobie??:D:D hehe:)
  8. [quote name='Martynia&Pusio']A ja nie lubie matmy :shake: . Ja juz spadam bo brachol wlazi :angryy::angryy: A chetnie bym z wami posiedziala do 12 , 1 Moze jutro sie uda ;) . Papa Wszystkim :loveu: .[/quote] JUa lubie:D:D hehe:) Oj szkoda:(:(:(:( ja mam naszczęscie osobny komp z siostrą :evil_lol::evil_lol: Ja i tak do 12 nigdy nie siedze;P najwyżej do 11:P hehe:) no jutro bądź dłużej:D ja postaram sie wcześniej:P hehe;) papa:*:*:*:loveu::loveu: [quote name='Martunia']Leń. :mad: :eviltong: E tam, nie wierz w to. ;) Na pewno się tak nie stanie. A ja tak średnio, ale bardziej lubię. :cool3: Fizyka jest okropna, a z niej mam w pon spr. :razz: W dodatku nie można poprawiać, a ciśnienie jest najgorszym tematem, z jakim się spotkałam dotychczas... :shake:[/quote] no wiem;P hehe:) :) mam nadzieje:P ja lubie:) fizyke ostatnio nie bardzo lubie;/ po 2 z kartkówki sie zniechęciłam;/ Nie mialam jeszcze ciśnienia:P co powiesz?
  9. [quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: zrobilabym mu gotowana Ole:evil_lol:[/quote] hehe;p własną siostre byś ugotowała?? :P nie no wiedz co nie spodziewałam sie tego po tobie:P
  10. Oj ale historia:( nie dość ze zgubiłaś hakerka to jeszcze braciszka..:( ale dobrze że obaj sie znaleźli... całe szczęscie:)
  11. [quote name='Martynia&Pusio']No mnie tez nie slucha ;/ . Jakbym go sposcila to by odrazu pobiegl na druga storne polany i by nie przylecial do mnie nawet jak bym sie darla w nieboglosy ;/ . Moj Pusio tez nie umie chodzic na smyczy ;/. Ciagle ciagnie on to chcialby byc 100 kilometrow dalej odemnie ;/ . Co u was? [/quote] No kabi ma tak samo...;/ niestety:P a co u nas?? nudy;p tak sobie chodze po róznych galeriach i gadam na gg z koleżanką:) a co u was?? kabik w najlepsze śpi:P
  12. Sueper foty:D:D Wszystkie:) [URL]http://img178.imageshack.us/img178/1230/dscf1064mf1.jpg[/URL] dżeki zdobywca gór:D:D I nawet beagl jest:) mój kolega tez ma;) ale malutkiego:)
  13. aa:) to dobrze:) bo gorzej jakby chciał ja zjeśc:P
  14. [quote name='Martunia']Hah, przy TV? :cool3: Ja od razu po zrobieniu lekcji na komputer wsiadłam. :D No to będę czekać z niecierpliwością na to klasowe zdjęcie. :cool3: E tam, ja nie wierze w zabobony. ;) No i widzisz, jakbyś miała nieszczęście, to by Ci źle na kartkówce poszlło. ;) Ja dziś miałam spr z matmy i mi też dobrze poszło, a nic się nie uczyłam. :D A wszyscy marudzili, że trudne. A o dziwo z matmy nie jestem tak dobra. :roll:[/quote] nom;p nie chciało mi sie kompa włanczac:P No ja tez juz sie nie moge doczekac i miec je w domu:P hehe;) No nie wiem mozę dopiero później ten pech sie objawi?? O to dobrze ze ci dobrze poszedł:D Ja lubie matme:)
  15. [quote name='Martynia&Pusio']A niedaleko naszego domku taka polanka jest i z Pusiem tam chodzimy .. Jak ide z tata to bez smyczy ale jak sama to z smycza .. Jutro beda ladne bez smyczy bo pojde z tata .. :P .[/quote] Aaa:) ja sama z kabim bez smyczy bym nie wyszła bo mnie sie nie słucha.. ogólnie nie umie na smyczy chodzic;/
  16. heh:) a olcie lubi???
  17. [quote name='Izabela124.']Witanko Ja tam w zadne zabobony nie wierze Daj zdjvcie jkalsowe :)[/quote] Witam:):) :) to widze ze wszyscy nie wierzą w to:) moze ja tez powinnam:) Nie mam jeszcze... ale jak da nam pani to wstawie:D:D w środe jakos powinnam miec:) bo mam wychowawczą:)
  18. :) to moze jutro bedą:) a jaka masz stronke ze ci sie nie chcą ładowac??
  19. heh:) fajna kolejna porcja fotek:D:D hihi:) gdzie wy takie badyle pobraliście:P znaczy trawe:P hehe;)
  20. [quote name='Martunia']No wreszcie żeś raczyła przyjść. :eviltong: Oooo zdjęcie klasowe? Dacie na nk? :D Ja je muszę zobaczyć. :cool3: Napewno super wyszło. :cool3: I tu też musisz dać. :D Przykro mi, że Ci się lusterko stłukło. :( Ja osobiście w zabobony nie wierzę. ;) A jakby Ci się wcześniej coś stłukło, to miałaś nieszczęście? ;) Mi się nie przydarzyło jeszcze, ale z 2 razy mi czarny kot przeszedł przez drogę. :lol: I o dziwo wtedy dobrze mi mijał dzień, nawet normalnie. Nie przejmuj się zabobonami. ;)[/quote] No widzisz:P stwierdziłam ze juz musze:P a przynajmniej by wypadało:P jak trzeba to trzeba:P a tak na serio to juz mi sie nudziło oglądanie TV:P hehe:) No dam i tu i na klasową galerie:P chyba ze ktoś przedemną doda to tez bedzie:):) No tylko szklanki mi sie stłukły ale to sie nie liczy.. i tak mysle ze z lusterkiem to nie prawda ale nie wiadomo.. jak narazie to mam szczęscie bo miałam łatwe pytania na kartówce z tego co akurat umiałam:p hehe:) :) [quote name='Martynia&Pusio']O Kabisiowa Jest :multi::multi::multi::multi: . Ok to czwarte dla mnie :loveu: . A co porabia moja kochana mordeczka .? eee .. Ja tam tez nie wierze w te lusterko ;) . Nie przejmuj sie .![/quote] Nom jestem:D:D OK:D to juz zarezerwowane:):) A kabilus śpi sobie smacznie na kanapie:):) no mam nadzieje ze z tym lusterkiem to nie jest prawda...
  21. Dobrze żę haker sie donalazł... całe szczęscie...
  22. hehe;) to niegrzeczny bobik:P hehe:) kabi wariuje jak ktos na rowerze jedzie;/ albo z wózkiem dla dzieci...;/ Ogólnie nie lubi małych dzieci... No wiadomo ze bez kagańca napewno lepiej:)
  23. Witam sie :):) [url]http://img222.imageshack.us/img222/2009/s6303303bj2.jpg[/url] a tu go prawie nie widac:) fajne fotki:)
  24. Witam sie dzisiaj:):) Świetne foty:) a po co bobisiowi kaganiec??? Bez dużo lepiej sie czuje bo nawet kopie dziury:D:D
  25. I jak wam idzie?? Ile macie pieniążków na pomoc oskarkowi??
×
×
  • Create New...