[quote name='beka']Moja piękna.....
Ja nie czekam ze sterylka od tak sobie, tylko miałam nadzieje że własciciel jednak bedzie jje szukał, a..[/quote]
skoro ja zgubil-to chyba lepiej by byla wysterylizowana...zwlaszcza ze czy w rekach starego czy nowego wlasciciela-moze byc idealna maszynka...a na dodatek-troska o jej zdrowie sklania do sterylki..
sunia boska:)