-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='NightQueen']k na początku mi się nie spodobało, ale jakoś w desperacji bo nie leciało nic innego :diabloti: się wzmogłam i przetrwałam i nawet mi się podoba, Aria i Ezra są the best :loveu::p[/QUOTE] haha:D No oni są najlepsi :loveu: A ja seriali ostatnio tyle nowych oglądałam :evil_lol: Jakbyś chciała to mogę Ci podać nazwy :)
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]wyglądom jak pół dupy zza krzoka:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Co ty gadasz :diabloti::eviltong::eviltong: [url]http://img143.imageshack.us/img143/4371/dsc0169ng.jpg[/url] Masz zdjęcie gdzie Cie widac :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :diabloti::diabloti::cool3: -
[quote name='NightQueen'] i w ogóle mnie wygońcie stąd bo mam się testów uczyć a nie przesiadywać na dogo :mad:[/QUOTE] Nic mi nie mów ja zamiast robić testy oglądałam wczoraj cały dzień Glee :eviltong::diabloti: mam tydzień :crazyeye::crazyeye::diabloti:
-
[quote name='C&B']Ja też jak skończyłam PW to zaczęłam Plotkarkę, a jak skończyłam Plotkarę to się wzięłam za Glee, ale coś powoli mi idzie...:lol:[/QUOTE] Ja właśnie się zabrałam od przedwczoraj za Glee i już mam prawie cały 1 sezon obejrzany :diabloti: Wciąga strasznie :eviltong::eviltong: PW, Poltkarą i 90210 mam już dawno za sobą :evil_lol:
-
Anula zje*ałaś :diabloti: Trzeba było im nie mówić :evil_lol: Już były blisko :evil_lol:
-
One i tak się nie domyślą :evil_lol: Zresztą gdybym nie wiedziała, też bym się nie domyśliła :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]Boże Ewa kaj Ty sie zapuszczosz:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Do mnie przyszła :diabloti: Też byłam zaskoczona :evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]nie wiem jaki Ci limit podawałach ale chyba ja przynajmi mi cena odpowiado;) ta ino moja mama pokozała taki na około 5cm:evil_lol: e tam 10 w te czy wewte:D[/COLOR][/QUOTE] Mówiłaś że do 300 ;) No pewnie nawet nie zauważy różnicy :diabloti: 10 cm więcej to tyle co nic ;) [quote name='dog193']Ja się domyślam, jaki chcesz wzór :D[/QUOTE] A ja wiem :D
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]ja cena mniej więcy już znom;) moja mama tak na początku e nie że nie chce nic słyszeć o tatuażu ale jak bydzie maluuutki to ok jap malutki na 15 cm:diabloti: [/COLOR][/QUOTE] czyli zmieścisz się w swoim limicie ? :D haha:D no 15cm to malutki :diabloti:
-
a dostałaś już od nich odpowiedź o cenę czy jak?? ;))
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
Chyba Jolki jeszcze tam nie ma nie? Ale świetne Pola ! :loveu: :evil_lol: -
[quote name='dog193']No i co z tego, że terriery? :D Nikt nie powiedział, że lubię całą III gr, tak jak nie lubię całej I na ten przykład :D[/QUOTE] To nic, tak sobie powiedziałam :P Ja też nie lubię całej III gr ;) A swoją drogą ja też nie lubię jorków :evil_lol: :diabloti:
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]haha znów ależ mam piękną twarz:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] To samo chciałam napisać :diabloti: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-aQqQW92orVI/Tih5D6ZFLsI/AAAAAAAADkQ/lBfwKjWf5qI/s720/IMG_7101.JPG[/url] kolejne na którym świetnie wyszłaś i widać Ci twarz :diabloti: :evil_lol: :loveu: -
[quote name='dog193']Ponieważ padł zarzut pod moim adresem, więc przybyłam... :diabloti: Nie będę komentować fotek, bo dobrze wiesz, że nie lubię yorków, nie podobają mi się, więc nie będę tiutać :diabloti: Ale wywołano mnie do tablicy, więc się ciesz, że jestem :evil_lol:[/QUOTE] Jestem w szoku :diabloti: Ale czuję się zaszczycona, że odwiedziłas naszą galerię :loveu: Yorki to też teriery tak jak foksy :evil_lol: :diabloti: [quote name='Avaloth']Widzisz Ada, zaszczyt Cię kopnął :D[/QUOTE] [quote name='NightQueen']ty jak yorków nie lubisz to czego ty w mojej galerii szukasz? :diabloti::evil_lol: toż Moli to joreczek jak się patrzy :evil_lol:[/QUOTE] Moli to napewno joreczka :evil_lol: Przeniosłabym galerię dla Ciebie Ewka, ale nie wiem jak i gdzie mam ją przenieść, bo nie wiem czy on podchodzi pod yorka :evil_lol:
-
[url]http://img708.imageshack.us/img708/1305/dsc0029yy.jpg[/url] Ona nie ma oczy :evil_lol: Swoją droga jak skacze to wygląda jakby samo futro było :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"] coooooooooooooo ło matko:evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] No niestety :evil_lol: [quote name='dogomanka_']moja by nie chciała, ale do mnie nic nie ma w tym temacie. :razz:[/QUOTE] ;) To dobrze:) przynajmniej ci nie zabrania :)
-
[quote name='dogomanka_'] Sweet- hahaha, u mnie aż tak hardcorowo nie ma. :evil_lol:[/QUOTE] No wiesz moja mama ma kolczyk w języku :evil_lol: :diabloti: Co tam tatuaż :diabloti:
-
Moja mama też nie ma nic przeciwko tatuażowi :) Sama by sobie pewnie zrobiła :diabloti:
-
[quote name='Avaloth']O żesz ja pierdziele. Nie powiem żeby to brzydko wyglądało, jak kolorowy tatuaż, jak ktoś ma narąbane i lubi to niech se robi, ale robić to komuś, dziecku, z przymusu, bo kuźwa taka tradycja to jest chore. W ogóle te wszystkie obrzędy plemienne, w jakiejś Afryce, u jakiś muzułmanów i nie wiem jeszcze gdzie są chore, jak się słyszy to po prostu aż mi się wierzyć nie chce że mamy XXI wiek i cywilizację mamy. Skończyłam mądrości.[/QUOTE] No to jest chore ;/ Nie wiem to dziecko nawet roku nie miało ;/ Okropne. Tak to fakt, te ich wszystkie obrzędy są chore... [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]eeee fajne łik łik skórka wycinosz se:diabloti: dom znać:D[/COLOR][/QUOTE] Ble :evil_lol: ochyda :diabloti: To dobrze :D
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"] a mi wręcz przeciwnie choć sama bych sie obawiała bólu przy orbieniu tego na razie nie wiem jutro sie dowiem coś więcy:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Nie no nawet pomijając ten ból to mi sie nie podoba :P zresztą samo robienie tego jest okropne :P O to daj znać, bo jestem ciekawa :D :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]so sad:diabloti: wiem jo może jest inno ale mi sie to podobo ^^[/COLOR][/QUOTE] Nie no tak jak tatuaże mi się podobają, tak to mi się nie podoba :evil_lol: :diabloti: Wiesz już coś o wiolonczeli? ;D
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]idź to teroz odpokutuj skaryfikacją na twarzy to może wybacza:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Ej ja widziałam dzisiaj w TV jak to robli jakiemuś murzyńskiemu dziecku, bo takie mieli zwyczaje w swoim plemieniu ;/ Okropne to :roll::shake:
-
[quote name='NightQueen']jak przeniesiesz to będzie miała pretekst ku temu :evil_lol:[/QUOTE] Tylko gdzie ja go mam przenieść i jak? :evil_lol: Bo on pewnie do kundelków się bardziej zalicza niż do yorków... chociaż nie wiem :evil_lol:
-
Haha :D Akcja dobra:D ja nie przenoszę galerii, bo i tak do mnie nie wchodziła :diabloti: