Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Oj spada chłopak spasa, nie pozwólmy na to.
  2. Staruszku na pierwszą
  3. Trzymam kciuki. Cieszę się, że w Piotrkowie się coś rusza. My próbujemy zrobić coś w Tomaszowie, ale idzie nam pomalutku. Wątki będę śledzić
  4. Nie rozmawiałam jeszcze, Camara pilotuje sprawę, a ja czekam na ewentualny tel. bo jest podany w pierwszym poście na owczarkach.
  5. Bardzo się cieszę, że nie ma depresji po rozstaniu z Misiem;) Ona musi kochać jakiegoś psiaka po prostu, czyli idealna do domu z psiakami.;)
  6. A jak Lisiu przyjmuje takie objawy uczucia?
  7. Chętni na podhalana są z forum OP. Zobaczymy. Jedną kulkę już wcześniej adoptowali.
  8. Gratuluję i bardzo się cieszę;)
  9. Anetko nie byłyśmy teraz w schronisku, jak będziemy - to obiecuję cykniemy. Wydaje mi się, że agresywny to on nie był - tylko bardzo, bardzo przestraszony.
  10. Toż to pies z przeżyciami strasznymi musi być. Pokłony dla Ewy i uściski dla Mikołaja;)
  11. Nasz bidulek się przypomina. tyle ogłoszeń i nic.
  12. Chory, mały psiak się przypomina.
  13. Zajrzałam, napisałam. Jutro zadzwonię do schronu, czy jeszcze jest.
  14. Nie mogę znaleźć tego wątku transportowego
  15. Na forum OP są chętni na podhalana. Czy ktoś pomógłby w transporcie do Rawicza w Wielkopolsce? to około 250 km od Tomaszowa
  16. Wrzucę zaraz prośbę na nasz wątek ogólny.
  17. I nikt go bidak nie chce.
×
×
  • Create New...