-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia']Witam. :D :hand: Co tam u Was? :cool3: Może jakieś fotki? :D :loveu:[/quote] Witam:)) a u nas dobrze;P jakos leci:P nic mi sie nie chce:P byłam w kościele (nie było go :placz::placz::placz::placz:) potem troche sie uczyłam ale mi sie nie chce:P musze jeszcze sie pouczyc... a teraz siedze i sie nudze.. wyszła bym z kabim na spacer ale nie wiem nie chce mi sie szczerze mówiąc:P a co u ciebie?? Fotek ni mam:P:P
-
Świetne fotki:D:D jaki bonek szczęśliwy:)
-
ojej:) ale śliczne focie:) ile ma smyczek i obróżek:D:D
-
[quote name='Martunia']No jasne, jasne, uważaj, bo uwierzę! :lol: Ja tez nie pamiętam. :lol: Zobacz w poprzedniego posta. :D Nie no, ale ja naprawdę miałam na myśli aparat, a nie Ciebie!!!! I Ty już mi nie kręć, bo się zdenerwuję zaraz. :eviltong: No ba. :D[/quote] hehe:P uwierz mi uwierz:) nie chce mi sie juz sprawdzac:P hehe:) tak jasne:P :):) [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No ja wale gadacie i gadacie..aż trudno się do fot dokopać:D Witamy Rokiego ale smutny jakiś:( No i fotki z Tobą są najlepsze:) [/COLOR][/quote] hehe:P to trzeba czescie wpadac do nas:):) A rokis wesoły:) ale starośc nie radośc... na łapkach mu jakies cos powychodziło i to ciągle sobie liże a tata, dziadek a nawet wet nic nie potrafią na to poradzić.. miał jakies maści ale i tak nie pomagąło:( tylko na chwile bo potem i tak sobie lzał te rany... A dzikuje:) [quote name='Izabela124.']Witanko A tu juz niedlugo 100stronka :)[/quote] witam:) a no faktycznie:P nawet sie nie spostrzegłam jak to szubko idzie:)
-
Witam:) Ale super focie:):) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1845.jpg[/url] to zdjecie przebija wszystkie:D:D
-
[SIZE=6][COLOR=Plum]DOBRANOC:*:*[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Izabela124.']A ja dzis dalam chyba ze 100:eviltong::eviltong::eviltong: I co?:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Teraz to mnie kłamiesz:P widziałam ile było i było ok.30-40:P [quote name='Martunia']O jaki śliczny nowy bannerek i avatarek! :loveu: No tak masz rację. Ale z drugiej strony boję się, że nikt mnie nie polubi. :eviltong: Ale dobrze mówisz, poznam nowych ludzi, też o tym myślałam. ^^ A jak odbiera? Jak dobrze, że dziewczyn jest mniej, mam pewność, że będę tańczyła. Ale z drugiej strony... :roll: Na pewno Ciebie dadzą z wyższym, bo to by trochę głupio wyglądało, jakbyś z mniejszym tańczyła. :eviltong: Chodziło mi o to, że się wstydzi robienia zdjęć, a nie Ciebie. :eviltong: A co do gadulstwa, to my tak mamy. :evil_lol:[/quote] A dziekuje:):) e tam predzej to mnie nikt nie polubi:P nie ma sie czym martiwic:):) co jak odbiera bo nie pamietam co pisałam:P Nom... napewno bedziesz tańczyła:) no własnie:P śmiesznie tak:P hehe:P mnie sie wstydzi:P teraz sie tu nie tłumacz co miałas na mysli bo ja i tak wiem co:P hehe:) mnie sie wstydi i tyle:P:P no my gaduły pospolite:) [quote name='chester07']o Roki ! drugie foto ładne :loveu: on w kojcu jest? hah Kabulek obrażony :D :loveu: o z Tobą :) kochane ^^[/quote] :):) nom;) dziekujemy:) nom w kojcu bo pracownicy w warsztacie cąły dzień chodzą ale jak juz idą do domu to tata albo dziadek go puszczają na podwórko z tyłu:) nom on sie ciągle obraża;P :) hihi:)
-
Dobranoc:* szkoda ze juz poszłas;P
-
A u nas dobrze:P nudno:P hehe:) o super:D:D to czekamy niecierpliwie:))
-
[quote name='Izabela124.']Bede jak sie dostane mieszkala w internacie Ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo co bedzie z Bobim? Go ze soba nie moge zabrac, a w domu sie go pobeda:shake: Sama nie wiem co mam robic Najwyzej pojde gdzies u mnie w miescie do szkoly, a potem na studia, bo i tak wybieram sie na weterynarie Bobik lubi sie wyzywac szczegolnie na tym walku:evil_lol::evil_lol:[/quote] a daleko masz do Łomży?? no własnie najgorsze zostawic psiaka .... ja tam bym nie miała z tym problemu bo moi rodzice by sie nim zajęli ale teskniłabym strasznie... No ale na studia i tak bys musiała psa gdzies zostawic... hehe:) kabi tez sie lubi wyżywac:P hehe:)
-
[quote name='Izabela124.']A malo fot wstawiasz :) Sliczny nowy bannerek i avatarek[/quote] jak mało:P dzisiaj dałam 20:D:D wiecej nie miałam:P i nie chce mi sie robic a po za tym nie mam za bardzo jak je zgrywac;/ a dziekuje;)
-
[quote name='Izabela124.']Na pewno przyjade, bo i w Poznaiu mam znajoma:eviltong::loveu::loveu::loveu: A i na zlot do Sierakowa wybieram to na pvwno w Pozniu na chwile sie zatrzymamy;) Bede skladala papiery do Technikum Weterynaryjnego w Lomzy;)[/quote] oo:) fajnie:):) ja mam bliziutko do poznania:):) aaa:) to bedziesz dojeżdżac tam do technikum czy do internatu jak tam jest>?? bo nie wiem jak daleko tam masz:P: I fajnie ze idziesz do takiego technikum:) ja tam moze i bym chciała ale chyba bym sie nie nadawała na weterynarza;P I super filmik:D bobik sie zneca nad poduszką i kanapą:Phehe;)
-
[quote name='Izabela124.']Bo ja lubie jezdzic na spacerki i pznawac ludzi;) Ta koleznak jest z dogo od nivdawna,ale znam juz ja ponad rok, ale jeszcze nigdy sie nie spotjkalysmy, ale zawszv dzownimy i piszemu smsy ze sova A jade razem zalatwic tam ze szkola i na dni otwarte;)[/quote] :) to przyjedź do poznania kiedyś:P heh:):) aa:) to długo sie znacie:):) to gdzie ty idziesz do szkoły???
-
[quote name='Izabela124.']A tu znow nagadane hihi[/quote] nom;D:D my tu zawsze gadamy:):) hihi:)
-
Iza ty ciągle gdzies jezdzisz:):) teraz tez osatnio byłas gdzies na spacerku:D:D heh:) a ta koleżanka to z dogo czy ją znasz z reala??:D:D
-
Wow:) to fajnie miałas:) a czemu akurat ty go dosadzałaś od niego?? znasz go??:D:D
-
[quote name='Martunia']Aha, no rozumiem. :cool3: U mnie to jest tak, że o jednej szkole, która jest niedaleko mnie, to ma podobno niski poziom, inni mówią, że jest lepiej itd, większość idzie gdzie indziej,... Cały czas coś innego słyszę i nie wiem w końcu, gdzie ja pójdę. :eviltong: A ja się zastanawiam, czy Ty sobie wybierasz parę, czy wg. wzrostu idzie... Jak wg. wzrostu to ja będę z chłopakiem ode mnie mniejszym, a ja wcale nie jestem wysoka. :eviltong: Ale w dodatku dziewczyn jest 13, a chłopaków 18,... Ciekawe, jak to by wyglądało. :roll: Patrzy sie gdzie indziej, bo się wstydzi. :eviltong: A pasujecie, to fakt. ^^[/quote] nom:) sama zdecyduj gdzie chcesz iśc i na jaki profil bo to od ciebie zalezy twoja przyszłośc a nie od tego kto pójdzie tam gdzie ty:) poznasz nowych ludzi:) ja sądze żę nawet lepiej jak bym szła gdzie nikogo nie znam bo poznam kogoś nowego itp:) po za tym dużo bedzie takich ludzi co idą gdzies gdzie nikt nie idzie:) No własnie nie wiem:P chyba chłopacy cie zapraszają a jak ktoś nie ma pary to pani wychowawczyni odbiera te osoby.... U mnie jest 11 dziewczyn i 15 chłopaków:P ja mam nadzieje że nie dostane niższego chłopaka bo jestem dośc wysoka ale w klasie sa wyżsi odemnie chłopacy wiec licze ze bede z kims wyższym i fajnym:) no widzisz wstydzi sie mnie:P sama to powiesziałas:PP hehe:)
-
O to fajnie dzień musiałas spędzic:):) czekamy na foty:) a piksi to śpioch maly:P ale kabi tez spi prawie cały czas:):)
-
[quote name='Martunia']Ja mam nadzieję. ^^ No tak, mamy jeszcze na przemyślenie liceum ok. 1,5 roku, więc spooko. :eviltong: Muszę się też popytać, kto gdzie by poszedł. ;) Tak w ogóle ciekawe, jak będzie na balu gimnazjalistów na koniec gimnazjum. :roll: I z kim bym tańczyła. :eviltong: Nie wiem, czasem po prostu tak sobie o przyszłości myślę. :D O jakie piękne fotki! :loveu: Roki jak ślicznie. :) I jest też mój Kabiś! :loveu: Aaaaaaa!!! [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1003.jpg[/URL] Moje kochanie!!! :loveu::loveu::loveu: Kolejna fotka do najsłodszych zdjęć! :loveu: A na ostatniej jak tajemniczo wyszłaś. :D Z Tobą najlepiej wychodzi, widać, że do siebie pasujecie. :cool3:[/quote] nom mamy jeszcze czas:)) ja tam ide gdzie bede chciała nikt tam z moich znajomych nie musi isc:P no ja sie juz boje balu:P z kim ja bede tańczyc... masakra;/ nikt mnie nie bedzie chciał:P A dzikuje:):) hih:) to ile masz juz tych najsłodszych zdjeć??:D:D hehe:P my do siebie pasujemy.. zastanawiałabym sie nad tym:P zawsze gdzie indziej patrzy jak nam zdjecia robie;p HEH:) CO POWIESZ??
-
[quote name='smallpati']heh no mamy chyba 11 obroży (kto je zliczy :P) 2 pary szelek i 5 smyczy :evil_lol: Ona to do wszystkiego podobna :diabloti: ostatnio na nia amstaf mówimy, bo ona mnie tak broni i pilnuje ze jak ja śpię albo leże to nikt nie może mnie dotknąć :loveu:[/quote] heh:D:D to mój kabi w porównaniu z moli ma mało wszystkiego:P 2 pary szelek i 4 smyczki:P heh:) ale śliczna i kochana:P to kabi tak mojej mamy broni albo mnie jak jej nie ma i sie z nim bawie albo wyjde na spacer:))hehe;p to to mnie ma za przeproszeniem gdzies:P hehe:)
-
[quote name='smallpati']a mi się podoba krówka, i być może sie w nią zaopatrzę :loveu: Eee tam faceci w różu fajnie wyglądają ;)[/quote] hihi:) Wy chyba macie dużo obrózek i szelek nie?:D:D no moze i fajnie ale w różu to tata by mnie z domu wygonił:P hehe:) no cóż.... mama chce czerwony a ja niebieski albo jakis inny:) jeszcze zobaczmy:) cos napewno wybiore w końcu 40zł to nie majątek a smyczke można dokupić później bo sie zastanawiam czy zwykła czy regulowaną:) własnie ogladam zdjącia moli z dzieciństwa:):) ale ona była słodka:) przypominała troche yorka, troche shitsu (nie wiem jak sie to pisze) a troche westie:):)