Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [url]http://i28.tinypic.com/i563b6.jpg[/url] hehe:) ale chestik ma oko:D:D [url]http://i32.tinypic.com/24fy44z.jpg[/url] i zadowolony ze zdobyczą:D:D [url]http://i28.tinypic.com/2n7nsox.jpg[/url] fajnie wszliście:loveu:
  2. [quote name='Izabela124.']No juz czuje sie dobrze, ale potem jeszcze bylo mi slabo:roll: Ja nie cierpie pobierania krwi, to najgorsze co moze byc, same uklucie nic nie boli, ale stres:shake: A Bobis zawsze tak wypatruje na spacerkach;)[/quote] hehe:P ja tam sie boje ale to nie boli w końcu tak mocno:P ja sie boje dentysty:P jej.. za tydzień mam miec kamień nazebny czy cos ściągany a juz sie boje.. moja mama i siostra miały juz ściagane i sam dźwięk tego czegoś mnie przeraża... Kabik tez tak wypatruje zawsze;P hehe;) co jeszcze powiesz??
  3. [quote name='Martunia']Aha. ;) No to powodzenia. :D Hmm a dyktando się liczy jako sprawdzian? W szkole? Też dobrze. ;) Po raz drugi w tym roku szkolnym zostałam wybrana do tablicy na rozwiązanie zadania. :eviltong: A jutro będziemy lepić z kilogramowej plasteliny na plastyce. :roll: Nie lubię lepić, bo po tym mam ręce całe w plastelinie. I ogólnie to... nic.[/quote] heh:P nie dziekuje:P nie wiem własnie:P u mnie nie ma dyktand:P oo:D po raz drugi?? a z czego?? u mnie pani z matmy mnie ciągle wybiera bo gadam :P własciwie to mnie sie ciągle pytają chłopacy z tyłu albo o temat albo o zadanie bo to takie łomy ale ja gadam oczywiście nie:P nie ma co ja wszystkiemu winna;P hehe:) O super;D tez bym tak chciała ale plastyke mam dopiero w 3 klasie niestety:(:( jeszcze rok. a jak uwielbiam plastyke:) najprostszy przedmiot jaki moze byc:):) hehe:) [quote name='Izabela124.']Witanko gadulo :)[/quote] A witam witam:) Może i pani przyłaczy sie do rozmowy ??:D:D
  4. O u nas nie pobierają krwi. nie mamy na tyle przystosowanej do tego szkoły:P ale dobrze;P heh:) Ja nie lubie pobierania krwi ale nic mi nie jest jak mi pobierają... a juz czujesz sie dobrze nie?? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1626.jpg[/url] suepr:D:D czego on tak wypatruje:P jak taki myśliwy:P heh:) boskie foty:) ta pierwsza jak biegnie tez:)
  5. [quote name='anmi0']Piksi też śpi :P Na krześle...no cóż nie wiem czy jej wygodnie, ale jak chce:eviltong:[/quote] kabi sie wierci ciągle:P sam nie wie gdzie mu dobrze;P hehe:) niezdecydowany jest tak jak jego pani czyli ja:D:D bywa niestety:P :):)
  6. Przede wszystkim to powinniśmy dziekowac Emilii że zainteresowała sie psiakami pomogła Emdzilokowi finansowo i nie tylko:) Ja myśle że to do niej i Emdziolka powinnismy kierowac chołdy:) Gdyby nie one to nie wiadomo co by sie stało z pieskami.. I oczywiscie tez dziekowac trzeba tym co teraz pomagają dowieśc psiaki do nowych domków...:) bez waszego zaangażowania to by sie nic nie udało.. JESTESCIE WIELKIE:):):):)
  7. [quote name='Martunia']Dobry wieczór. :hand: U mnie w sumie dobrze, w następnym tygodniu mam 4 sprawdziany. :razz: Nie powinno tak być, ale cóż. No i ogólnie to dobrze. Nie mam nic do powiedzenia, bo nic się nie dzieje. A u Ciebie, lepiej powiedz? :cool3:[/quote] hejo:):) oj to sporo:P ja mam w tym tyg jeszcze w piątek jeden a potem z infy, bioli i chyba coś jeszcze ale nie jestem pewna;P w kazdym razie jeszcze kart z anglika bedzie bo na jutro tylko 10 słówke było a ostatnio 15 do nauczenia a pani i tak tylko po 5 daje:P hehe:) U mnie tez dobrze:) czy coś sie dzieje... hmm.. chyba nic w sumie:P hehe:) co w szkole?? [quote name='anmi0']a suuper, trenujemy:multi: dzisiaj byłam na polu zrobiłam tunel z 10 słupków, albo raczej grubych patyków:lol: zeby uczyć slalomu i powiem, że chyba załapała trochę, tzn. muszę jeszcze ja naprowadzać ręką, bo jak np. będę biegła obok, to ona poleci za mną... ale to dopiero pierwszy raz, więc nie wymagam nic od niej jeszcze oprócz tego trenujemy jeszcze te podstawowa komendy typu siad, waruj itd., nauczyła się komendy prawa czyli ma się ustawić po prawej nodze(przyda nam się w jeździe na rowerze, żeby biegła obok) no i upragniona komenda zostaw oraz stój ;) no to tyle ;) a u was?[/quote] oo:D:D super;) kabi tam sie do tego nie nadaje bo nieusłuchany jest>:eviltong: o super wam idzie:) u nas dobrze:P mój psiak oczywiście śpi jak zawsze:P hehe;) a co co robisz?? [quote name='anmi0']U nas w regulaminie jest, że max. 3 w tygodniu, więc zapisujemy sobie i pilnujemy, a jak ktoś chce zapisać 4 mimo naszych uwag itd. to idziemy na skargę do dyrektorki, która zresztą uczy nas matmy:evil_lol: nie bedzie tak! ostatnio nie upilnowalismy i mielismy 5 w tygodniu+ kartkowki... to juz było przegiecie! nic tlyko siedziałam i sie uczyłam[/quote] U nas tez max.3 wiec jak za dużo nam chcą zrobić to sie buntujemy i krzyczymy że juz mamy 3:P hehe;) w kazdej szkole chyba są 3 max:) oj.. 5 w tyg.. masakra;/ ja tylko 4 miałam kiedyś...
  8. napewno kiedys sie ktos znajdzie kto ją pokocha:)
  9. [quote name='anmi0']A ja nie przepadam za chemią... może to za sprawą tej debilnej nauczycielki:shake:[/quote] ja nawet lubie nie jest to mój ulubiony przedmiot ale moze byc;) my mamy najlepsza nauczycielke ze szkoły od chemii ona jest super... połowa szkoły jej nie lubi ale ja mysle że jeszcze jej podziękujemy kiedyś za to jak uczy bo uczy świetnie i każdego potrafi nauczyć i nie bedziemy miec napewno problemu w przyszłości z chemią po jej lekcjach... :) ale sie rozpisałam: co tam u ciebie i piksi??
  10. [quote name='chester07'][URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0862.jpg[/URL] śliczne :) [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0876.jpg[/URL] boskie :p [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0886.jpg[/URL] CUDOWNE ! :loveu::loveu::loveu: widzę ze coraz częściej na spacerki chodzicie :) a gdzie Roki? :mad:[/quote] :) hehe:) dziekujemy:) No chodzimy częście:P i fajnie:) moze kabiemu 2 dni temu to na dobre nie wyszło ale jest dobrze;) nie moge z nim dłużej niż godzine chodzić bo to dla niego za dużo odrazu.. godzina spokojnie starczy.. miał ostatnio coś z nóżka i teraz bede na niego bardziej uważac... No a roki siedzi w budzie:P [quote name='Martunia']Aha rozumiem. :cool3: Czyli nasza klasa nie jest aż taką tępą, na jaką ją oceniałam. :eviltong: Nie no, żartuję. ;) U mnie to rzadko, kiedy ktoś się na tych forach wypowiada, choć jestem w kilku, bo jestem w 3 klasach + w jednej zapisana jako gość. ;) No to dobranoc. :buzi:[/quote] hehe:) no twoja napewno jest mądrzejsza od mojej:P U mnie ostatnio czesto:) zajrzyj do nas jak chcesz:P hehe:) co tam u ciebie??
  11. Witam sie i dzisiaj:) co u was??
  12. Co tam u maluchów?? "podzieliłyście" je na domki?? chetni są juz na wszystkie? Oj szkoda ze nikt nie chce mamusi wziąść:(
  13. O super:) czekamy niecierpliwie;) wracaj szybko;D
  14. Ale boskie foty:) dużo psiaków tam u was jest:) a jakie dżeki ma zębiska;P hehe:) normalnie bać sie trzeba bo nas pogryzie:P
  15. I jak idzie namawianie rodziców??:D:D
  16. O super że doszła już obróżka;) sliczne bonek w niej wygląda:) i jak sie słodko bawi:) i gratulacje odwagi w wyciąganiu kleszcza:):) ja tam sie ich boje:P ochydne są:P
  17. U mnie po świętach panowała grypa żoładkowa:P wszyscy byli chorzy tylko nie ja oczywiście..:) No i oczywiscie szybkiego powrotu do zdrowia:):):)
  18. [quote name='Martunia']No ja lubię chemię. :) Gdyby nie to, że zamiast francuskiego mamy chemię, to byśmy byli tam dopiero, gdzie Wy. :cool3: Tak z materiałem pędzimy. Hahaha. ^^ Fajny początek gry. E tam, najważniejsze, że gra będzie trwała, u mnie na forum na nk też jest gra w skojarzenia, ale już od dawna tam nikt nie zaglądał, wszystkim się to znudziło po 2 miesiącach. Co tam u Ciebie jeszcze?[/quote] heh:) ja tez nawet:P my mamy normalnie 2 ale mam troszke przytępawą częśc klasy(nie obrażając nikogo) i nie wszystko rozumieją wiec trzeba czasami jedną rzecz tłumaczyć 3 lekcje wiec rozumiesz;) heh:) No zobaczymy ile to bedzie trwało:) ogólnie duzo tam sie tematów zrobiło:P O oficerze sa 2 nawet:P hehe A u mnie ide sie zaraz myc i kończe juz chyba zaraz... wiec dobranoc mówie juz:) [SIZE=7][COLOR=Plum]DOBRANOC=*[/COLOR][/SIZE]
  19. Łe tam:P to macie wybredne psiaki:P mój zje wszystko:P kiedyś zjadł folie aluminiową oraz takie coś czym sie krzesła podkleja zeby nie rysały podłogi:P hehe:) wszystko jad:P
  20. hehe:P wy tu o miesie gadacia a chińczyków wciąż przybywa :P oni sie tylko ryżem wkońcu odżywiają tylko i sushi:P hehe;) A co do moli jedzenia to mój pies nie jest taki wybredny:P wszystko zje;P
  21. [quote name='Martunia']A dopiero zaczynacie. :D My to już kończymy, dużo tego jest, bo my te sole chyba z pół roku już robiliśmy, w dodatku, jak dwie lekcje w tygodniu tej chemii mamy. Ja tam lubię chemię, z niej najlepiej mi idzie (nie licząc ang ;)), same 5 załapuję. :cool3: Ja? Siedzę na DGM i w sumie to nic. :lol: A Ty? ;)[/quote] hehe:P nom zaczynay dopiero:) My tez mamy 2 lekcje chemii w tyg:) i dorbze bo nawet fajna jest:) :) ja tez:P i jeszcze na naszej klasie;P ja jestem mocna założyłam na naszym klasowym forum na nk wątek skojarzenia i nie przyszło mi nic lepszego na pierwsze słowo jak SKARPETKA:P bo akurat sie na moje patrzyłam:P hehe:) ogólnie nam sie tam forum rozrasta:D
  22. Ucięło jej głowe w lesie i zapomniała zabrac:P:P::P:P:P:P
  23. O ale super fotki:D:D heh:) piekne;)
  24. [quote name='Martunia']Ehh co za życie. :shake: :eviltong: Haha. :D No to gratulacje 5. :cool3: Ja tam chemię jak narazie rozumiem. :eviltong: A co macie teraz? My będziemy mieć za tydzień z soli z całości. :eviltong: I tak lecimy z materiałem najszybciej, bo chemię mamy za francuski, który zlikwidowano. :cool3:[/quote] nom:P hehe a dziekuje:) my zaczynay sole:P chyba juz 5 lekcji było i mamy otrzymywanie i zobojętnianie:P ja nie umiem osobiście zobojetniania jak tam potem sie rozpisuje na te co dysocjuja i nie;P heh:) ale ogólnie to powoli kapuje:P heh;) A co robisz??:D
  25. O ale super fotki::) Bobik sliczny:) i ty tez:D:D Na rowerach byłas??:D:D
×
×
  • Create New...