Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1337.jpg[/url] Boskie:):) hehe:) ale czemu ostatnia porcja? ja jestem jeszcze głodna;P hehe:))
  2. [quote name='Izabela124.']Ale chociaz dobrze, ze sie przyznajesz:evil_lol::evil_lol:[/quote] nom przyznaje sie i do tego publicznie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Izabela124.']Asz ty leniu:mad::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe;P no bywa:P sa lenie na tym świecie i największy to ja :P haha:P
  4. aaa:) ja tam jetem leń i mi sie nie chce podpisywac:P hehe:)
  5. oo super:)): i że tak ci sie chce kązde zdjecie obramowywac i podpisywac każde:):) hehe:):) czekamy na nastpene:)
  6. [quote name='Izabela124.']Witaneczko Widzialam sliczne fotki kabiego, ale z nivgo bestyjka[/quote] witam w naszych skromnych porgach:):) hehe:P a tak serio to cześć izuś:) a dziekuje;P no bestia mnie atakowała:P
  7. hehe:):) Super foty:D:D [url]http://img358.imageshack.us/img358/3264/s6303318ne7.jpg[/url] tu wyglada prawie jak labrador:):)
  8. photobucket.com hehe:P:P
  9. hehe:P i bobik znowu w kagańcu:P hehe:)
  10. [quote name='Martunia']Heh. :eviltong: Nie zwalaj całej winy na Kabisia! :eviltong: No nie. :( Proszę. :D Ile ja mam prosić? :eviltong:[/quote] hehe:P no ale to jego wina;P heh no nie wiem naprawde nie chce mi sie miec photogloga. ale mozesz podac adres do swojego:)
  11. [quote name='Izabela124.']No tam, bo Pianka z fotosika nie widzi zdjvc, achce, zeby wszyscy zagladajacy je obejrzeli:p[/quote] aa:) ja wgrywam na [url]http://www.imageshack.us/[/url] :):) hehe:) otwieram kilka okien i na każde wgrywam:) po zdjeciu:)
  12. Ja mam troszke za daleko niestety..:( ja bede w poznaniu:P hehe:) a ty nie jedziesz na zlot w tym czasie Atkaaa??
  13. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Illlle fot:) Wszystkie śliczne:loveu: Aaaaaaaaaaaaa szaleniec Kabi atakuje:Dfajne miny szczela:P Tu niby taki spokojniutki baranek na pufie pozuje a potem:D Czyżby Freddy w niego wstąpił?:P [/COLOR][/quote] :D:D nom troche:) dziekuje;) No szaleniec szaleniec:) hehe miny to on ma boskie:P No zawsze tak niby spokojnie spi a zaraz juz sie bawi, szczeka, wariuje i gryzie;P hehe:) Moze wstąpił w niego:D kto wie:P ręke chciał mi odgryźć wiec moze;p
  14. aa:) to ty tam wgrywasz?? mi sie tam strasznie długo wgrywają:P i to bardzo długo:P
  15. Fajnie ze jedziesz na wystawe:P Ja mam zamiar pojechac jak bedzie ta w poznaniu:):) heh;P ale to jeszcze ponad pół roku:P wiec sporo;/ NO i fajnie masz:)
  16. hehe:P bo on na moja reke sie rzucał i gryzł:P hehe:) A rano tez padało u mnie:P hehe:) No nie wiem nie chce mi sie jakoś:P
  17. Dobra to daje ci 30 min:D:D zdążysz???
  18. [quote name='Martunia']No to dobrze, że z nim wyszłaś! :eviltong: Ale fajnie miałaś na spacerze. :D U mnie nie było deszczu, cały dzień pięknie i ciepło. :) 15 stopni w cieniu. ^^ Nie no, proszę. :):):):):):):) [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Nie znasz Dagusi1992? ;p Ona ma fbl. ^^[/COLOR][/SIZE] Jakie śliczne fotki! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak sobie fajnie tupta. :) O i jak atakuje. :eviltong: Cały czas. ;p Dlaczego go tak zdenerwowałaś? :eviltong: [URL]http://img329.imageshack.us/img329/8084/kabuluniek3pl8.jpg[/URL] Jak słodko. :loveu::loveu::loveu: Ogólnie to wszystkie są cudowne. :loveu:[/quote] Nom fajnie było:P hehe:) U mnie padało tylko ta chwilke:) U ciepło było fakt;D hehe:) A dziekuje:) ja go zdenerwowała? gdzie:P hehe:) :):) [SIZE=1][COLOR=PaleGreen] A Dagusie znam:P nie znam tej drugiej,..:P [/COLOR][/SIZE]
  19. No to poczekamy ale nie za długo:P hehe:) nie no żartuje:) ale dawaj jak najszybciej:)
  20. Dla mnie westy i mopsy tez mogą być:D:D:D:D hehe:):)) tez je kocham:):) prawie jak yorki:D
  21. Wstawiaj byle jakie:P najlepiej to wszystkie:D:D hehe:):)
  22. I ostatnie dwie: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7738/kabuluniek15sj3.jpg[/IMG] Na zabawe siły mam nawet zmęczony:):) [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3635/kabuluniek16ns3.jpg[/IMG] Pies wybawiony to pies uszczęśliwiony:) hehe;) i tyle na dzisiaj:):)
  23. Wiecej: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2792/kabuluniek11yp0.jpg[/IMG] Po rozpędzie:) [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7846/kabuluniek10hh6.jpg[/IMG] Czas na otrzepanie sie;):) [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2759/kabuluniek12bl6.jpg[/IMG] Piękna paszcza kabiego:) [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2968/kabuluniek13fe7.jpg[/IMG] Juz powoli zmęczony... [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3787/kabuluniek14cy9.jpg[/IMG] Uciekac!!!:P:P:P I jeszcze pare:)
  24. Jeszcze troszke mojego malego: [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3780/kabuluniek5vh0.jpg[/IMG] Czy te oczy mogą kłamać? [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2557/kabuluniek6op1.jpg[/IMG] Atak!!!!!!! [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3061/kabuluniek7bt6.jpg[/IMG] Dalej atakujemy:P:P [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7468/kabuluniek8bp0.jpg[/IMG] hehe:) [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1453/kabuluniek9mb3.jpg[/IMG] zaraz cie ugryze:P CDN:):)
  25. No te teraz co u mnie: Byłam niedawno z koleżankami na spacerze i tak: - jakiś stary gościu chciał w nas wjechać rowerem i przejeżdża my sie rozsunęłyśmy a Ewelina do niego krzyczy "ale debil" ;p - potem poszłyśmy do dody bo musiała sie przebrac bo ciepło jej było... i jej kuzynka był i rzucałysmy sie pluszakami;p - wracałyśmy i poszłyśmy usiąśc obie na takie miejsce zwane u nas fasola (tam jezdża na rolkach i deskorolkach) i patrzymy a takie ciemne chmury - wiec idziemy do mnie bo mialam dac dodzie płyte.. w połowie drogi zaczyna lekko padac:P to ja z eweliną szłam a doda z kasią i my biegniemy a tamte dwie za nami kawał drogi były:P zatrzymałysmy sie a one juz do nas dobiegły... było juz blisko wiec zwolniłyśmy... w sumie to doszłysmy do mnie całe zmachane spocone i zmęczone;P - Wchodzimy rozbieramy sie weszłyśmy do mnie do pokoju a mama mi mówi że ledwo zdążyłyśmy bo własnie leje;P U mnie napiłyśmy sie i zjadłyśmy ciasto ktróe piekła moja Babcia:D i po jakimś czasie dziewczynki poszły:)) Fajnie było:P hehe:) I teraz Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo fotek mojego Kabika:):) A i jeszcze nie zwracać uwagi na moje wstawki:P (znaczy ręce i stopy, nogi itp:P) [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8084/kabuluniek3pl8.jpg[/IMG] Na kanapie siedzie leń :) nic nie robi cały dzień i jeszcze sie denerwuje jak sie w niego zaczepiam:P hehe:) [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/823/kabuluniek2mi9.jpg[/IMG] Ledwo sie mieszcze na pufie:):) [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/378/kabuluniek1rx7.jpg[/IMG] haha;P za dużą mam dupke:P [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4421/kabuluniekib6.jpg[/IMG] hehe:) och jak wygodnie:):) [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5295/kabuluniek4mt4.jpg[/IMG] ide sobie:P CDN:)
×
×
  • Create New...