Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='NightQueen']Dla mnie to plus że jest przerośnięta, bo im większy tym lepszy :p Ale z tym rozdeptaniem się nie zgodzę, małe psy to cwane bestię, ja jak obcinam yorki to ich chwycić nie mogę bo tak się wiercą, co dopiero rozdeptać :evil_lol: hmm ja bym z kasztanowym brązem nie próbowała bo na blond wyjdą ci bardzo, bardzo ciemn, praktycznie czarne, a ty masz jasną karnację i wg. mnie będzie to zbyt mocno kontrastowało, jak już chcesz brąz to kup jasny brąz, tylko kilka tonów ciemniejszy od blondu, bo na włosach i tak wyjdzie ciemniej niż na zdjęciu. btw. co ja jestem fryzjer? :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Nie no z tym rozdeptywaniem to takie żarty mojego taty, bo on ogólnie takich malutkich psów też nie lubi :evil_lol: Muszę sobie jeszcze o tym pomyśleć... Ale znudził mi się blond... Nie jesteś fryzjer, ale chciałam uzyskać opinię kogoś kto mi powie prawdę, bo na razie połowa osób mi mówi, że raczej będzie mi ładnie a druga, że nie wiedzą :evil_lol:
  2. Molcia jest fajna:D Taka w sam raz wagowo :D Przynajmniej się jej nie zdepnie :evil_lol: Mój tata zawsze się cieszy, że kabi jest większy, bo go nie rozdepnie :diabloti: A teraz pytanie do pati całkiem w innym temacie: Uważasz, że dobrze będzie mi w brązowych włosach (jakiś kasztanowy brąz mam szamponetkę :P )? :D
  3. ja pływam tak samo jak Anula :diabloti: :evil_lol: Fajne macie to zdjęcie w wodzie :D
  4. [quote name='NightQueen'] bywa Ada, takie realia są :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] I tak wiem, że mnie lubicie i kochacie :evil_lol: :diabloti: :loveu:
  5. [quote name='Avaloth']Mamy podobne gusta, obu nam się podoba wypatroszona kura i [B]nie lubimy Ady [/B]:diabloti::loveu: [/QUOTE] Ej wiesz co Iśka ! :shake: Nie spodziewałabym się tego po tobie :shake: :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Ale i tak was Kocham :loveu::loveu::eviltong: [url]http://img854.imageshack.us/img854/2383/dsc0626i.jpg[/url] słodko wygląda :evil_lol: ta grzywa napuszona i mokre łapki :loveu:
  6. [quote name='C&B']Dobrze wiedzieć, ze nie tylko ja mam psa zabójcę ;) A tak na serio to jadę pociągiem zapewne, więc mogę wziąć tylko jedną sukę, wybór padł na Pradę, bo wiem, że mi w połowie spaceru nie padnie. Najbardziej się boję, że na obce małe psiaki, które nie umieją sobie jej tak ustawić jak Czika może zacząć polować, bo niestety taka sytuacja już była, ale wtedy na łańcuch ją i po problemie :diabloti:[/QUOTE] No nie tylko ty ;) No może z Kabim nie jest źle, ale nie wiem co by zrobił w takiej grupie psów, więc boję się go gdzieś zabrać, bo nie jest przyzwyczajony do dzielenie się czymkolwiek z innymi psami... i zdarza mu się być agresywnym ;/ Taki mały a taki wredny :evil_lol: Jeszcze popracujesz nad Pradą to będzie dobrze ;)
  7. [quote name='C&B'] Stanowi za duże zagrożenie dla ludzi i innych psów ... :-(:diabloti: [/QUOTE] To tak jak Kabi :evil_lol: :diabloti:
  8. E tam od razu beznadziejne ;) Ale jestem zaskoczona ilością fot :evil_lol: :diabloti:
  9. [quote name='NightQueen']fajnie się jeździ yaris, ale jednak to karzeł jest :diabloti: ooo fu Ka wygląda jak rozdeptana żaba :diabloti: i jest mała, za mała :eviltong:[/QUOTE] E tam karzeł :P Małe autka są fajne:D Chociaż dużym jeszcze nie jeździłam, więc porównania nie mam :P Właśnie fajnie wygląda :D Ka jest słodki :loveu: :diabloti:
  10. [quote name='NightQueen']yyy.. nie wiem :evil_lol: chyba w Bielsku Białej u nas są toyoty yaris i punta, ale w BB zdaje się tylko na yaris bo innych nie mają samochodów. to ty sobie smarta kup :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] haha :evil_lol: Jak możesz nie wiedzieć :P Aha;) yariski fajne się wydają;) Nie no bez przesady :P Ja będę jezdziła fordem Ka :D :diabloti:
  11. Pati a ty w jakim mieście będziesz zdawać egzamin?? U mnie jeździ się na Clio... dla mnie trochę za duże mimo wszystko :evil_lol: Moja mama ma tak jak ty, że im większe tym lepiej jej się jeździ :evil_lol:
  12. [quote name='NightQueen']Kyle XY :diabloti::evil_lol: ja zawsze mam w zanadrzu serial :eviltong:[/QUOTE] O :D kiedyś widziałam tego jakieś odcinki, ale nie pamiętam tego serialu, może też zacznę oglądać :D Ja ostatnio lubię The Nine Lives of Chloe King i Switched at Birth :D Fajne są:D
  13. [quote name='NightQueen']Raczej serial pooglądać, bo dziewczyny często mi tak towarzyszą przy serialach ;) [/QUOTE] aa chyba, że tak :D Masz jakiś nowy fajny serial?:D Bo moje wszystkie się pokończyły, albo muszę czekać na nowe odcinki bo dopiero od poniedziałku są :evil_lol:
  14. [quote name='justyska2']pewnie, że bywa ;) ja zdałam za trzecim razem :D[/QUOTE] No ;) Na początku było mi przykro, ale teraz mi przeszło, nie ja pierwsza i nie ostatnia oblałam za pierwszym razem ;) Dobrze, że chociaż teorię zdałam ;) O za 3 to spoko ;) Moja siostra za 4 i się śmieje, że jeszcze mogę ją przebić i zdać wcześniej :evil_lol:
  15. [url]http://img94.imageshack.us/img94/5947/dsc0133uw.jpg[/url] On chciała pograć na komputerze :evil_lol: No czas jest istotny, ja teraz muszę czekać 3 tyg ;/
  16. Wróciłam wczoraj z wyjazdu nad jezioro;) Było bardzo fajnie;) Mam trochę zdjęć ;) I oficjalnie ogłoszę: nie zdałam prawka... :evil_lol: Bywa... ;) Następne podejście za 3 tygodnie :) Chcecie zdjecia z nad jeziora? :)
  17. To dziwnie też trochę u was. Bo ja często słyszę że tak zdają w różnych miastach jak u mnie ;) Bo w końcu teoria jest ważna tylko pół roku, więc im szybciej praktykę tym lepiej, a trochę się czeka za terminami...
  18. [quote name='NightQueen']ooo szkoda Aaa to dziwnie tak, pierwszy raz słyszę żeby ktoś miał dwa egzaminy w jednym dniu Tylko 3 z 10 zdają, więc było to do przywidzenia, a na czym konkretnie uwaliłaś? btw. działa wam normalnie subskrypcja? bo ja nie mogę jej otworzyć, zamiast subskrypcji pojawia sie jakieś zdjęcie reklamowe[/QUOTE] No szkoda, myślałam, że jakoś lepiej mi pójdzie :( U mnie można się zapisać osobno na teorię i osobno na praktykę, albo na oba razem, z tym że trzeba zdać teorię żeby przystąpić do egzaminu praktycznego ;) Nie wiem jak u nas jest ze zdawalnością, ale cóż... różnie to bywa. A uwaliłam na tym, że wymusiłam pierwszeństwo. Nie widziałam znaku i chciałam przejechać przed samochodem który jechał z drogi z pierwszeństwem. a po za tym jakieś drobne błędy, ale musiałabym je jeszcze raz zrobić żeby mnie oblał... ;/ Głupota, bo się nie rozglądałam za dobrze. Bo jak wyjechałam z placu to już stwierdziłam, że potem dam radę i za pewnie mi się jechało.... ;/ Mi chyba normalnie działa subskrypcja...
  19. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-L2FxSjObArM/TjbwzAT7gJI/AAAAAAAABjc/HVvvoQpsZlk/P7046172.JPG[/url] jaki słodki słonik :loveu: A wielbłądy mają świetne miny :evil_lol:
  20. [quote name='NightQueen'] będzie dobrze, kciuki trzymam, pochwal się jak wrócisz czy zdałaś ;) eee jak to testy? a nie musiałaś zdać testów najpierw by zdawać praktyczny? i tak w ogóle to ty masz wewnętrzny czy już ten normalny w wordzie?[/QUOTE] Chwalę się: Nie zdałam :evil_lol: :diabloti: Znaczy zdałam teorię, ale na praktyce zawaliłam :P Głupota. No bo ja miałam i teorię i praktykę razem ;) Ten już w Wordzie miałam teraz. Jestem zła na siebie, bo egzaminator nie chciał mnie oblać, ale już musiał ;/ jakby chciał to już po wyjeździe na drogę by mnie oblał:P a łuk i górkę tak ładnie zrobiłam :(
  21. [quote name='justyska2']ha! a ja mam to już za sobą :D w zeszłym roku zdałam :D :D [URL]http://img52.imageshack.us/img52/6222/dsc08684j.jpg[/URL] genialne spojrzenie ;)[/QUOTE] Ja mam właśnie przed sobą i się troszkę denerwuję... Zazdroszczę że masz to już za sobą;) Głupie spojrzenie;P wygląda jak debil :evil_lol:
  22. Fajnie jej w trampkach :D Ja ogólnie też strasznie lubię jeździć, ale nienawidzę tych wszystkich skrzyżowań... Jak przeżyje jutrzejszy dzień to nie wiem :evil_lol: Testy jeszcze na mnie czekają, ale muszę się umyć i ogarnąć trochę bo ile można :P haha :D
  23. To fajnie:) szybko wyjeździsz :D 4h? i dałaś radę? mnie nudzi takie jeżdżenie po mieście, jak tak długo to wolałabym w jakąś dłuższą trasę :P Się okaże... ale aż mnie brzuch boli :P haha :evil_lol:
  24. Witam:D Przyszłam się przywitać siostra :D Jak tam jazdy? Ja umieram już ze stresu! ;/ Jeszcze mam zaraz ostatnie jazdy.... masakra....
  25. Ej naprawdę się nie staracie:P nie było mnie 4 dni, a tu żadnych fot :evil_lol: :diabloti:
×
×
  • Create New...