Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. Akcji to chyba nie będzie, bo samochodu nie ma :shake:
  2. Aniu, nie poczuł się czasem urażona, że ja tak z tym Urzędem wyskakuję :loveu: Uważam tylko, że skoro rzeczony urząd tak ładnie chwali się w mediach, że pomaga Pani Romie i Panu Franiowi, to niech faktycznie coś zrobi, a nie rzuci kłody, których nikt nie chce. Swoją drogą potwierdza się stara prawda, że urząd to człowiekowi kłody pod nogi rzuca i nic więcej :evil_lol:
  3. Poczuła się dziewczynka swobodnie :)
  4. Już po badaniach? Czy jeszcze przed? :loveu:
  5. Podkreślano, że ludzie ciężko pracowali, że umierali z wysiłku i zmęczenia, ale nie uczono, że zwierzę cierpiało znacznie bardziej :-(
  6. SBD próbuj gdzie się da :lol: To był by akt przyjaźni polsk-amerykańskiej :loveu: Moze na to pójdą :evil_lol:
  7. ło matko, Korek, nie tak szybko, bo płuca wypluję :evil_lol:
  8. Chciałaś Isadorko, to masz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ciocia Gagatka będzie Cię oswajać :evil_lol: Zacznie od paczki kentów :eviltong::diabloti:
  9. [quote name='albiemu'] ma domek ma domek ma domek :loveu::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::happy1::happy1: !!!!!![/quote] Suuuuper :loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Weroniczko, moze lepiej nie czekać z tymi kłodami? Jak się zrobi zimno i będzie śnieg, to może nie być ludzi do pracy w gminie, bo będą zajęci czym innym...
  11. Koreczku, biegniemy na spacerek w górę :loveu:
  12. Ciocia Isadorka ma za sobą ciężki czas i jak tylko się ogarnie to z pewnością wyczaruję piękną i skuteczną aukcję :loveu:
  13. Już ja widzę w wyobraźni Pegi jak się mizia na maksa :) Znając Gagatę to długo to nie potrwa :evil_lol: Coś mi się wydaje, że ciocia Gagatka będzie rozrywaną specjalistką od trudnych przypadków :diabloti:
  14. [quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://images6.fotosik.pl/342/ce7f42f0b88cb5b8.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] Wymiękłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Saphirko, już Ci piszę: idąc od lewej, ta sunia z czerwoną obróżką to Gapcia - raczej rezydentka potem brązowa Pralinka vel Czekoladka - do adopcji rozłożona na łopatki, co widać lubi - Pipi i mały dominant Daszek :loveu:
  15. Może wysłać info o Baracku do White House? Mają przecież wziąć pieska :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Cholera, ja tylko czytać mogę, bo zrobić nie mam jak. Ani w czwartek nie dysponuję niczym, ani nie mam jak pomóc z kojcem :cool3: Pani Jolu, jeśli byście stawiały kojec w sobotę, to mogę pomóc, ale jutro i pojutrze nie mam jak :roll: Myślałam, ze w sobotę TŻ podrzucę, ale pracuje :-( Spróbuję wziąć wolne na piątek :cool3:
  17. Zupełnie nie podobna :evil_lol:
  18. A mamy jakieś foty Pepegi? :cool3:
  19. Ma, ma :loveu: I Anna i Weronika1 :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...