[quote name='Luiza11']głównie chodzi mi o reakcje na te suczki (moja "starsza pani" jest wielkości ratlerka, ale charakterek do ustawiania innych osów ma!!! oj ma!!!! natomiast wieksza (z dogo) akceptuje każdego).
Druga sprawa - pewnie cięzko byłoby coś powiedziec na temat relacji z dziećmi??? pewnie nie ma okazji żeby to sprawdzić (mam 3 urwisów 8,5 i 2 lata, takie trzy wulkany energii i ...... nie każdy pies to wytrzyma :diabloti:[/quote]
Luiza a może inny pies z naszego schronu? Napisz tylko jaki by Cię interesował? Duży, mały...