Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Anetko Rybie już wysłałam, ale na przyszłość zapamiętam;)
  2. Anetko on na swoj sposob martwi się o niego i ewentualnego właściciela. Mówi, że tyle czasu, a psiak do nikogo w schronie się nie przekonał. Pracują tam różni ludzie, ale niektórzy kochają zwierzęta.
  3. Anetko jest niedobry dzień, najpierw Zuzia, potem Balbina, dzisiaj mam dość
  4. Mam dzisiaj dość. Dlatego wkleję relację z forum podhalanów, Bo tam chociaż u naszego Boryska dobrze. "Musze wam napisac ze Borys to diabeł wcielony w skóre psa !!!!!!!! Na wszystko szczeka od płotu nie odchodzi wszyscy musza wiedziec ze on tu jest [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] a najlepsze jest to ze zaczął sie przekopywac pod płotem i ucieka nam ale na szczescie nie daleko i nawet zaczął Sare wyprowadzac pod płotem . dzis rano zafundowały sobie spacer po okolicy a jak wygladały przy tym normalnie czarne jak ta ziemia co ja przekopały . Ale dajemy rade [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] chyba bedziemy musieli je teraz wykąpac [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]"
  5. Niestety ma złe wiadomości. Z Balbiną-Zuzą nie jest dobrze. Kopiuję maila "witam Mam złe wiadomości wczoraj byliśmy z Zuza u weterynarza, zrobili jej badania krwi i sie okazało że ma bolerioze:-(Dostała wczoraj 4 zastrzyki po nich sie czuła znacznie lepiej. Dzisiaj pojechaliśmy z nią na kolejne 2 i były dokładniejsze wyniki badań z laboratorium okazuje się, że ma anemie, duże ubytki w krwi i zaraza zaatakowała wątrobę i nerki!Jutro jedziemy na kolejne zastrzyki i kontrole, wiem że będzie miała jeszcze podawane doustnie leki. Na bieżąco będę informowała państwa o przebiegu sytuacji."
  6. No ciotki czasami tak jest pod górkę, ale wierzymy, że będzie dobrze. Podobno pozytywne emocje dużo dają.
  7. Początki są trudne, bo 10, 20 do adopcji, a 130 nie. Ludzie się dziwią, marudzą, bo on by wolał tego... ale jak komuś zależy to kilka dni poczeka. Teraz już mamy 11 boksów zapełnionych psami po zabiegach i ciągle są następne. Do tego koniecznie od razu czipowanie, żeby w razie czego właściciela dorwać.
  8. Kurcze, domek był sprawdzony, wszystko super. telefony, ekscytacja, ech. Na razie nie mamy co zrobić, mam nadzieję, że choć kilka dni psiak tam może zostać. Dlatego pilnie szukamy odpowiedzialnego DT.
  9. [quote name='modliszka84']mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzieki[/quote] Ustawę przesłałam, tam chyba w treści jest pod jaki wydział podlega. Powodzenia, jak coś jeszcze to postaram się dowiedzieć. Acha w schronisku jest wet, ale jak często i co ile nie wiem. Nie znam też jakości jego usług. Drugi weterynarz wygrał przetarg na zabiegi i tylko tym się zajmuje (nie ma warunków, psy są do niego zawożone, apotem przywożone). Początkowo weci się na siebie boczyli, było ich dwóch, a jakby żadnego nie było. Starają chłopaki się sobie nie wchodzić w kompetencje. Chyba to rozwiązanie nie jest najlepsze.
  10. Trudno, nie wiedziałam. A nie znacie tam kogoś odpowiedzialnego co szczeniorowi dałby DT?
  11. Już wklejam:. Kilka stron do tyłu. To miał być wspaniały dom dla małego szczeniaka. Szczeniak przejechał wczoraj pół Polski i jest chyba 5 cm za duży. [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105892&page=32[/url]
  12. Kiedy dziewczyny wracają ze Szczecina? Mamy tam miejscu straszny problem (domek był sprawdzany), wypadł pozytywnie. tu wątek, bo nie mam siły pisać
  13. Ona probowała podchodzić do krat, ale się cofała. Myślę, że jest przerażona.
  14. Bo jest coraz gorzej, ale kier. sam mówi, że jamniki i boksery mu się w schronisku nie trzymają
  15. Modliszko ustawę postaram się znaleźć chyba była na stronie Urzędu Miasta. Z inicjatywą wyszedł kierownik schroniska, wtedy wolontariatu nie było. Schronisko jest na 130 psów, przebywa zazwyczaj 180. Nie wiem jaka kasa wchodzi w rachubę, ale zabiegom w tym roku ma być poddanych 180 psów, do tego dochodzą czipy jeszcze. Przyślij mi maila, a ja szukam ustawy.
  16. Cudo misi być ten Kubuś
  17. Doradzić nie doradzę, bo dostaję pakiet od weta i nazw nie pamiętam, ale na pchły i kleszcze to najlepsze kropelki na kark. Do gryzienia kości wapniowe, bo dobre i zdrowe, ale smaczniejsze świńskie uszka wędzone;)
  18. [quote name='ZUZANNA11']A w jakim wieku ten łaciaty psiaczek ? Bardzo uroczy...i taki biedny...gryziony przez kolegę...[/quote] To dzieciak jeszcze, może rok? Kastrowane są te najmłodsze w pierwszej kolejności.
  19. Jest wtorek. To już bardzo blisko.
  20. [quote name='ZUZANNA11']Super, że Balbina ma nowy domek ![/quote] Teraz to Zuza;)
  21. No przecież nie mam co wybaczać, tylko ja niegramotna komputerowo jestem i zdjęć nie umiem wstawić;)
  22. Kierownik się ucieszył, że benio zostaje w schronie.
×
×
  • Create New...