Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Witam:) super foteczki:) czekamy na filmy jeszcze:):)
  2. [quote name='Martunia']Witanko! :hand: No do szkoły to też dobrze, my się podzieliliśmy i najwięcej osób z byłej mojej klasy jest tam, gdzie teraz ja jestem. :D Ogólnie to nasza klasa jest złożona z ludzi z różnych klas z sp + 3 osoby z innych szkół.:eviltong: Aha, no to też dobrze. ^^ A ja nie wiem, do którego pójść jeszcze. Zobaczę, do jakich szkół będzie chodzić większość ludzi ze szkoły. :D U mnie? W sumie nic ciekawego. ^^ Lepiłam dziś z plasteliny (twardej i ciężkiej), podzieliłam się z Kubami, bo oni nie mieli, a ja i tak miałam jej dużo. No i 4 dostałam, a tak się starałam... 5 dostawali, jakby to było coś 'nadzwyczajnego'... :shake: Ale co tam, nie chce mi sie już lepić od nowa. :cool3: A co u Ciebie?[/quote] witam:) no u mnie mało kto szedł gdzieś indziej:P Ja tez nie wiem ale wiem że do poznania;P hehe:) a:) łe tam ja bym ci dała 5:) sama nie przepadam za plasteliną:P hehe:) A u mnie zaraz mówie:P hehe:) Wiec po kolei: - z koleżanka mamy zlewy z Kuby bo cały czas do niego głuchamy z zastrzeżonego a on sie wkurza i nie wie kto to jest:P podejrzewa nas ale my sie wypieramy:P wyłączamy zastrzeżony jak chce zebyśmy do niego głuchneły:P hehe:) nie no normalnie na samą myśl o tym śmiac mi sie chce;p hehe:) - po za tym powstawiałam na nasza klase zdjecia chłopaków takie smieszne co romek miał na telefonie i zgrałam na kompa i wstawiłam:P hehe;) boskie te foty sa;) jak ktos chce zobaczyc i poczytac naszą śmieszną historyjke to dam linka:P - po drugie taka śmieszna sytuacja z rybą (kolega z klasy:P) bo wczoraj założył sie z kolegami że przebiegnie sie od lampy do lampy w stringach:P i widziała go jakas nauczycielka i teraz wszyscy nauczyciele o tym wiedza i sie rozesżło tak że niby nago biegał:P hehe:) a on to tak opowiadał że wszyscy sie lali ze śmiechu:P - dzisiaj na organizacji na w-f bylisy w jakiejs 1 klasie:P no i mieli jakies zad że pierwsze 5 osób dostanie + no i był taki jeden (taki że tak powiem masywny) no i widzi że pięta osoba idzie do pani to on szybko z tej ławki wychodzi krzesło wywala wszystkie ksiązki spadają z jego ławki i tej za nim poprostu wszystko rozwala a ja z koleżankami sie leje z niego:P hehe;) i chyba tyle:):) dam zaraz nasze fotki:D hehe:P [quote name='anmi0']No oczywiście, zę mogą:loveu:[/quote] :) to dobrze;) zaraz bedą:)
  3. Sweet

    Galeria Piksi :D

    O sa fotki wreszcie;):) a ja zaglądałam tylko sie spieszyłam i nic nie napisałam...:( Śliczne piksi jest:) [url]http://images27.fotosik.pl/192/5040dcef4aaa934bmed.jpg[/url] to jest boskie:loveu:
  4. [quote name='chester07']Chodziło mi gdzie zdjęcie Rokiego :D bo dawno nie było &^^ no dla yorka spacerek to duży wysiłek coś o tym wiem.. w wakacje łaziłam z koleżanka i jej Fikusem na boisko szkolne, i musiałyśmy wodę kupować i mu z ręki dawać bo był zasapany jak dziad :eviltong: Kabiś i tak już pewnie jakiej takiej formy nabrał, poza tym jeszcze nie jest tak gorąco :) a co tam nowego u was ? :) :buzi:[/quote] heh:) no wiem że dawno nie bylo ale tak wyszło:P No kabi tez jest zsapany jak przychodzi:P kupiłam mu nawet taka małą miseczke którą chciałam brać na spacerki z nim ale stwierdziłam że jakos tak głupio ale moze sie przyda kiedys:P No dobrze ze nie goraco:P a stwierdziłam że w weekendy bedze z nim tylko chodzic jak bedzie ciepło wreszcue... A u nas dużo sie działo dzisiaj w szkole:P ale opisze jak przyjade z chorku bo zaraz jade tylko wszystkim odp:P [quote name='Martunia']No niestety taki wiek, najgorszy. :eviltong: No, jak wszyscy do tej samej szkoły i klasy szli, to się nie dziwię, my się w połowie rozdzieliliśmy. Ja też dokładnie nie wiem, niedaleko siebie mam liceum, ale większość idzie gdzie indziej i podobno do lepszej i w ogóle nie wiem, ale mam na to pół roku decyzji. ;) Ale jakbyśmy razem w klasie były to by było fajnie. :D No nie wiem, pomyślę nad tym, ale chyba odpada. :razz: Dobranoc. :loveu:[/quote] heh:) cos o tym wiemy:D Do szkoły a po klasach jestesmy porozdzielani:P heh:P ja i tak musze isc do poznania bo niedaleko mnie jest liceum ale kiepskie a do innego swarzedziekiego mam za daleko:P wole do poznania bo mam chociaz bliżej autobus:P hehe:) No super by było:) Co tam u ciebie?? [quote name='Izabela124.']Witanko Cos malo tu zdjec :([/quote] witam:):) jak mało:P dużo:P [quote name='anmi0']Dzień dobry czwartkowe:loveu: To teraz ja poprosze o fotki :P[/quote] witam:D Fotki dam jak wróce jakies:P mogą byc ze mną i kabim??:D:D TERAZ LECE:P bede jak przyjde z chórku czyli gdzies za ponad godzinke:P papa;*
  5. hejo:) gdzie lintek??:D chcemy foty:)
  6. [COLOR=Indigo]Dobranoc wszystkim:):* [/COLOR]
  7. Ja juz musze iśc:( dobranoc:*:*
  8. [quote name='anmi0']Suuper dziekuje :* Nie mogłam się dopatrzeć, a szukam i szukam hehe[/quote] hehe:) nie ma za co:):)
  9. Oj:(:( szkoda:(:(:( nie ma żadnych szans??
  10. Kabi tez pewnie jeszcze pójdzie na dwór wieczorkiem późnym:P hehe:) a teraz znowu spi:P a to niezdecydowanie ma po mnie chyba :evil_lol:
  11. [quote name='anmi0']Same długie wypowiedzi :P Aż mi się czytać nie chce :P Nie wiesz może jak zmienić tytuł wątku/galeri? Bo szukam w Szukaj, i Przeszukaj i Pomoc, ale nic nie znajduje:oops:[/quote] wiem:D musisz wejśc w pierwszy post zrobic edytuj potem tam jest chyba opcje zaawansowane czy jakoś tak i tam zmienić tytuł:) proste:)
  12. :) hehe;) kabik sie krecie raz na dwór potem do domu:P sam nie wie co ma zrobic bo sie cieszy że moja mama przyjechała ale jednocześnie chce być na dworze;)
  13. hehe:) ja tez biegac nie lubie:P No na rowerku lepiej:P tylko nie za szybko bo Bobiś nie nadąży:P hehe:)
  14. nom oni ogólnie dziwni są:P hehe:) bywa:P chcą sie popisac itp.. to juz taki wiek... u mnie nie ryczeli:P i tak wszyscy do tej samej szkoły szli:) No w gim to napewno sie poryczą wszyscy a dziewczyny to na 100%:) nie no ja nie chce 3gim:( testy potem liceum... nawet nie wiem gdzie potem pójde.. a ty?? idziemy razem do klasy??:P hehe:) (fajnie by było tylko w innych miastach mieszkamy:() No nie wiem... ja tam zawsze chciałam miec chomika:P porozmawiaj z kolezanką jaki on jest czy mocno hałasuje itp.. moze warto zaryzykowac i pokazac rodziąc że potrafisz sie nim zaopiekowac i liczyc ze sie zgodza na psa w przyszłości?? albo na koniec gim?:D:D
  15. Sweet

    Galeria Piksi :D

    O witam:) super ze jestes:) musisz zrobic jej foty:) czekamy bardzo niecierpliwie do jutra ale obiecaj że jej zrobisz foty:)
  16. [quote name='Izabela124.']Musze na czyms oszczedzac:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak serio to jest za guby taki spaslaczek maly:loveu:[/quote] hehe:P ale on taki jest słodki:):) kabik tez ostatnio troszke przytył.. chudszy był:P heh:) ale cóż... ograniczac jedzenie poprostu... i biegac z nim:D:D
  17. [quote name='Martunia']No tak, czyli z jedne strony gadulstwo jest dobre (np. w grupie) a z drugiej nie (np. na lekcjach). :cool3: No i fajnie, że masz z nimi dobry kontakt. ;) Oj tak, koniec roku w trzeciej klasie (kiedy będziemy) będzie okropny. :( Ja też moją klasę lubię, choć czasem mnie denerwuje i wszystko się odwraca przeciw mnie, ale i tak ją lubię. Też się chyba poryczę na zakończeniu. :eviltong: Szkoda, że mnie w 6 klasie na zakończeniu nie było, też podobno wszyscy ryczeli, a ja byłam w Egipcie, wszystko mnie ominęło. :roll: Aha... A ja też słyszałam, że jak jest klatka, to też te kratki mogą przegryźć i w dodatku uciekają czasem... No nie wiem, chciałabym chomika, ale skoro z niego taki uciekinier i nocny marek to nie wiem. :roll: Jeszcze podobno ta ściółka przez chomiki się na podłogę rozwala, jak tak cały czas biegają... Chomik może wyskoczyć z 'akwarium'? :-o[/quote] E tam gadulstwo jest zawsze dobre:D:D No nawet dobry:P u nas w klasie jest tak że jak dziewczyna gada z chłopakami itp. ma z nimi jakis kontakt to znaczy że jest lubiana... a nasi chłopacy sa juz tacy że sami ze sobą nie lubią gadac tylko wolą sie w nas zaczepiac:) co oznacza że im sie wiecej lubią tym mniej zaczepiają:) hehe:P Oj:( ja tam w 6 kl sie nie poryczałam ale teraz w 3 to napewno... ja nie chce tego... straszne... wszystko co dobre zawsze sie szybko kończy;(:(:( nom hałaśliwe są troche... No może wyskoczyć jak ma jakies cos wysokie na co by sie wdrapał... np. domek chociażby..
  18. łe tam bobis odrazu za gruby:P żal ci jedzenia dla niego:P hehe;)
  19. [quote name='magdyska25']No nie ładnie dziewczęta:eviltong: proszę się uczyć a nie ściągi robić:diabloti:[/quote] Ja sie ucze:P jak musze:P a jak nie to pisze sobie po palcach długopisam albo wymyślam coś:P
  20. [quote name='Izabela124.']A ja mam 68 temtow w subskrykacji czy jak to sie pisze:evil_lol::evil_lol: A jutro mam sparwdzian z polaka, ale nie chcailo mis ie uczyc A dzis pislam z fizy i przydala sie moja sciaga na rece:multi::multi: A Bober zebra przy stole:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe:P ja mam codziennie tak mniej wiecej po 20:P hehe:) oj.. napewno dobrze ci pójdzie:) ja miałam kartkówke z fizy dzisiaj:P hehe;) ściąg rzadko używam w wiekszości strzelam a może bedzie dobrze:) Oj nie nakarmiłas bobisia to teraz głodny jest:P sama zjadłas wszystko:P hehe:)
  21. No to jeszcze jak chcecie sie troszke posmiec albo poprostu sie wam nudzi to zapraszam was serdecznie na forum klasowe mojej klasy na naszej-klasie:P hehe:) linki do najciekawszych wątków narazie: [url]http://nasza-klasa.pl/school/48738/31/forum/18[/url] ;D [url]http://nasza-klasa.pl/school/48738/31/forum/21[/url] :D:D takie dwa fajne:P hehe:):)
  22. [quote name='Izabela124.']To bedziesz mila gigantyczne zaleglosci:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No juz sie boje:P a jeszcze tylko miesiąc :):) heh:) oj... bede musiała sie nameczyc z nadrabianiem:) dobrze ze nie wypowiadałam sie na wielu wątkach:) tylko że bedzie zapisane na każdym pewnie z 50 stron jak nie wiecej:P hehe;) A co powiesz jeszcze?? co u bobika??
  23. [quote name='Izabela124.']No, ale nie bylo mnie ze dwa dni no i nie mialam jak wejsc A nie przegapilam bo ja strona po stronie nadrabiam:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] heh:P ja nie wyobrażam sobie co bedzie w maju jak mnie nie bedzie 2 tyg.. bede musiała sobie zapisac na jakim wątku gdzie skończyłam:P hehe;) ale dam rade:) ty tez:):) O to fajnie:) bo u nas było dużo fot;):) hih:)
  24. [quote name='Martunia']My mamy na polskim... ^^' Z matmy po raz drugi. ;) Widać, jak często jestem do tablicy wybierana. :eviltong: A to wszystko dlatego, że ja siedzę cicho i się nie zgłaszam. A gadać to czasem też pogadam, ale gdy nauczycielka nie widzi. :roll: Aha. A ja mam od drugiej klasy plastykę w gimnazjum, a w pierwszej miałam muzykę. :eviltong: No i oczywiście nasza klasa szaleją najbardziej na plastyce, bo pani nie może sobie dać z nami rady. :D Oczywiście, ja nie. :cool3: Jak myślisz, czy wziąść chomika? Moja koleżanka ma do oddania i się zastanawiam... Jest tylko jedna rzecz. To nocne marki, dniami śpią, a nocami ponoć hałasują... No i nie wiem. Może jakbym dała do 'akwarium' to by był mniejszy hałas niż w klatce, gdzie cały czas obgryza klatkę i może uciec...? :hmmmm:[/quote] aa:) hehe:P no bardzo czesto:P hehe:) jak siedzisz spokojnie to cie nie wybierają ale jak gadasz (ja jestem przykładem) to cie za kare wybierają:P ja nie wiem co sie ze mną dzieje ale ostatnio gadam cały czas na lekcjach:P heh nie wiem no:P ogólnie jakas inna jestem:) ale chyba na lepsze:) wiecej sie odzywam:) mam lepszy kontakt z chłopakami w mojej klasie co jest bardzo dobre gdyż widaomo jak jakis cie lubie to reszta też w wiekszości:P hehe:) ja mam jeszcze w tym roku ostatni raz muzyke:D super:) potem plastyka;) jej ja juz chce 3 klase a moze i nie.. boje sie rozstania z moją klasą bo jak dotąt do jest najlepsza jaka miałam:P chyba na zakończeniu sie porycze;p Hmm.. chomika? zawsze marzyłam o chomiku miałam nawet 2 dni jednego co w prezencie sąsiadowi kupilismy:P ale fakt hałasują bardzo w nocy i mój sąsiad go przenosił z klatką do łazienki na noc.. a po klatce chodzą, hałasują kółkiem itp...głośne są dosyć.. ale może w akwarium było by mu dobrze chociąz musiało by miec przykrycie bo mógł by wyskoczyć i nie mógł by sie wspinać po szczebelkach co chomiki lubia... wiec nie wiem twoja decyzja:) ja tylko mówie co wiem z "mojego " doświadczenia:P hehe:)
  25. [quote name='Izabela124.']Ja tam denstysty sie nie boje:eviltong: No tylko wyruwania zebow:evil_lol::evil_lol: A mam strasznie duzo nadrabiania w waszych galeriach, nie wiem kiedy ja to wszytsko nadrobie:shake::shake:[/quote] heh:P ja tam sie boje:P nie wiem czemu ale tak juz mam:P do dzisiaj jak słysze że musze miec coś robione to mi sie chce płakac na samą mysl tego co to bedzie;P Oj to trzeba było wczesniej wchodzic:P U nas dużo zdjeci przegapiłas;P hehe:)
×
×
  • Create New...