-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Anetko Rybie już wysłałam, ale na przyszłość zapamiętam;) -
Anetko on na swoj sposob martwi się o niego i ewentualnego właściciela. Mówi, że tyle czasu, a psiak do nikogo w schronie się nie przekonał. Pracują tam różni ludzie, ale niektórzy kochają zwierzęta.
-
Mam dzisiaj dość. Dlatego wkleję relację z forum podhalanów, Bo tam chociaż u naszego Boryska dobrze. "Musze wam napisac ze Borys to diabeł wcielony w skóre psa !!!!!!!! Na wszystko szczeka od płotu nie odchodzi wszyscy musza wiedziec ze on tu jest [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] a najlepsze jest to ze zaczął sie przekopywac pod płotem i ucieka nam ale na szczescie nie daleko i nawet zaczął Sare wyprowadzac pod płotem . dzis rano zafundowały sobie spacer po okolicy a jak wygladały przy tym normalnie czarne jak ta ziemia co ja przekopały . Ale dajemy rade [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] chyba bedziemy musieli je teraz wykąpac [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]"
-
Niestety ma złe wiadomości. Z Balbiną-Zuzą nie jest dobrze. Kopiuję maila "witam Mam złe wiadomości wczoraj byliśmy z Zuza u weterynarza, zrobili jej badania krwi i sie okazało że ma bolerioze:-(Dostała wczoraj 4 zastrzyki po nich sie czuła znacznie lepiej. Dzisiaj pojechaliśmy z nią na kolejne 2 i były dokładniejsze wyniki badań z laboratorium okazuje się, że ma anemie, duże ubytki w krwi i zaraza zaatakowała wątrobę i nerki!Jutro jedziemy na kolejne zastrzyki i kontrole, wiem że będzie miała jeszcze podawane doustnie leki. Na bieżąco będę informowała państwa o przebiegu sytuacji."
-
No ciotki czasami tak jest pod górkę, ale wierzymy, że będzie dobrze. Podobno pozytywne emocje dużo dają.
-
Początki są trudne, bo 10, 20 do adopcji, a 130 nie. Ludzie się dziwią, marudzą, bo on by wolał tego... ale jak komuś zależy to kilka dni poczeka. Teraz już mamy 11 boksów zapełnionych psami po zabiegach i ciągle są następne. Do tego koniecznie od razu czipowanie, żeby w razie czego właściciela dorwać.
-
[quote name='modliszka84']mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzieki[/quote] Ustawę przesłałam, tam chyba w treści jest pod jaki wydział podlega. Powodzenia, jak coś jeszcze to postaram się dowiedzieć. Acha w schronisku jest wet, ale jak często i co ile nie wiem. Nie znam też jakości jego usług. Drugi weterynarz wygrał przetarg na zabiegi i tylko tym się zajmuje (nie ma warunków, psy są do niego zawożone, apotem przywożone). Początkowo weci się na siebie boczyli, było ich dwóch, a jakby żadnego nie było. Starają chłopaki się sobie nie wchodzić w kompetencje. Chyba to rozwiązanie nie jest najlepsze.
-
Ona probowała podchodzić do krat, ale się cofała. Myślę, że jest przerażona.
-
Bo jest coraz gorzej, ale kier. sam mówi, że jamniki i boksery mu się w schronisku nie trzymają
-
Modliszko ustawę postaram się znaleźć chyba była na stronie Urzędu Miasta. Z inicjatywą wyszedł kierownik schroniska, wtedy wolontariatu nie było. Schronisko jest na 130 psów, przebywa zazwyczaj 180. Nie wiem jaka kasa wchodzi w rachubę, ale zabiegom w tym roku ma być poddanych 180 psów, do tego dochodzą czipy jeszcze. Przyślij mi maila, a ja szukam ustawy.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
ocelot replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A dziwisz się mu? -
Cudo misi być ten Kubuś
-
Dzicy lokatorzy. Misja skończona.:) Wieści z nowych domków.:)
ocelot replied to Petelka's topic in Już w nowym domu
Doradzić nie doradzę, bo dostaję pakiet od weta i nazw nie pamiętam, ale na pchły i kleszcze to najlepsze kropelki na kark. Do gryzienia kości wapniowe, bo dobre i zdrowe, ale smaczniejsze świńskie uszka wędzone;) -
Jest wtorek. To już bardzo blisko.
-
Dzicy lokatorzy. Misja skończona.:) Wieści z nowych domków.:)
ocelot replied to Petelka's topic in Już w nowym domu
A nowe zdjątka będą? -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
No przecież nie mam co wybaczać, tylko ja niegramotna komputerowo jestem i zdjęć nie umiem wstawić;) -
Kierownik się ucieszył, że benio zostaje w schronie.