-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='supergoga']Tak mysle, żeby zebrać kase i go przewieźć gdzieś najbliżej do kliniki, niechby zrobili co mogą, pobyłby w klinice ile trzeba a potem już po zabiegu wrócił do Was. Wiem że to pewnie głupie, ale jest ciężko. Może jakiś tymczas dla psiaka się jednak znajdzie. To pilne.[/quote] Najbliżej to chyba Łódź, albo Warszawa. Zresztą to może być bardzo poważna sprawa, ale znasz już działania naszego weta przecież po Bagirze
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
A ja muszę zadzwonić do kierownika, a on jest do drugiej. Ola masz numer do niego? Może Ty zadzwoń to poczeka, na mój tel. nie zareaguje czekaniem -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Red]Znowu zmiana sytuacji, Bazyliah jedzie do Tomaszowa , czy sunię można przetrzymać w Wa-wie?[/COLOR][/SIZE] -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Czarnulka też malutka.;) Ale zobaczymy, może zdarzy się cud i znajdą w Tomaszowie domek. Czasami szczeniaki znajdują... -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Szkoda,że się nie udało.[/quote] Szkoda, w razie czego możemy liczyć na DT drugiego malca? -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Argat ma rację, Bazyliah czekała ile mogła, ciągle opóźniała wyjazd. Skupmy się na szukaniu innego transportu. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Zuza ona ma spotkania poumawiana. A po 20 kto zawiezie szczeniaka. Koniec. Szukamy transportu innego. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Boshe...nie zawróci ! To jedyna szansa dla tej suni ![/quote] Zuza to nie takie proste, jak by było proste to maluch byłby kilka godz. u Bazyliah. Są terminy, godziny spotkań z ludźmi, niestety są rzeczy których nie da się przeskoczyć. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Niestety nieaktualne, jeszcze czekam na jedną wiadomość, ale nie sądzę... -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Więc tak: Bazyliach jedzie po sunię do schronu, jedzie do DIF i ją tam zostawia na parę godzin, a potem...[tutaj już DIF i Gameboy muszą się umówić].[/quote] Bazyliah w tej chwili jedzie nie do Tomaszowa, tylko do Warszawy, nie mogła dłużej czekać jest poumawiana z Ludźmi i tak ma spore opóźnienie. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Będziemy szukać najwyżej transportu na jutro, albo na poniedziałek, to była okazja, najwyżej poszukamy płatnego jeśli nie damy rady znaleźć innego. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Psa po 20 trzeba by zawieźć do GameBoy. Ciotki Bazyliah właśnie wyjechała już z Łodzi na Warszawę, więc nici chyba -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Argat']Z tego co wiem są tam podane nr. telefonów. Warto spróbować![/quote] Argat ja jestem w pracy i tak cały czas wiszę na tel., ale w każdej chwili mogą mi przeszkodzić w rozmowie. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Argat']Trzeba skontaktować się z osobami z Warszawy, oferującymi pomoc, na mapie dogo.[/quote] Nie mamy czasu, decyzja musi zapaść w 5 min. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kara.']A Ryba nie może?[/quote] Nie odbiera tel. musi być zajęta -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Jeśli w ciagu 15 min. nie znajdzie się nikt kto przetrzyma malca w Warszawie do 20.00 niestety maluch straci szansę na wyjście ze schronu dzisiaj. Bazyliah dzisiaj odbiera budy, malcem zająć się nie może, a kilkanaście godz. w aucie to dla malca nie miejsce. Zreszta auto będzie budami załadowane. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ok., ale potrzebujemy malucha przetrzymać w Wa-wie kilka godz. bo u Bazyliah nie może zostać. -
[SIZE=3][COLOR=red]Mamy DT, mamy transport, ale nie mamy...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]Karmy dla szczeniaka.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]Ogromna prośba czy ktoś z Warszawy mógłby kupić karmę dla szczeniaka i zawieźć do GameBoy?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]I trzeba dzisiaj w przetrzymać do 20 maluszka w Warszawie.... Proszę...[/COLOR][/SIZE]
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Sunia dzisiaj zostanie zabrana, Bazyliah ją zabierze - tylko o tel. Gemboy proszę. Napisz mi też, czy karma ewentualnie może być w tygodniu dostarczona, to poproszę kogoś z Warszawy, żeby kupił i zawiózł;)