Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. No więc o to chodzi, jego się długo przekonuje, ale jak się przekona to jest dobrze.
  2. A ile biega po ulicach. Czasami to jak pies w dobrej kondycji i widać, że ludziska dokarmiają to nie zabierają do schronu, bo niestety jest wieczne przepełnienie.
  3. Jednak ten 5 cm za duży został tam. Ludziska mają pomysły prawda? Mój też miał być jamnik i jest prawie:lol: Przedłużyłam Monie ogłoszenie na Aaaby.pl. Czekam tylko na potwierdzenie teraz.
  4. Twoje psy wiekowe są?
  5. Agnieszka dostęp do Internetu dopiero będzie miała we wtorek, więc do tego czasu musimy się uzbroić w cierpliwość. Oby to nie był fałszywy alarm.
  6. W zasadzie to jej plus. W schronisku była krótko od stycznia, gdzieś od połowy. Wcześniej ta stodoła, gdzie pewnie w ostatniej chwili dotarła przed oszczenieniem. Cieszę się, że wiary w ludzi nie straciła.
  7. Aż takie wymagania Panie miały?
  8. Wiesz co jestem zaskoczona, ona w tym boksie to siedziała w kącie o tylko patrzyła tymi oczyskami wielkimi. Choć, jak kier. do niej wszedł to się łasiła. Dobrze chyba, że jest młoda, może to nie zaważy na jej psychice, skoro w domku się tak szybko odnalazła.
  9. No właśnie jest bardzo młody i kontaktowy. Myślę, że kastracja mu pomoże w szybszej adopcji, ale do naszego schronu przychodzi ktoś adoptować psa raz w tyg., a codziennie bez mała są przywożone nowe psy.
  10. On trafił do schroniska z takimi uszami. Kier. twierdzi i pewnie słusznie, że ktoś na siłę chciał zrobić z niego albo kaukaza, albo azjatę. Głupota ludzka nie zna granic
  11. [quote name='majqa']Jak tak czytam o tym dogadywaniu to wygląda ono jak dialog z alien!:shake:[/quote] On nie jest zły facet, on długo się do nas przekonywał. Miał niestety przykre doświadczenia. Baby z naszego tow. wieszały mu się przez płot i robiły zdjęcia, żeby mu zaszkodzić. I na tych zdjęciach bazują od 8 lat. I ciągle opowiadają,jakie tam straszne warunki, a jak zapytałam się kiedy ostatnio były w schronisku to zapadła cisza. A w schronisku warunki, jak na Polskę właśnie nie są złe, mogłyby być lepsze, ale wiadomo kasa, kasa i niestety przetargi.
  12. Ta spokojna, o trzeciej pobudka. Ale myślę, że się unormuje. Może jej brakuje czegoś w organizmie? Przy tym wyglądzie to na pewno. Papudraczku zadzwonię ok. 11, bo w tedy kier. jest w schronisku.
  13. [quote name='maggiejan']Skąd sunia wzięła sie w schronie i jak długa tam jest? Wiadomo coś o jej przeszłości?[/quote] Wiesz Małgosiu, że u nas dowiedzieć się coś od kier. to czasami sztuka z wyższej półki. Ale się dopytam.
  14. Poproszę Wandę, sądzę,że nie odmówi, a swoją drogą to ja do tego schroniska zadzwonię, jeszcze wczoraj marudził o szwach. Argat podziękuj rodzicom i wygłaskaj małą od nas. Cieszę się, że zachowała dziewczyna ufność.
  15. Może kierownik kazał jej zdjąć? Mi cały czas podkreślał,że trzeba szwy zdjąć.
  16. Argat, a kiedy zdjęcie szwów? I generalnie oprócz wychudzenia wszystko ok?
  17. [IMG]http://images25.fotosik.pl/171/963be7b905d6628e.jpg[/IMG] Tak zachowuje się mój pies wtedy kiedy jest szczęśliwy;)
  18. On-ek jest jwszcze w schronisku, chłopak jest po kastracji i gotowy do adopcji. Myślę, że DT nie byłoby złe, tylko u nas jest problem z transportem.
  19. [quote name='ZUZANNA11']Dziewczyny co z wolontariatem ? Czy ja mogłabym być wolontariuszką...?[/quote] Myślę, że tak;)
  20. Donoszę:lol: Sunia podobna do jamnisi jest już bezpieczna w DT w Mielcu. dzięki Papudraczkowi i Argot, u której zamieszkała.
  21. Ja też bardzo Wam dziękuję, bardzo bym chciała, żeby los do niego się uśmiechnął. Wszyscy co go choć trochę poznali są nim zachwyceni, więc dlaczego ten jedyny "ktoś" nie chce dać mu szansy?
  22. Argot, jak tylko czas Ci pozwoli to pisz, jak najwięcej nam.
  23. W sprawie adopcji trzeba się kontaktować z Emir, w Fundacji jest pies i to Ona zdecyduje o adopcji czy też nie.
  24. Ona ma chyba ciut dłuższe lapy niż jamnik, natomiast pysio i długość ma jamniora;). Ulżyło mi naprawdę. Strasznie dziękuję Papudraczkowi i Tobie Argat, gdyby nie Wy to nie wiem czy ona dałaby sobie radę w tym schronisku.
×
×
  • Create New...