-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1320.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1323.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1324.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1327.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1328.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1308.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1311.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1312.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1314.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1319.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1306.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1307.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1313.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1309.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1310.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Martunia']No każdy by chciał dużo punktów. :D I pewnie większość też tak będzie powtarzać. ;) Aaa nie zauważyłam. :eviltong: Miałam 38 punktów o dziwo. :cool3: A Ty? No właśnie. :D Oni mają problem, jak coś im nie pasuje, my i tak będziemy gadać. :evil_lol: I nie jest prosto nie rozmawiać, o to forum. ;)[/quote] no:D wiadomo:) :P hehe ja miałam 39:D hihi:) o pszczołach było:D takie proste No to forum i wolność wypowiedzi tu panuje:D [quote name='Martynia&Pusio'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Witamy sie Cieplusio . :loveu:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [LEFT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]I odrazu przepraszamy za nieobecnosc :( . [/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Ale nie wyrabiamy sie z tymi galeriami ... :([/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Wybaczysz mi .? [/FONT][/LEFT] [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1295.jpg[/URL] [FONT=Comic Sans MS]Jak cudnie udalo ci sie uchwycic :loveu::loveu::loveu: . [/FONT][/quote] witam:loveu: Nie szkodzi:) wybaczam:) a nie wiem przez przypadek tak wyszło:D hehe:) FOTY z dworu: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1301.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1302.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1303.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1304.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1305.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1331.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1319.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1323.jpg[/IMG] co sądzicie o tych??
-
[url]http://images33.fotosik.pl/227/b6b0b085079cee1bmed.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/201/e855a4c534107545med.jpg[/url] [url]http://images33.fotosik.pl/227/87739fba51c35f48med.jpg[/url] ŚWIETNE:loveu:
-
ja tez wszystkich kocham:loveu: :loveu: hihi:):)
-
[quote name='chester07']masz szczęście że fotki dałaś bo byś już w dwóch kątach stała :evil_lol: i znów gadania przez 3 strony :roll: z wami to się ino załomoć idzie boby :D o kolega bernańczyk ! :loveu: o komiks o Kabisiu :D znów się niedobra pani znęca nad nim i go siku nie chce wypuścić :diabloti: dobrze że chociaż ciasteczkiem jakimś zarzuciła :eviltong:[/quote] :D:D juz szykowałam fotki:D i mam jeszcze:D:D no co :P nie załamuj sie:D tylko czesciej wpadaj a nie raz na miesiąc :eviltong::eviltong: :D nie miał byc komiks ale tak wyszło:P no takimi jak nam kiedy wysłałas:p [quote name='Martunia']Aha. :) A ja się będę przygotowywać, robić sobie testy (bo trochę zbierałam kiedyś i z gazet też były) i wzory też sobie przypomnę, lektury, jak się pisze jakieś prace... Ja to bym bardzo chciała mieć dużo punktów. :cool3: No ja zawsze sobie mówię 'co ma być, to będzie' i się ocenami nie przejmuję. No to będziemy czekać na fotki. ^^ No poszłam sobie, odpoczęłam wreszcie, miałam ang, no ale już jestem. :) Kto się cieszy? PS. Niech wszyscy się odczepią od gaduł. :D To wcale nie takie proste dla nas nie gadać. :D A to Wasz problem, jak nie możecie zdjęć potem znaleźć. :evil_lol:[/quote] :) ja nie wiem.. napewno popowtarzam wzory a tak to nie:P ja tez bym chciała miec dużo punktów:D ale dam rade:D testy umiem pisac;D nie odpowiedziałas mi ile miałas z tego na koniec podstawówki:D o wiesz co poszłas sobie:P co kto sie cieszy? nie kapuje;D PS. popieram martunie:D jak wam nie pasuje to macie problem:D nie jest prosto nie gadac jak sie to lubi:D FOTY zaraz bo sie na ostatniej zacieło..;/
-
[quote name='Izabela124.']A widzilam fotaski, najpiekniejszy sluzacy Kabis Bobis tak umie na siedzaco[/quote] :) hihi:) kabi umie na stojąco, siedząco i jak ktoś go trzyma:):) wszyscy jak widza że tak prosi to sie smieją i im sie to podoba:P dam wam jeszcze troche fotek kabiego zaraz i mojej tajnej bluzki:D
-
[quote name='Martunia']O jaka ładna rameczka. :) A mnie ktoś kocha? :-([/quote] Ja cie kocham:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Hihi masz dobry plan A to rameczka, kupilam takie 4 [/quote] Wiem:D:D O fajna:D chyba mam taką sama albo w każdym razie bardzo podobną:D:D hihi:) tu mam dac zdjecie bluzki czy u siebie w galerii? w galerii chyba nie?
-
Hejo:) super foty:D Śliczna jest lenka:D:D
-
[quote name='Izabela124.']Hihi to czekam na fotke, ja tez zaraz zrobie A dla mamy powiedz, z eja dostalas w prezencie:evil_lol::evil_lol:[/quote] Powiem jej troche prawdy a troche zmysle:D powiem że pyłam tydzień temu z dziadkami w sklepie i poszłam sie przejść (prawda) i jak wróciłam to babcia mnie sie spytała czy mi sie cos podobało i jej powiedziałam o tej bluzce i mi dała kase zebym sobie kupiła(zmyslona prawda):evil_lol::evil_lol::evil_lol: hihi:) bo jak nie za moją kase to bedzie mniej zła:D fote zaraz dam bo musze zgrac...:D
-
[quote name='infers1995'][URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1295.jpg[/URL] Hahaha świetna fota:loveu::loveu::crazyeye: Zapraszamy do nas!:roll:[/quote] Dziekuje:) juz lece:):)
-
[quote name='Izabela124.']A rameczki takie zwykle, niebieskie, ale jak chcesz to moge fotke zrobic;) A ja kocham, ja wszytskich kocham:multi::multi::multi:[/quote] Zrób:D:D hihi:) a ja zrobie fote mojej bluzki kupionej tydzień temu i skrywanej przed mamą i wam pokaże:D:D jeszcze nie nosiłam:) musze wymyślić tylko jak ją zdobyłam:D ale mam pomysł:D:D
-
[quote name='Izabela124.']Zjadlo mi troche posta Bylam z mama w sklepie i to ja namowilam na rameczki;);) Kocham, kocham, kocham:multi::multi::multi::multi:[/quote] hehe:P widać komputer był głodny że zjadło ci posta;P wiesz co jak możesz go nie dokarmiac:D a pokażesz te rameczki?:D:D Ja ciebie też:loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.'] namowilam ja na fajne ramki do zdjec, a byly tanie to grzech bylo by nie kupic:evil_lol::evil_lol: Oj kocham i to mocno:loveu::Rose::buzi:[/quote] kogo namówiłaś i na jakie ramki?:D:D :multi::multi::multi: Izuś mnie kocha:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Izabela124.']A gaduly znow gadaja no ja nie moge hehe[/quote] hehe:P no widzisz:) gdybyśmy nie gadały to nas bys gaduły nie mogła nazywac:D:D dwie strony temu foty chyba są:D:D
-
[quote name='Izabela124.']A bo nie bylo mnie:eviltong: Znow nie zauwazylam:shake: Wybaczysz mi?[/quote] A co robiłąs jak cie nie było??:D No nie wiem czy ci wybacze... nie kochasz juz mnie :-(:-(:eviltong::evil_lol::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Heh dzięki:) Szczerze to ja się nie przejmuję tymi testami jakoś:P Ale serio masakra będzie jutro:phah [/COLOR][/quote] I tak trzymac:) nie ma sie co przejmowac bo jest jeszcze gorzej....:P dasz rade:D wierze w ciebie:D i bonek tez:):) ile miałas z próbnych bo nie pamiętam??
-
a mnie pominęłaś znowu:(
-
to co mówisz że źle ci poszło jak dobrze:):) dasz rade jutro:):) nie bedzie źle:) bede trzymac znowu kciuki:) ale najbardziej za moją siostre bo ona sie tak tym wszystkim przejmuje że nie wiem.... Ja pisze jutro humana:D zobaczymy jak mi pójdzie;) dzisiaj było dobrze na mat-przyr:D hihi:) Co u bonka??:D
-
Co powiesz?? cicho u ciebie cos:P
-
Sliczne zdjecia są ale nie chciało mi sie komentowac;p hakerek slicznie wychodził:D ale chyba dawałas juz te zdjecia albo mi sie wydaje....
-
[quote name='Martunia']No wiem, ja też się będę przejmować. ;) A u mnie na odwrót. :cool3: Mi też się nic nie chce. Odpoczną sobie od komputera, bo cały czas na poszkole jeszcze siedziałam.[/quote] :) kazdy chyba sie przejmuje;) ale ja postanowiłam sie nie uczyc przed tym testem w 3kl:) bo co sie nie nauczyłam to i tak sie nie naucze juz na ostatnią chwile;) najwyzej jakies wzory przypomne sobie:) co ma byc to bedzie:) :P ja chciałam zgrac zdjecia jeszcze ale nie ma tata programu zainstalowanego na laptopie do nagrywania:(:( poczekam aż siostra gdzies pójdzie sobie:P hehe:) to idziesz sobie?