[quote name='gonia66']TAk kometo..właśnie sprawdziłam konto- dotarły Twoje pieniążki- 40 zł.:multi::multi::multi::multi:Dziękujemy bardzo:loveu: Czy to jest wpłata na 4 miesiące??Bo deklarowałaś 10 zł:lol:
[SIZE=4][COLOR=darkorchid][B]TAk więc mamy już..555 zł???...:multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=darkorchid]DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY!!!![/COLOR][/SIZE][/B]:loveu::loveu:[/quote]
tak-na 4 mce, ale mam nadzieje ze domek znajdzie sie szybciej:)