Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. I życzymy mu wszystkiego najlepszego u Krysi
  2. Może te jamnikopodobne tak mają. Mój Maks też 6 i nie da rady pospać;)
  3. Dla Brendy pojawiła się realna szansa
  4. To już musi Aneta zrobić
  5. Lisiu kiedy te telefony będą. czekam tu, żeby któraś ciotka mi ogłosiła radosną nowinę
  6. To i Fidelkowi nowy domek znajdziesz. Kurcze mnie szczeniory rozwalają na łopatki, chociaż przy glutach najwięcej roboty:diabloti:
  7. Pomału psiaki się przyzwyczają, Mixer też pewnie biedaczek przeżywa..., ukochana Pani i inny pies?;)
  8. Nie mogę odnaleźć wątku, a Jozina z budowy już wyadoptowałaś?
  9. Nie można, nie, ale płyn jest wielce skuteczny to pewnie już podtrute. Maly nadal zestresowany, czy już mu całkiem przeszło?
  10. Przypuszczam, że jest, więc nie namawiam
  11. A zostań, a najlepiej zapraszam do Tomaszowa, blisko, a nas tu mało
  12. W piątek chyba nie ma jakiegoś ciekawego serialiku? też proszę, niech chłopak trochę dużej posiedzi;)
  13. Groźnie to zabrzmiało. Miej dla niej troszeczkę litości;)
  14. Dziękujemy Ci Agato za relację bardzo. Mixer to wielki pies?
  15. Kurcze, ale kota skubana nie zaczepia nie? Może ona ma jakieś złe doświadczenia, bo i te blizny? Dobrze, że trafiła do Ciebie, Ty ją oswoisz dla nowego domku;)
  16. [quote name='Luiza11']głównie chodzi mi o reakcje na te suczki (moja "starsza pani" jest wielkości ratlerka, ale charakterek do ustawiania innych osów ma!!! oj ma!!!! natomiast wieksza (z dogo) akceptuje każdego). Druga sprawa - pewnie cięzko byłoby coś powiedziec na temat relacji z dziećmi??? pewnie nie ma okazji żeby to sprawdzić (mam 3 urwisów 8,5 i 2 lata, takie trzy wulkany energii i ...... nie każdy pies to wytrzyma :diabloti:[/quote] Luiza a może inny pies z naszego schronu? Napisz tylko jaki by Cię interesował? Duży, mały...
  17. gajowej odpowiada termin w przyszłym tygodniu;) Ciotki to pomyślmy o tym bazarku, bo kasa może nam się przydać, jak widać na przykładzie Sary. Niestety u mnie tylko książek dostatek w domu. Z bólem, ale z niektórymi bym się mogła rozstać. Aga a ubranka dziecięce, niestety też nienowe?
  18. To dobrze. Czekamy zatem na wiadomości
  19. Aż mi się zachciewa szczeniaka, ale Staś sadysta, by go zamęczył.
  20. No ja mam trochę książek, choć to towar chyba niechodliwy:diabloti:, może jakieś ciuchy?
  21. Zdecydowanie mi też się lepiej pracuje, jak sobie o Fidelku poczytam;)
  22. Czyli Mona dla niej niebezpieczna tylko na podwórku jest. Mała diablica jednak. A z Nikiem już stosunki poukładane?
  23. Argat a Pina mieszka w domu czy na podwórku?
×
×
  • Create New...