Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. Za plucie na monitor :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nawet sobie człowiek pociciać w spokoju nie może, bo go zaraz obciciają, no...
  2. Saphira, przez Ciebie mnie wyleją, jak nic :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: przecież nie można się rechotac do monitora jak głupia, skoro tam nic zabawnego być nie powinno :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. O matko, chyba pierwszy raz widzę zdjcie tak smutnego konia :-(:-(:-( http://images25.fotosik.pl/302/ad4b5fd83f7d941f.jpg Dorotko, masz wyjątkowe ręce :loveu::loveu::loveu:
  4. Mówisz i masz :) [IMG]http://images6.fotosik.pl/229/7b038818ce8bbd7a.jpg[/IMG]
  5. Saphira, jesteś niesamowita :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='mosii']ktoś poprosił mnie o zabranie głosu w dyskusji... Po otrzymaniu informacji o połamanym Rottku, juz tego samego dnia załatwiliśmy mu dobry hotel, osobiscie rozmawiałam z Grzegorzem co do płatnosci, tj MY szukamy domu, Pogotowie płaci. Z powodu [B]braku kontaktu[/B] z Grzegorzem i Pogotowiem(dzwoniliśmy wszyscy setki razy) pies na czas nie został zoperowany i zostanie kaleką :-( i w tym tkwił cały problem. Kilka dni po zabraniu Rufusa ponownie do Elwetu, w którym wisiał dług ok 3000tys. (Po prosbach Pomorskiej Fundacji Rottka, zdecydowali sie go jednak przyjąc) Grzegorz skontaktował sie z weterynarzem z Radomska, poprosił o przesłanie faktury za leczenie i hotelowanie psa, nie wiem czy została zapłacona.[/quote] Wobec takiej sytuacji ja już nie mam wątpliwości. PiSdZ może i chęci ma, ale jak widać zdrowego rozsądku brak :shake:
  7. Przez Was wyleją mnie z roboty :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. To teraz cicia Margo zabierze Koreczka na spacerek :evil_lol:
  9. I ta narkoza to największy kłopot :roll: Zbyt długo to było odkładane, a teraz czasu już nie cofniemy :shake:
  10. Teraz to już może być tylko dobrze :loveu:
  11. Isadorko, wiem co czujesz :roll: Ja już staram się w nowe watki nie zaglądać, bo człowieka rozdziera na kawałki widząc cierpienie tych zwierząt i wiedząc, że właściwie nic nie może zrobić :roll:
  12. Nusia wygląda prześlicznie :loveu::loveu::loveu:
  13. Ja z Wami nie mogę. Zero powagi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Weronika, to ja zrobię uszka, a Ty śmigaj ruskie dla nas :evil_lol::evil_lol:
  15. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Ja się mogę podzielić pierogami z kapustą i grzybami, ale nie takie wigilijne, bo ze skwareczkami :eviltong::evil_lol:
  17. O tak, imię dla niej bardzo trafne :)
  18. Pięknie, jeszcze mnie poobcinają na święta :mad: Gagatko, ja tam chętnie oddam boczek :diabloti: Duży, tłuściutki, na pieczone jak znalazł :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Reksiu, załatwimy :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  20. To ja czekam na kuriera :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Oj Baraczku, toś chłopie przeraził SBD :cool3: Nie gub więcej adresówki :mad::loveu:
  22. Weroniko, a nie podesłałabyś do nas troszeczkę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szczególnie te wędliny :eviltong::eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...