-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Pusiakowa'][url]http://img196.imageshack.us/img196/4383/dsc08654n.jpg[/url] słodziak :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Martunia']ale maltretuje tego pingwinka czy co to jest :D ładnie jest ścięty, czego chcesz :P[/QUOTE] No, bo on chce mu wygryźć to co ma w środku :P bo on kiedyś grał :evil_lol: Brzydko :evil_lol:
-
[IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1897/dsc08652p.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8328/dsc08653n.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4383/dsc08654n.jpg[/IMG] KONIEC :evil_lol:
-
[quote name='Martunia']co tak mało zdjęć :D:D[/QUOTE] Zaraz dodam jeszcze kilka :evil_lol: [quote name='Pusiakowa']Bo to Ady galeria :diabloti:[/QUOTE] Haha :diabloti: Bardzo śmieszne :P Zawsze miałam dużo zdjęć, ale teraz nie chce mi się robić :evil_lol: [URL="http://img135.imageshack.us/img135/1056/dsc08648a.jpg"][/URL][U][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1056/dsc08648a.jpg[/IMG][/U] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/899/dsc08649d.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8717/dsc08650x.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2160/dsc08651v.jpg[/IMG] CDN:)
-
Miłej zabawy:D I dużo zdjęć porób :D :loveu:
-
A już myślałam, że nie będzie Puchatka [url]http://img22.otofotki.pl/obrazki/vu88_271504_1996666556055_1225209128_31869738_6658880_o.jpg[/url] :loveu: Zawsze chciałam pojechać do Disneylandu :):)
-
Wiem, wiem, że jak dojdzie;D ale żebyś nie zapomniała :evil_lol: Jak dzisiaj pogoda? ;/
-
[quote name='Pusiakowa']Nie zapominaj, że 'Jaki pan taki pies' :diabloti:[/QUOTE] Ale w jakim sensie?? :diabloti: Coś mi zarzucasz?? :evil_lol: [quote name='NightQueen'] wybaczcie ale żem jest niekumata ostatnio (zresztą nie tylko ostatnio :evil_lol:)[/QUOTE] Wybaczamy, zdarza się :loveu: :D
-
[quote name='bianka19']żeby wyglądać, jak pedzio? no nie wiem. :grin:[/QUOTE] Żeby wyglądać słodko i uroczo :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='bianka19'] w ogóle twój triumfalny powrót na dogo był olśniewający ciotka. :eviltong: [SIZE=5] czyli nie chcecie zdjęć z Disneylandu? [/SIZE][/QUOTE] Tak a ja miałam taki powrót? :evil_lol: Ja chcę! :D
-
[quote name='bianka19']dokładnie, ale do zdjęć mogłabyś mu tego steru oszczędzić. :eviltong:[/QUOTE] To jest specjalnie do zdjęć :diabloti:
-
[quote name='bianka19']a ten znowu paraduje z różową obróżką, no wiesz ty co. :evil_lol:[/QUOTE] Cały czas ma tą samą :diabloti:
-
[quote name='bianka19'] kto to do nas zajrzał w końcu. :crazyeye: tak masz rację dawno cię nie było tutaj. :evil_lol: [/QUOTE] No widzisz zaskoczyłam Cię :cool3::diabloti: Muszę trochę po nadrabiać, bo w ostatnim czasie tylko do 4 osób wchodziłam ;)
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]wiesz co jo jakoś tyż nigdy nie byłach za taką muzyką, ale teroz słowa nie są najważniejsze również ważny jest przekaz samy muzyki co słów czasem i większy dzisiej miałach iś na spacerek z KOLEGĄ i psem a tu dupa od rana leje i zimnoo[/COLOR] [COLOR=blue]:angryy:[/COLOR][/QUOTE] Coż to za kolega? :diabloti::cool3: Na pewno zgodzi sie przełożyć i poczekać na poprawę pogody ;)
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-puLS4lttE-o/Tihx7iJcKlI/AAAAAAAADgA/6VI7B7NEGyU/s512/IMG_7000.JPG[/url] Jakie macie słodkie zdjęcie :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-rgswgFzivWk/Tihx1jC8pAI/AAAAAAAADf0/7-5x4nCQYP0/s720/IMG_6997.JPG[/url] Fajne miny :diabloti: -
[quote name='NightQueen']mnie nie chcesz? :-([/QUOTE] Przecież napisała, że z NAMI ! :diabloti: :loveu: [quote name='Avaloth']Z Wami czyli Tobą i Adą. A narzekam tylko na Adę bo z Tobą się da wytrzymać, z nią tydzień było ciężko :diabloti: Głowa najważniejsza xd Dwie mu nie wystarczą? :eviltong: Już wiemy że ma trzy różowe, ale ile męskich? To zieloną z kolcami :cool3: No właśnie nie wiem czy przeżyje kolejny, najwyżej Patusia zbierze to co ze mnie zostanie i zakopie. Pamiętajcie, lubię fiołki polne, chcę takie na grobie![/QUOTE] Jakie ciężko:D Ja myślę, że było ci bardzo dobrze ze mną w pokoju :diabloti: No reszta nie musi być ładna :evil_lol: Ma tą w krowy i green tartana z rogza :D Reszta jest pół-męska :edil_lol: przeżyjesz :* haha:D Przecież nie jestem, aż taka zła :diabloti:
-
[quote name='Pusiakowa']Ale łaaaaaaaaaadnie :loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękuję;) Ale aż tak ładnie nie jest :P [quote name='Avaloth']Łeb mi się podoba, tłów tak se, ale lepiej niż ostatnio, idzie w dobrą stronę :) Obroża śliczna :loveu: ale dziewczęca oczywiście, nie byłabyś sobą gdybyś mu kupiła normalną, jak na faceta przystoi, czarna z kolcami :evil_lol: Pasowały by mu. Albo chociaż różowa ale z kolcami, zawsze coś xd Ja też z Wami w domku! Jeszcze Olę weźmiemy i kto tam pojedzie. Podobno 7mio osobowe są w Bobolinie. Matko, dwa tygodnie a Adą w jednym domku, to będzie coś :evil_lol:[/QUOTE] Właśnie głowa też mi się najbardziej podoba, reszta już nie... Haha :D No on musi mieć taką obroże, bo przecież to jest kabik :D:D Czarna za bardzo by się zlewała :diabloti: Zielona mi się marzy :loveu: Tak ! Z Tobą to oczywiste że muszę być ! :D :loveu: Wytrzymasz ze mną jakoś:D Aż taka straszna nie jestem 2 zloty dałaś radę to teraz też :loveu:
-
[quote name='bianka19']piękny to były zawsze, nawet ze stojącymi uszolkami. :grins:[/QUOTE] :) Dzisiaj już mi się podoba :evil_lol: Właśnie śpi mi na kolanach i pisze jedną ręką ;P zdjęcia: [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9578/dsc08641i.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8553/dsc08642a.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5059/dsc08645rh.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/6199/dsc08646q.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/39/dsc08647h.jpg[/IMG] STARCZY NA DZISIAJ ;)
-
[url]http://img22.otofotki.pl/obrazki/go823_DSC01485.JPG[/url] :loveu: Piękny :D Jakie miny robi :evil_lol: Ale mnie dawno u was nie było :O
-
[quote name='bianka19']na pewno wyglądałby, jak facet. :eviltong: nie rób z psa sieroty. :evil_lol:[/QUOTE] Haha:evil_lol: Bardzo śmieszne :diabloti: E tam :P Piękny jest nawet w różowej obróżce :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']jeszcze w sumie nie wiem czy ją chcę czy nie także nie koniecznie będziemy mieć takie same Tak później, bo nie wiem czy w ogóle przyjdzie ta tasma[/QUOTE] zawsze możesz wziąć inny podkład :diabloti: No ok;) to daj mi znać jak się dowiesz ;)
-
[quote name='NightQueen']ja isę nigdzie nie wybieram :diabloti:[/QUOTE] Jasne, bo ci uwierzę :diabloti: [quote name='Pusiakowa']Skarży się jaka to pani jest zła i niedobra, i co ona z nim w ogóle zrobiła :diabloti:[/QUOTE] No ja wiem :evil_lol: ale on wcale nie lepszy :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']i ja mu się wcale nie dziwię :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Ja wiem, że ty mnie też nie lubisz:diabloti: Ale i tak za rok będziemy razem w domku na zlocie :diabloti: :loveu:
-
[quote name='NightQueen']załatwione Przez ciebie też muszę to zamówić :mad::mad::diabloti:[/QUOTE] O to super :D To muszę jeszcze do Marty napisać o wymiary ;) Ale to jak przyjdzie tasiemka dopiero chyba nie? ;) Oj tam:diabloti: Ja wiedziałam, że chcesz ją zamówić :loveu:
-
[quote name='NightQueen']jak satelity, jakbym takie miała to bym odbierała dźwięki z kosmosu :evil_lol: oooo to ja zaczynam bardziej go lubić :diabloti::loveu:[/QUOTE] Jakie porównanie uszu :diabloti: Może ona odbiera, ale o tym nie wiesz? :diabloti: Bo to jest wredota :evil_lol: Na pewno byś go polubiła i on Ciebie też, bo lubi wszystkich tylko nie mnie( czasami zdarza się że mnie lubi, ale to bardzo rzadko:evil_lol: ) :evil_lol: [quote name='Pusiakowa']A nie mówiłam, że mu się fryzura nie podoba :diabloti:[/QUOTE] Jemu aż za bardzo się podoba, bo tak to cały czas spał, a po obcięciu by tylko na dwór wychodził i sie wydzierał na wszystkich :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']Moli z wielkością uszy i tak nie pobije :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Molcia ma piękne uchole :loveu: A Kabik i tak jest brzydki :diabloti: Dzisiaj go nie lubię, bo bawiłam się z nim piłką i mi chciał rękę odgryźć :evil_lol: