[quote name='anouk92']Znajda Collie wrócił do domu.
Zaginął w sylwestra. Pani zobaczyła go w gazecie.
Niestety sama chyba nie zrobiła za dużo żeby go odnaleźć:shake:[/quote]
wczoraj ok.15 widziałam bardzo podobnego psa biegającego po ulicy przy Biedronce w Zielonce....
[quote name='idusiek']taaaak, ale tam cisza , Emir tez nie chce miec o 1 więcej ...:-([/quote]
Emir działa nieleegalnie i ma mega przepełnienie, nie powinien już przyjmowac ani 1 psa dla dobra zwierząt...
[B][SIZE=5]BARDZO PROSIMY O POMOC W OGŁOSZENIACH!!![/SIZE][/B]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1724/zdjecie286dm8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img7/zdjecie286dm8.jpg/1/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/zdjecie286dm8.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3462/zdjecie284zt3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img7/zdjecie284zt3.jpg/1/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/zdjecie284zt3.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL]