Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Dobrze, że ten tymczas w zanadrzu jest.
  2. Podpisać trzeba koniecznie. Mona ma czip więc musi być do odpowiedniego właściciela przypisana. Też nie mam doświadczenia. Poprosimy Agnieszkę to maila wyślę Ci wzór.
  3. Dobra na razie Mona najważniejsza
  4. Bez znajomości i kumoterstwa teraz nijak:diabloti: A u Argat dobry domek, to następny psiaczek wyszedłby na prostą:diabloti:
  5. Historia tych psiaków jest dość skomplikowana. Dobrze zrozumiałam? Bafuś i Punia mieszkały razem dwa lata. Potem po rozwodzie psy podzielono. Po śmierci Pana Bafuś wraca do Pani. A ona teraz nie chce ani jego, ani jej?
  6. Dobrze, dobrze, jak zatęsknisz to daj znać, u nas same śliczne psy. A ja mam nawet swoich faworytów, to od razu podsunę;)
  7. dziękujemy i czekamy. Saraunia też czeka.
  8. Super, a i w Warszawie miałby kto kontrolować sytuację
  9. Pisz mi tu szybciutko. A w nagrodę możesz dostać od nas następny tymczas:diabloti: (to był żart)
  10. Pisałam wcześnie, wieczorem, jak znajdę trochę czasu napiszę do draculi pw z prośbą. A może ktoś z Poznania jeździ?
  11. Spokojnie, to tak zagmatwane, że trochę czasu zejdzie.
  12. Brakuje osoby chętnej go przewieźć w klatce i na pewno trochę kasy. Anetko ja teraz w domu totalnie nie mam czasu, ale wieczorem spróbuje do draculi napisać pw. To co odstawił w ostatnią niedzielę budzi podziw. Albo sama napisz.
  13. No miejmy nadzieję, że Mona, a nie Ty;) Ale może to nie byłoby złe? Do serca poprzez psa.;)
  14. To jest najładniejszy pies w schronisku, zdania nie zmienię
  15. W złe ręce i tak jej nie oddamy. Trzymaj weterynarza długo... Kolegę zaproś z nowu
  16. To prawda - tych psiaków jest tyle..., ale Duduś czeka i szuka dalej
  17. Ech brak słów na to wszystko. Dzisiaj szłam do pracy dwa duże psy biegały, takie podobne do podhalanów. W pracy znajoma mi powiedziała, że po najbardziej ruchliwym w mieście skrzyżowaniu biega zdezorientowana sunia. Kazałam kobiecinie zadzwonić do schroniska, numer nawet wykręciłam. Nie ma tam super, ale chociaż auto jej nie trzepnie. Jak tu wybierać mniejsze zło?
  18. Agatko to napisz na wątku łódzkim o tej stówie
  19. Pewnie, że chcemy zdjęcia, jak najwięcej. A tak z innej beczki w ogóle nie brudzi w domu?
  20. Niech ona przemyśli tę adopcje dobrze
  21. Lisku jesteś moim faworytem. (Miś w domu, Warka też) czyli dobre czasy nastały dla tego kojca.
×
×
  • Create New...