Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-i-Mf7VDlTXY/TjW6DwS_wnI/AAAAAAAAD0c/rBIte_IeB2k/s720/IMG_7299.JPG[/url] Iśka jakie piękne zdjęcie :loveu: :evil_lol:
  2. [quote name='Bartiśkowa_']Wymysliłam coś ciekawego na ogarnięcie wszystkioch zlotowiczów wieczorem postaram się ogarnąc mój pomysł, zobaczymy czy się uda :) Miło Aduś, tylko jak mogło się zabraknąć ;p[/QUOTE] Ciekawe co wymyśliłaś :D się? czy cię? znaczy mnie ? ;)
  3. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-DZLB5IKMw5A/TjKSbgKRsnI/AAAAAAAADxg/f8h6md1KzY8/s720/IMG_7271.JPG[/url] Biedny piesek:evil_lol: Anitka kocham Cię za zdjęcia, przynajmniej mogę sobie pooglądać :loveu: :D
  4. [quote name='NightQueen']zdajesz już egzamin? łoo nieźle ;) też trzymam kciuki[/QUOTE] No ja już w lipcu kurs skończyłam i czekałam cierpliwie na ten długaśny termin, bo przecież nie można mniej niż miesiąc czekać u mnie :evil_lol: ;)
  5. [quote name='NightQueen'] a ja teraz zdam za 1, a jak nie to zrobię im sajgonki z wiadomo czego :diabloti:[/QUOTE] Będę trzymać kciuki, ale jeszcze do egzaminu trochę masz :evil_lol: :D Ja za tydzień będę już znać wynik :evil_lol:
  6. [quote name='Tepes'] [COLOR=blue] a cóż to za problem go zepchnąć:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Nie mogłam, bo on raz na ruski rok do mnie przychodzi spać, więc stwierdziłam, że już się przesunę :evil_lol: :diabloti:
  7. [quote name='NightQueen']kolega ;) Taa mi też tak mówili i się nie sprawdziło :evil_lol:[/QUOTE] Aaa :D No ja też wiem, że w moim przypadku się nie sprawdzi, chyba, że mój egzaminator będzie spał, ale pożyjemy zobaczymy :diabloti: :evil_lol:
  8. [quote name='NightQueen']nie muszę, regularnie praktykuję jazdę :diabloti: mnie wcale się nie chciało robić prawka, ale przyjechał Mateusz pod namową mojego taty i szwagra, przymusem zabrał mnie do ośrodka i zapisał na kurs :evil_lol: i tak to wyszło zobaczymy jak będziesz już znużona tym zdawaniem, chyba że zdasz od razu, ale znając ciebie wątpię :diabloti::eviltong:[/QUOTE] Haha:diabloti: Chyba, że tak:D Mateusz to jakiś twój bojfrend? :diabloti: :D No zobaczymy:D Poprawiłaś mi humor, bo jedyna powiedziałaś mi prawdę:D ja ciągle w domu tylko słyszę "Na pewno zdasz za pierwszym razem" :evil_lol: ta jasne z moim szczęściem na pewno :evil_lol:
  9. [quote name='NightQueen'] nie musiałam, wystarczyło żebym wykupiła kolejne godziny, ale poszłam od nowa i nie był to mój pomysł, tak jakoś wyszło ;)[/QUOTE] Aha;) Po prostu wolisz sobie poprzypominać wszystko tak? ;) Ja bede zdawać, aż nie zdam i się nie poddam :diabloti:
  10. [quote name='Avaloth']Jaki jedyny! Małe psy mają mnóstwo plusów, można brać na kolanka bez miażdżenia sobie kości nóg przy okazji, spać w łóżku [B]mając nadal prawie całe dla siebie[/B].. Tańsze jedzenie i wszystko inne xd[/QUOTE] ogólnie to się zgodzę ze wszystkim, oprócz wytłuszczonego:diabloti: Nie wiesz jak to jest spać z kabim:eviltong: Wczoraj do mnie przylazł i sie tak na mnie pchał, że musiałam się przesunąć do ściany, bo on się do mnie przyciskał, a było tyle miejsca, że jeszcze jedna osoba by się zmieściła:evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Avaloth']Ostatnio było jakoś do 2 tygodni, acz ostatnio podobno dużo chętnych więc może ciut dłużej. Dawniej się ponad miesiąc czekało, ale otworzyli drugi ośrodek w Krakowie ;) Widzisz, szaleństwo xd A jak, teraz wakacje bez zlotu, wakacje stracone :D [/QUOTE] O to i tak krótko ;) Też by u mnie mogły być 2 ośrodki, a najlepiej jeden w Swarzędzu :diabloti: bo moje drogi są znacznie prostrze niż te w Poznaniu :eviltong: No widze widze:D Dokładnie. Dlatego moje wakacje w tym roku są stracone :eviltong::eviltong: Ale to była bolesna nauczka więc za rok nie popełnię tego samego błędu :lol:
  12. [quote name='NightQueen']mnie naszło 2 dni temu i dwa dni dłubałam przy tym :p ta witryna wix.com jest banalnie prosta, sama ją zrobisz, tam masz wszystko, żaden inny program ci nie jest potrzebny, tylko j.angielski [/QUOTE] o:D To super;) może po powrocie z wyjazdu za to się zabiorę i po zdanym prawku :diabloti: :evil_lol: A tak w ogóle to ty musisz cały kurs od nowa robić z prawka? czy jak?
  13. Zawsze można doczepić Moli jakąś antenkę :evil_lol: A Bono ładnie się prezentuje w zbożu :) :loveu:
  14. Fajna stronka:D Ja już jakiś czas zabieram się do zrobienia swojej, ale nie umiem :evil_lol: Aż wstyd, że po 2 latach rozszerzonej infy nie umiem strony internetowej zrobić :diabloti: W jakim programie ją robiłaś? ;)
  15. To wtedy byś ją kryła na zmianę yorkiem, westem i shihtzu(nie wiem jak to się pisze :P ) i zobaczyłabyś z czego ładniejsze szczeniaczki :diabloti: Pati popełniłaś najgorszy błąd w życiu :evil_lol:
  16. [quote name='Avaloth']W tym roku nie :diabloti: No tak, ja też niedługo zostanę zmuszona :eviltong: Póki nie mam terminu nie czuję młota nad sobą xd No jeszcze połowa i będzie ;) Już dokleiłam, wcześniej musiało mi się źle kliknąć xd [/QUOTE] Bo mnie nie było w tym roku :eviltong::diabloti: moja wina :eviltong: No właśnie:) Jestem ciekawa czy u was też się tyle czeka za terminem... Zazdroszczę Ci, że nie masz się jeszcze czym martwić :) No :D szybko zleci:D Widze własnie:) I nawet foty :cool3::crazyeye:
  17. [quote name='Avaloth'] O matko, nie dość że w domku to w pokoju :crazyeye::diabloti: Mi się nie chce za bardzo, tylko w wolnych chwilach xd ale zbiorę się za nieługo i zacznę więcej. Następną mam w poniedziałek i potem przez cały tydzień, łącznie z sobotą, i tak codziennie (bez niedzieli) do 8sierpnia, plus ostatnia 12. [/QUOTE] Zawsze byłyśmy razem w pokoju :diabloti: A myślisz, że mi się chce?? Ja zostałam zmuszona odgórnie :evil_lol: wolałabym teorię zdać za pierwszym razem, w szczególności, że jestem zapisana i na teorię i praktykę w jeden dzień ;) O to niedługo skończysz:) Podaj link na bazarek bo tak zapraszasz bez linku :evil_lol:
  18. [quote name='Avaloth']Haha no tak :evil_lol: a do zlotu myślę że jeszcze kilka seriali zdażę przelecieć, więc chyba nic innego nie będziemy robić. [B]Musimy być razem w pokoju[/B] żeby wykorzystywać noce bo nam czasu zabraknie:diabloti: Haha :D ja też muszę zacząć robić egzaminy, dopiero z 7 zrobiłam. Na wszystko przyjdzie pora :diabloti: Dobre :D no co Kabiś ze skórką jeść będzie, mama ma rację. U mnie też jest czasem na zasadzie np. jogurt przeterminowany jeden dzień- tata może zjeść, ale pies nie daj Boże. [/QUOTE] Będziemy wszystkie razem bo ty Iśka musisz być ze mną :diabloti::eviltong: Egzaminów już sporo robiłam:) przedwczoraj chyba z 20 :eviltong: a dzisiaj robię sobie wszystkie pytania działami ;P Tylko na razie mi się znudziło i oglądam seriale :eviltong: Dobrze :diabloti: No dokładnie u mnie jest to samo :evil_lol: O 14 godziny to już połowa prawie :p:p a go kiedy masz jazdy? znaczy bo ty masz już wszystkie z góry ustalone nie? :lol:
  19. [quote name='DomixX']:evil_lol: A masz już termin.?[/QUOTE] Mam mam :diabloti: Dlatego się uczę testów, bo dzień sądu się zbliża :evil_lol: [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]głowa by mi sie z brodą podobała [url]http://republika.pl/blog_yp_4030578/5409612/tr/grover_2_latka_piesek_york_-_konkurs.jpg[/url] falbanka mi sie podobo i łapy troszka dziwnie upitolone:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Z brodą brzydko wygląda, bo tak staro i jak się napije wody to chlapie po całym domu :evil_lol: No łapy to wiem nie musisz mi już wypominać :diabloti:
  20. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]ojjj nie wszyscy:diabloti: [SIZE="1"]jak do mie cały jest dziwnie obcięty ale cii:evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Dlatego potem dodałam, że większość :evil_lol: haha;D szczere :D ale co tam, ważne że nie jest brzydko zarośnięty już :diabloti:
  21. [quote name='DomixX']Noto jak każdy tak zaczął przychodzić to i ja przyszłam:p Fajny ten twój joreczek:loveu: Testy, testy, jak fajnie, że to już za mną.. Kiedy piszesz? wewnętrzny tak?[/QUOTE] :D Jestem znowu w szoku :D Dziękuję;) Wewnętrzny już dawno za mną:) Teraz czekam na ten już prawdziwy ;) [quote name='NightQueen']wszyscy jesteśmy na etapie prawka :evil_lol: Aleś opitoliła biednego Kabiego :diabloti: głowa fajna, ale nie potrzebna mu ta falbanka, do nóg mu nie pasuje, bo ma krótkie, mogłaś ją ściąć też, albo nogi zapuścić[/QUOTE] No większośc tak :evil_lol: Oj tam :P On zawsze jest tak obcinany, od fryzjera też miał podobnie, tylko tyle że ładniej :evil_lol: Zresztą nie umiem nóg obcinać, więc dlatego to tak wygląda... Lubię tą falbankę :P
  22. [quote name='Avaloth'] Pięknie :eviltong: ja się ogarniczam ostatnio do 2, góra 3 odcinków dziennie bo co chwilę słyszę 'ty jesteś uzależniona i nawet tego nie zauważasz bleblebe'. A teraz musze być grzeczna do września bo chcę psa :evil_lol: Ja w sumie średnie opinie na temat tego słyszałam, ale przekonam się wkrótce :evil_lol: Chociaż chyba po 90210 zacznę właśnie Pretty Little Liars albo Skinsów albo coś innego jeszcze obczaję. Moja rodzina wariuje. Tata wrzucił psu pół jabłka do miski, na co mama: -'Przecież on tak nie będzie jadł, Anka pokrój Chesterowi jabłko na kawałki i karm go z ręki'.. Ja sobie muszę sama obiad robić czasem a psa z ręki karmić będą bo on z miseczki przecież nie będzie. Boże :roll::evil_lol:[/QUOTE] No ja od dzisiaj się ograniczam :evil_lol::evil_lol: Dopiero będę oglądać 2 odcinek:eviltong: mam nowy harmonogram dnia: odcinek glee, 3 razy egzamin z prawka:diabloti: PLL jest boskie :loveu: Jeszcze ostatnio podoba mi się The Nine Lives of Chloe King, Switched at Birth, Glee :) :cool3::cool3: Haha :diabloti: To tak jak moja mama do mojego taty ostatnio jak jadł kiełbasę: "ale tą skórę to możesz zjeść a resztę daj kabiemu" :eviltong::eviltong:
  23. [quote name='NightQueen']W nauce jestem bliżej niż dalej i chyba w piątek pojadę zdawać, a co mi tam :eviltong: [/QUOTE] Ale wewnętrzny w ośrodku gdzie się uczysz czy jak?? :)
  24. [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1921/dsc08687x.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4060/dsc08701q.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7451/dsc08704o.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/4908/dsc08705o.jpg[/IMG] Mały głód:D [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9495/dsc08707w.jpg[/IMG] [B]KONIEC:)[/B]
  25. [quote name='Bewarka']Też przyszłam, dobry wieczór :D[/QUOTE] Witamy:D Jestem w szoku kogo widzę :loveu: Z tej okazji daję wam zdjęcia i lecę do tych głupich testów z prawka ;/ Motylki : [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3690/dsc08668j.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8150/dsc08677m.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2092/dsc08680w.jpg[/IMG] I Kab: [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6222/dsc08684j.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7158/dsc08686a.jpg[/IMG] CDN:)
×
×
  • Create New...